Klánháború Toolbars

  • Témaindító DeletedUser8560
  • Kezdés ideje

DeletedUser8560

Vendég
A Klánháború fejlesztői nevében szeretném bemutatni az InnoGames Eszköztárat!

Az újonnan kifejlesztett, ingyenes és egyszerű kezelőfelületű Eszköztár lehetővé teszi, hogy mindig tudd, mi történik a játékban.
Az Eszköztár használható a Klánháború és testvérjátékainak felületein, külön külön aktiválva.

Amennyiben telepíted és aktiválás után használod ezt az alkalmazást, többet nem maradsz le egyetlen támadásról, látni fogod, amikor raktáraid megtelnek, vagy azonnal értesülsz arról, hogy új üzeneted érkezik.

[spoil]http://toolbar.innogames.de/landing/staemme[/spoil]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Miért nem tűnik el azonnal a jelentés, mihelyt megnéztem? (Van úgy, hogy 1-2 perc is eltelik!)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem bevált. Mivel 2 világban is játszok ezzel sokkal egyszerűbb váltogatnom közöttük és megnézni mi a helyzet.
 

DeletedUser

Vendég
Linux

Sziasztok :)
Linuxra is van vagy lesz ilyen ezköztár?
Üdv:Archenum
 

DeletedUser

Vendég
Google Chroome

Sziasztok!

Szeretném meg kérdezni, hogy ez az eszköztár esetleg a jövőben elérhető lesz-e a Google Chroome nevű böngészőhöz? Azért kérdem, mert egyre népszerűbb böngészőről beszélek, és talán ez a Toolbar talán olyan ismeretségre tenne szert, amit megnövelné a használatának gyakoriságát.

Előre köszönöm a Supportnak, ha el olvasta.

Tisztelettel: Pocketforce
 

DeletedUser

Vendég
Bocsi megint én:D

Amikor rékeres a neten akkor mire kell menni?:p:(
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Nekem a firefox legújabbja van telepítve, s nem működik alatta, mi lehet az oka? Tud valaki ebben segíteni?
Explorer alatt sem fut.
 

DeletedUser

Vendég
Ennek a "toolbar"snak, mind minden toolbarsnak az az értelme van hogy letörüljük.
Nemér két forintot sem.
 

DeletedUser10294

Vendég
Sziasztok!

Nekem a firefox legújabbja van telepítve, s nem működik alatta, mi lehet az oka? Tud valaki ebben segíteni?
Explorer alatt sem fut.

Ehhez csak annyit tudok mondani, hogy nálam is a legújabb van fent és működik rendesen.
 

DeletedUser

Vendég
hogyan?

Én telepítettem firefoxra de nem tudom használni,egyáltalán hogyan kell?
Egyébként át akartam térni más böngészőre mert a firefox-alatt nem mindig mennek a BB-kódok.
 

DeletedUser

Vendég
...

Én, elmondanám, hogy nagyon jó, ha más oldalakon jársz, akkor itt fölül villog neked, és ha hangot is adsz, akkor csipog ishttp://forum.klanhaboru.hu/images/icons/icon10.gif
Viszont, azt nem értem, ha itt az a hely után, ahol a kardok vannak, ott mindig egy bizonyos falvamról van infó!
nem értem hogy miért arról, és azt se, hogy hogyan lehetne más falvamat berakni oda!
Hozzátenném, hogy nem ez az első falvam, tehát nem értem, miért a 10-es falvam jelenik meg...
 

DeletedUser12134

Vendég
?

Én felraktam meg minden és semmi változást nem csinált....Minek kellene történie??MILYEN VÁLTOZÁS???
Én semmit nem veszek észre.:(De most tényleg:confused:???
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Ennek a "toolbar"snak, mind minden toolbarsnak az az értelme van hogy letörüljük.
Nemér két forintot sem.

Nem eppen... Ez arra van, hogy nem kell mindig bejelentkezve lenned csak teszed a dolgod, es ha jon egy tamadas, uzenet, stb. azt rogton eszreveszed es tudsz ra reagalni...
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Én telepítettem firefoxra de nem tudom használni,egyáltalán hogyan kell?
Egyébként át akartam térni más böngészőre mert a firefox-alatt nem mindig mennek a BB-kódok.

Szia!

Egyszeru: Letoltod, engedelyezed es mar csak be kell jelentkezni. Innentol fogva csak a kis kockakban megjeleno ikonokra kell figyelni! ;)

Udv: szolocso
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Én, elmondanám, hogy nagyon jó, ha más oldalakon jársz, akkor itt fölül villog neked, és ha hangot is adsz, akkor csipog ishttp://forum.klanhaboru.hu/images/icons/icon10.gif
Viszont, azt nem értem, ha itt az a hely után, ahol a kardok vannak, ott mindig egy bizonyos falvamról van infó!
nem értem hogy miért arról, és azt se, hogy hogyan lehetne más falvamat berakni oda!
Hozzátenném, hogy nem ez az első falvam, tehát nem értem, miért a 10-es falvam jelenik meg...

Szia!

Lehet valasztani a falvak kozt. Baloldalon - az eszkoztaron - van egy kis nyil ami lefele mutat. Arra kell rakattintani es megjelenik a tobbi falvad amibol valaszthatsz.

Udv: szolocso
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Sziasztok!

Szeretném meg kérdezni, hogy ez az eszköztár esetleg a jövőben elérhető lesz-e a Google Chroome nevű böngészőhöz? Azért kérdem, mert egyre népszerűbb böngészőről beszélek, és talán ez a Toolbar talán olyan ismeretségre tenne szert, amit megnövelné a használatának gyakoriságát.

Előre köszönöm a Supportnak, ha el olvasta.

Tisztelettel: Pocketforce

Szia!

Ez a google-tol fugg, de nem hiszem, hogy engedelyezni fogjak az eszkoztarakat, mert a chrome egyik nagy erenye, hogy gyors, az eszkoztar pedig lassitja a bongeszot...

Udv: szolocso
 
Fent