Klánháború 6.0 - Újítások

DeletedUser8071

Vendég
lenne egy kérdésem a Foglalástervező-ről /lehet hülyeség ,és már van de nem találtam ilyen kérdést /

ha két klán megosztja egymással a tervezőt ,de egy falura ,mindkét klánból nemest igényeltek akkor a rendszer ,hogy osztja el ?

a régebbit veszi élőrre és törli a újabbat.
vagy megmarad mindkettő,és csak a megosztás utánit nézi és figyelmeztet?
 

DeletedUser

Vendég
Kipróbáltam...

Ha már van bejegyzés kapsz egy ilyen üzenetet:
"xy (xxx|yyy) vonatkozásában egyik szövetségesed már benyújtotta nemesi igényét!"

Tehát nem tudsz olyan falura igénylést benyujtani amire egy olyan klán tagja igénylést nyujtott be akivel meg van osztva a foglalás szervező.
 

DeletedUser8071

Vendég
Kipróbáltam...

Ha már van bejegyzés kapsz egy ilyen üzenetet:
"xy (xxx|yyy) vonatkozásában egyik szövetségesed már benyújtotta nemesi igényét!"

Tehát nem tudsz olyan falura igénylést benyujtani amire egy olyan klán tagja igénylést nyujtott be akivel meg van osztva a foglalás szervező.

nem ez a kérdésem ,hanem :

te lefoglalsz egy falut ,én lefoglalom ugyan azt a falut ,de nincs megosztva a tervező ,rá 2-3 -4 órára megosztódik ,akkor mi lesz ? az a kérdés

utána tudom ,hogy szol a rendszer.
 

DeletedUser

Vendég
Abban az esetben sajnos nem tudom, még nem volt szerencsém ilyesmihez, de majd csak lesz valaki aki tudja a választ.
 

DeletedUser

Vendég
bár ha logikusan gondolkozunk, gondolom valamit csak jelez azoknak akik ugyarra a falura tettek bejegyzést. Ha nem akkor meg lehet a foglalási igény bejelentési idejét veszi alapul. De erre talán csak azok tudják a választ akik már jártak így, vagy akik a fejlesztést csinálták.
 

DeletedUser8071

Vendég
bár ha logikusan gondolkozunk, gondolom valamit csak jelez azoknak akik ugyarra a falura tettek bejegyzést. Ha nem akkor meg lehet a foglalási igény bejelentési idejét veszi alapul. De erre talán csak azok tudják a választ akik már jártak így, vagy akik a fejlesztést csinálták.

nos nálam valami hasonló történt ezért kérdeztem ;) a választ várom rá .
 

DeletedUser

Vendég
nem ez a kérdésem ,hanem :

te lefoglalsz egy falut ,én lefoglalom ugyan azt a falut ,de nincs megosztva a tervező ,rá 2-3 -4 órára megosztódik ,akkor mi lesz ? az a kérdés

utána tudom ,hogy szol a rendszer.

Lesz két érvényes foglalás ugyanarra a falura. A rendszer csak a lefoglalás pillanatában keres ütközést, nem foglalkozik azzal, hogy ki mikor osztja meg a szövetségeseivel a tervezőjét.
 

DeletedUser

Vendég
annyit tudok javasolni, hogy mivel lehetőség van falukoordináta szerint keresni a bejegyzések közt, hogy néz meg, hátha 2 néven is szerepel. Ha van PF-ed akkor lakattal is jelzi a falun, ha a lakat nem sárga, akkor más jelőlte be.
 

DeletedUser7480

Vendég
Akkor is elolvasom hogy mi az.
De hogyhogy nem vonatkozik arra aki nem tudja olvasni, mikor a magyar klánháborúról írnak? Legalábbis az elején.
 

DeletedUser7480

Vendég
Pályázati kiírás a "Közösségi Manager" feladatra. bla, bla, bla
 

DeletedUser

Vendég
http://forum.klanhaboru.hu/showthread.php?t=1817

Kedves közösség tagjai,

InnoGames keres egy új közösségi Manager a mi magyar változata a Tribal Wars (Die-Stämme / Klan Haboru / TribalWars). Ez köszönhető annak, hogy a régi vezető maradt ránk.

Ha a magyar, beszélni és beszélni magyarul folyékonyan,

kérjük küldje el önéletrajzát (Kérjük, ne felejtse el a CV!) és egy személyes motivációs levél.

Kérjük, vegye figyelembe, hogy keresünk egy személy megfelel a következő követelményeknek

* El kell nagyon jó a nyelvtani és írás a magyar nyelvű (Ön lehetőleg anyanyelvi)
* Meg kell beszélni és írni angolul folyékonyan (német a plusz)
* Ha kell egy jó csapatjátékos és csoportvezető
* Meg kell, hogy vegye fel gyorsan eszközök használata és a webes alkalmazások
* Be kell, hogy képes legyen önálló munkavégzésre, és tegyen kezdeményezést
* Ön képes döntéshozatalra és képes állni földre, ha szükséges.
* Ez egy komoly feladat, így kell kezelni, hogy így


Az Ön felelőssége

* Fordítás és felügyelete a nyelvi adatok
* Game ügyintézés
* Beállítása és kezelése a támogató és a fórum csapat
* Segítség a helyi játék forgalmazása


Tudjon meg többet a Job közösségi Manager a játékon belül az ipar

Kérjük, küldje el jelentkezését a következő e-mail:
cm.application @ innogames.de

Légy része a szórakozás és a gyorsan növekvő vállalat.
Szeretnénk hallani tőled hamarosan!
 

DeletedUser

Vendég
Ez a webfordító nagyon...:D:D:D GÁZ..:)

Szóval nem ránk maradt , hanem itt hagyott minket...és most itt vagyunk árván...brühühü
 

DeletedUser

Vendég
Nekem mondod. ...
Az angol nyelvtudásom hiányzik hozzá amúgy.
 
Fent