Klánháború 6.0 - Újítások

DeletedUser10976

Vendég
Klánháború mobileszközről

A iPhone-omon hibátlanúl bejön, PSP-n is mobil formátumba jön be. (Wi-Fi -ről próbáltam velük)
Csak kár hogy a mobil verzióhoz prémium fiók szükséges! Ezen változtathatnának a fejlesztők. Szerintem más is örűlne neki ha nem kéne érte külön fizetnie.
 

DeletedUser9611

Vendég
az hogy ki örülne és ki nem arra szerintem magasról tesznek.
Hogy értsed :

Ez egy különálló fejlesztés,amit azért hoztak létre hogy AKI VESZI A FÁRADSÁGOT ÉS BEFIZETI A PRÉMCSIT az használja és élvezze.
Mivel nekik ez pénzbe kerűlt és gyanítom nem jótékonykodni akartak vele, én nem látom hogy miért is kéne ingyenesnek lennie ?

Ez nem ingyencirkusz és nem is a jótékonysági intézmény.
Akinek van IPHON ra pénze,annak legyen erre is.

Máskülönben meg tájékoztatlak,hogy az INGYENES klánháború azaz TRIBAL WARS is pénzes szolgáltatás,csakúgy mint minden ilyen jellegű játék,az ingyenesség CSAK PREMIER ,amit sokan félreértelmeznek és természetesnek tartanak.
 

DeletedUser9611

Vendég
Érdekelne a válasz arra a komoly kérdésre vonatkozólag ,hogy ha egyik klánnal MNT-ben vagyunk , a másik klánnal meg SZÖVETSÉGBEN, és a szövetséges klán az mnt-s klán falvát jelölte be foglalástervezőbe ,akkor vajon MINDKÉT FÉL LÁTJA-E AZ IGÉNYT ?

Azaz kiteszem a szövetségesem igényét annak ,hogy a másik klán megtudja és bevédje azt a falut amire a harmadik fél beadta az igényét ?

ERRE SZERETNÉK EGY ELFOGADHATÓ VÁLASZT .

Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Nem látja, csak ha azok ketten is felvették egymást a foglalástervezőre.
 

DeletedUser7480

Vendég
Ezt már egyszer felvázoltam neked, le is próbáltam három klánnal egyébként.
Ja. A pontok még mindig nem jöttek meg, már Moira-nál az ügy.
 

DeletedUser

Vendég
Ezt már egyszer felvázoltam neked, le is próbáltam három klánnal egyébként.
Ja. A pontok még mindig nem jöttek meg, már Moira-nál az ügy.

milyen pontok mokesz ?
Amiket átküldtem ,azt a 200 pontot ,azokat nem kaptad meg ?
 

DeletedUser8743

Vendég
Ha olyan mobilt vásárolsz ami wifi képes pl. nekem Nokia E52-es van,akkor rácsatlakozol egy wifi ponthoz és ingyen netezel.ha nem talál a közelben akkor wapon keresztül is csatlakozhatsz de az már fizetős.:cool:

Sziasztok!

Legyen szíves valaki megmondani,hogy ha mondjuk a Tmobilnál megveszem az iphont,természetesen előfízetéssel,mondjuk 24 hónapos előfizetéssel,akkor az havonta mennyibe fog kerülni kb nekem!
vagyis mennyit kell költenem arra hogy mobiltelefonról klánháborúzzak!
Köszi előre is a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ha a fenti útmutatást követed ,akkor HA ingyen használod,akkor semmibe .

Ha esetleg be akarod magadat biztosítani a NETkapcsolatra,abban az esetben a T-Mobilenál mobil NET csomagot is vehetsz ami kerettől függően lehet NET-M 4200 Ft /hó ( 4Gb / hó adatforgalommal ) vagy NET-L ami 6400 Ft/hó ( 7 Gb adatforgalommal havonta )
Ezek dominósok,ami azt jelenti hogyha van lóvéd és befizeted havonta akkor folyamatosan megy ,illetve mindig a befizetéstől számított 1 hónapig elég.
Arra azonban vigyázz hogy videótartalmakat ne nagyon nézegess vele,mert azok lemerítik a keretet egykettőre,és akkor 1 kByte = 0,1 Ft alapon számláznak ,ami addig működik amíg van lóvéd a SIM kártyán egészen a 30 napos lejárás végéig,azaz azután megint lecsengeted a havidíjat és utána megint megkapod a netet.
Nekem ilyen van a laptophoz egy mobil stickkel.
Mivel telefonról lévén szó ,Neked nem kell a stick,amit már telefonárusnál használtan megkaphatsz 4-6.000 Ftért :)

Ha van HSDPA-d akkor minden további nélkűl megy a NET , de ezen NETcsomagokon kívűl NEM KELL erre külön fizetned,illetve azt ,amennyi az iPHONE használatában benne van ( telefonálás meg miegymás )
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
D

Szerintetek milyen telefont vegyek ami erre a célre megfelelő?xD
 

DeletedUser

Vendég
ez jó kérdés :)

de még mielőtt a hazai telefonkínálat színes palettáját felhoznánk,mindenekelőtt a lényeg hogy nagy képernyős legyen és HSDPA-s vagy WIFIs

Többet majd a szakértők,én ugyanis bevallom hogy sík hülye vagyok hozzá :p
 

DeletedUser

Vendég
Ez a telefon téma kicsit OFF, de én a Sony Ericsson W995-öt ajánlanám. Ha jól tudom dobozban kapod a 8GB-os memóriakártyát(ingyen jár a telóval), tudja a telefon a GPS-t, van benne WiFi, HSDPA képes, és egész olcsón pontosan nem tudom, de szerintem 70000 körül be lehet szerezni. 8,1 Mpixeles kamerája van, szóval a Tudás/Ár arány eléggé jó.

Amúgymeg vegyetek HTC-t ha iPhone tudású telefont akartok Alma nélkül, és 100ezerrel olcsóbban. Egész szép és okos telefonokat csinálgat.
Bár én következőleg lehet hogy egy Samsung Galaxy Spica-ra/asszem 70 körül van az is/ (Android juhhé), vagy egy SE X10-re(szintén androiddal) fizetnék be.

Ebből tessék mazsolázni kinek mi tetszik. :D

Az árbeli, vagy egyéb hibákra felelősséget nem vállalok!
 

DeletedUser8743

Vendég
Köszi így a válaszokat!

Nemtudom még eldönteni,melyik lenne a megfelelő, de így tuti hogy a T-mobilnál veszem!
Még nézegetem a neten a mobiltelefonokat,aztán majd meglátjuk!

Inkább ez az adatforgalmazás érdekelne!
Ez érthető hogy ha túlépi az ember,akkor meglepetés is érheti a hónap végén!
De inkább legyen szíves valaki azt elmagyarázni hogy hogy lehet azt tudni hogy mikor klánháborúzok az percenként mennyi adatforgalmatr jelent!
Vagy esetleg mail-ozok,vagy Youtubot nézek!

+Szerintem sok játékost érdekelne hogy kinek milyen telefonja,és melyik szolgáltatónál milyen csomagja van,és hogy mennyire van megelégedve vele!
Akinek van egy kis idelye az leírhatná ezeket!
 

DeletedUser

Vendég
Azt hogy milyen mobilt akarsz venni az attól függ mennyiért akarsz venni mobilt. Ha ezt leírod akkor valószínűleg könnyebb segíteni neked.

Az adatforgalmat nem percre mérik :)
A klánháború főoldala 80kb, ha tovább lépkedsz az oldalakon az 10-15kb minden oldal után. Ezzel tudsz számolni. A kijelentkezés 2kb. Fölösleges ezzel számolgatni azért, mert nem olyan sok.
A YouTube, és más videók megnézését nem ajánlanám telefonról, mivel (hossztól függően) rengeteg adattal jár. Egy videó akár 12mb méretű is lehet.
A mail-ezés rengeteg dologtól függ. Attól, hogy van-e például Google mail programod(ha gmail-ed van), vagy hasonló. Magát az oldalt látogatni drágább mint az ilyen progikkal nézni(általában).
Ha nem a mobilNET csomagod van akkor a túllépés után minden megkezdett 10kb 0,1 FT-ba kerül, ami arra nézve hogy hú akkor most egy KH-ra nézésért fizetek +20 forintot, az nem tűnik soknak, de csak ha egy youtube videóba kezdesz, ami 12 mb... Hát az tényleg gáz.
Ez ellen azzal tudsz védekezni, hogy vagy nagyobb csomagot veszel, ergó többet fizetsz, vagy veszel egy egész kicsi csomagot, és nem nézel videókat.
Én személy szerint Telenor(pannon)-os vagyok, és van 100mb-os keretem, nekem arra bőven elég, hogy ha elszakítanak a nettől meg tudjam nézni a maileket, meg a KH-t, másra nagyon nem használom, néha nézegetek híreket, meg ilyesmik.
A legnagyobb probléma az, hogy nem jelzik igazán a szolgáltatók, a legfontosabb, hogy TE figyelj oda mennyit használod a netet (ezt számlainformációval megnézheted), és akkor nem lesz gáz.
Emellett használj böngészőprogramot, amiből én az Opera Mini-t ajánlom, aminek rengeteg funkciója van, mutatja hogy egy oldalon mennyi kb-tot töltesz le, és a legfontosabb: tömöríti a képeket! Amiket leírtam kb-okat, mb-okat, azok a tömörített képekkel (azaz Opera Mini használatával volt).

Nagyjából ennyit akartam neked.
Telefonok amiket ajánlok: Samsung Galaxy Spica, T-Mobil Pulse, HTC (bármelyik), iPhone, Sony Ericsson X1, X10, Nokia N-ek, Nokia X6.
Nézd meg ezeket, szerintem lesz amit szeretni fogsz.

Nekem Samsung u900 Soul-om van, de le szeretném cserélni valami másra.
Szal akit érdekel egy hibátlanul működő jó okostelefon 35-40-ezerért(60 boltba), 2gb-os memkártyával, az szóljon. :D
Az alábbi dolog ajánlattételnek számít, és ezért telefonálni kell, és meg kell venni tőlem
 
Fent