Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
azt sem tudod hogy a v2-őn milyen volt :)
Amúgy ezzel az egyéni névvel, nem sok embert ismertem itt meg :D
 

DeletedUser5879

Vendég
azt sem tudod hogy a v2-őn milyen volt :)
Amúgy ezzel az egyéni névvel, nem sok embert ismertem itt meg :D

Ismertető jele,hogy állandóan nagy betűvel ír,és elég nehéz értelmezni,hogy mit is akar,mert se nem érthető,se helyesírásilag nem felel meg,talán 1. osztályban csak.
 

DeletedUser11352

Vendég
Dark, te frankón nem fogod fel, hogy valszeg nem egyről beszélünk, mert ez a Pötyös ladba a v7-en kezdte.A Demons az csak 1 top 20-as klán volt a k42 környékén addig amíg bele nem botlott nagyobb halakba..................pl Enigma, meg Teutonok.
Sanyi szerintem veled egyről beszélünk.:)
 

DeletedUser

Vendég
Dark, te frankón nem fogod fel, hogy valszeg nem egyről beszélünk, mert ez a Pötyös ladba a v7-en kezdte...

Szia!

Nos ezt speciel rosszul tudod, mivel Pötyöslabda már 2,5 éve már tuti játszott a V2-ön.
Sokáig a DV-Nyero klánban volt, de előtte, ha még jól emlékszem máshol kezdte.
Abban viszont biztos vagyok, hogy ott volt ugyanis ott játszott amikor én még szintén játszottam a V2-ön a DV-Nyero diplomatájaként.
Aztán nem tudom mi történt vele, mivel én több mint 1,5 éve befejeztem azt a szervert.
 

DeletedUser10878

Vendég
Az =MHC= megállíthatatlan:) Grat a klánnak szép munka:)
Az ILNTK-nak még mindig nem világos, hogy az IBG bukásával, saját bukásukat idézték elő:) Sok falunkat átengedtük az =MHC=-nak, vagy ép a nagyobb játékosaink ott kötöttek ki:) Vagy az MHC.I-ben. Ahogy ígértem nekik, én már csak páholyból nézem a végkifejletet:)

Klán ranglista a 34 kontinensen
1 =MHC= 6,94 Mio. 695
2 MHC.I 3,94 Mio. 390
3 ILNTK 2,55 Mio.óóóóó!!!!:D:D
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan már Respi................szerintem ezt te sem gondolod komolyan.:DAzoknak a nagy klánoknak a 99%-a volt kamu koppintás, és szerintem ezt te is tudod.De neked muszály fényezni a klánotokat.Lehet ti győztök, de szerintem a produktumotok akkor is egy kalap guánó.
Hogy miért is?
Azért mert majdnem fullos klánlétszámmal indultatok, és mégis beolvasztottatok mindenkit akit csak lehetett, nem küzdöttetek meg velük vagány kemény cerkájú klánhoz méltóan.
Ez lenne a nagy legenda?
Nézzetek szét!
A SE akit most akartok beolvasztani 18-as taglétszámmal kezdett.A CNN 20-al.Én jóval többre tartom őket mint titeket,mert ti nem vagytok sem legenda, sem rajongásra méltó valami aminek hiszitek magatokat.Egyszerűen egy vicc vagytok, mert ennyire promótálljátok magatokat.



nem vagyok Magyarorszagi...de amint tanulmanyoztam a szavajarasaitokat...ugy szokas mondani..."EZ NAGYON OTT VAN!!!":D:D:D

 

DeletedUser

Vendég
Barátom...Neked még nagyon sokat kell tanulnod stratégiából !:)........

amiket irsz....olyan kisiskolás :) már bocs.....tehetünk arról hogy szervezettek vagyunk és full létszámmal indulunk tudatosan egy seron? ..vagy szojak a tagoknak hogy ne gyertek ,mert hit me nem fog nagyra tartani..ezért inkább 20 fővel kezdünk ....ugyanmár.... és az olvasztás része meg egytudatosan felépitett dolog!
De látom Te is ilyen napi hős vagy ..akit lehet ma felismernek de holnapra mindenki elfelejt......hát az a különbség TE KEMÉNY CERKÁJÚ :)



ne torodj..en nem felejtem el Hit Me-t...
de ez az olvasztas strategia csak itt nalatom megy...minden mas szerveren inkabb elfoglaljak a falukat ...minthogy egy idegen jatekost bevegyenek...
egy elitt...fullletszamu klan igy gondolkodik...
de megint potyara jartatom a szamat...magas ez meg nektek...

 

DeletedUser11352

Vendég
Regel, hit me nem ad rá lehetőséget hogy elfelejtsék.;)
 

DeletedUser

Vendég


hamarosan jon a v12...meglatom majd milyen verhetetlen az MHC...
(termeszetesen hogyha belepnek..):rolleyes:

 

DeletedUser

Vendég
Regele ez már annyira óvodás szint amit művelsz...jön ez a v12 ha mertek gyertek...ember itt volt a v9 ..regeltél, elbuktál..pedig ugyanakkor kezdtük...most meg jössz ezzel ....ha indulni fogunk ugyanugy kapod majd és akkor majd megint a köv világ lesz a mérvadó ?:) ugyanmár....nevetséges :)
Majd ha ugy látjuk hogy belevágunk abba a világba is akkor indulunk de,hidd el nem miattad fogunk regelni vagy nem...,mert Te egy annyira kis pont vagy hogy az valami hihetetlen.....menj speed serverre :)
 

DeletedUser

Vendég
Ha az lenne akkor nem menne le óvodába......tudod én elhiszem hogy tud valamit csak akkor egy picit tisztelje már a másik felet is olykor...,mert az hogy mindenki mást magán kivűl senkibe néz kicsit már unalmas és szánalmas.....! pontosan láttuk v9 en / legalább annyi legyen már benne hogy igen srácok v9 en jobbak voltatok, grat /....nem nyujtott valami nagy dolgot....elhiszem hogy tud valamit hiszen már régi motoros de könyörgöm...amit itt csinál forumon az vicc :)
 

DeletedUser

Vendég
Regele ez már annyira óvodás szint amit művelsz...jön ez a v12 ha mertek gyertek...ember itt volt a v9 ..regeltél, elbuktál..pedig ugyanakkor kezdtük...most meg jössz ezzel ....ha indulni fogunk ugyanugy kapod majd és akkor majd megint a köv világ lesz a mérvadó ?:) ugyanmár....nevetséges :)
Majd ha ugy látjuk hogy belevágunk abba a világba is akkor indulunk de,hidd el nem miattad fogunk regelni vagy nem...,mert Te egy annyira kis pont vagy hogy az valami hihetetlen.....menj speed serverre :)



nem egyut regeltunk...ti kesobb leptetek be...1 hettel...
de akkor is...televasaroltatok PF-t...es ugy konnyu jatszani...ha minden epulet fele ido alatt epul fel...
es ha jol belegondolunk...es teljesen egyedul voltam az MHC ellen...3 jatekos volt mellettem akiket probaltam koordonalni...

de v12-on ha jelen lesztek...hidd el...en sem leszek egyedul...

most amit megfigyeltem...az az hogy milyen lehangoloan beszelsz a speed szerverrol...azt hiszed konnyu?
ti az MHC-sek felet se tudjatok annak amit a speed jatekosok tudnak...
es ami a speed-en lehet csinalni...azt lehet a normal vilagon is..
egy tapasztalt speed jatekos mindig jobb mint egy normal vilagon jatszo jatekos...
(ha nem hiszed...probald ki...)

 

DeletedUser

Vendég
Ha az lenne akkor nem menne le óvodába......tudod én elhiszem hogy tud valamit csak akkor egy picit tisztelje már a másik felet is olykor...,mert az hogy mindenki mást magán kivűl senkibe néz kicsit már unalmas és szánalmas.....! pontosan láttuk v9 en / legalább annyi legyen már benne hogy igen srácok v9 en jobbak voltatok, grat /....nem nyujtott valami nagy dolgot....elhiszem hogy tud valamit hiszen már régi motoros de könyörgöm...amit itt csinál forumon az vicc :)



hat igen tudod...teljesen igazad van...es ezt soha nem tagadtam...
arogans es bekepzelt vagyok...es?mit tudjak csinalni?

a kulonbseg az,hogy mikor neki fogtam jatszani...eltelt egy jo par ev mig elismertek profinak...es azert meg kellett kuzdeni...
abban az idoben nem volt eleg egy rovid palyafutas v5-on...es megnyerni egy kis vilagot mint a v9...

de viszont igen...azt hogy v9-et megnyertetek...az elismerem...mar mar nincs mit osztani meg szorozni...ezt a gyozelmet mar csak a szuport veheti el toletek...
 

DeletedUser

Vendég
kit érdekel a speed?te azt szereted akkor alkoss ott,de ne azzal vagánykodj,hogy ott mit tudnak az emberkék...
teljesen más műfaj....lehet jó vagy ott,de attól itt még lehetsz átlag emberke
 

DeletedUser

Vendég
kit érdekel a speed?te azt szereted akkor alkoss ott,de ne azzal vagánykodj,hogy ott mit tudnak az emberkék...
teljesen más műfaj....lehet jó vagy ott,de attól itt még lehetsz átlag emberke



:-?
jatszottal mar speed-en?
mert ha nem...akkor hiaba beszelsz...
 

DeletedUser

Vendég
én teszek a speedre..te nem vagy képes felfogni,hogy nem 1műfaj.....sokkal többre tartom azt,aki hosszútávon tud sikeres maradni,mert az összetettebb játékról tesz bizonyságot... nem feltétlenül az a Profi,ki jól játszik;)

te jössz olyannal,amely más stílus... a +felelő topicban kéne a speedel foglalkozni;)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent