Ki állítja meg az =MHC=-t???

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
szerintem senki sem állítja meg őket mert kb senkit sem érdekel ez a világ:D...

Látszik a statisztika alapján is hogy erre a világra jóval kevesebben mentek...és egy igazán nagy kláncsalád a régi szerverekről nem jött ide

pl:Skulls,NaMacs,PHX,PPL,JOR,1B...és itt lehetne sorolni jó pár nagy és régi kláncsaládot:)

Sparta és a farkasok ha már v5ön nem sikerült az MHC-nek semmit sem elérni velük szemben...

Egyszerűen senkit sem érdekelt igazán hogy mit akar itt az MHC v5 után bizonyítani...és ezt szerintem bizonyítja is hogy a többi szerveren több játékos van mint itt...de ettől függetlenül ezt a Ligth-os szerót egyértelműen megnyerte az MHC bár még mindig nem lehet tudni mit tudna kezdeni régi nagy hírű kláncsaládokkal...persze egy másik szerveren..tiszta lappal:)

De egyszer kéne egy szerver ahol az összes TOP kláncsalád az utóbbi 8 szerverről jelen lenne...az lenne egy jó világ:)
 

DeletedUser10945

Vendég
Ez igaz a V9 egy szar világ senki nem megy oda játszani. V8-on még mindig többen vanank v10-en pedig már többen játszanak.
Legalább itt nem lesz support háború....:)
 

DeletedUser

Vendég
ne legyél te abba olyan biztos :D
az mindig lesz :)

mellesleg a you..be
találtam egy csomó MHC-s videót nagyon nagy volt :D
 

DeletedUser

Vendég
ugyan már... ki állítja meg az INSO-t? :D Hja az másik világ... ;D
 

DeletedUser

Vendég
érdekes lenne? világok kláncsaládjai között marha nagy a keveredés,most akkor ki melyikbe menne?:D
ammeg v1-et se a skulls vezeti;)
 

DeletedUser

Vendég
szerintem senki sem állítja meg őket mert kb senkit sem érdekel ez a világ:D...

Látszik a statisztika alapján is hogy erre a világra jóval kevesebben mentek...és egy igazán nagy kláncsalád a régi szerverekről nem jött ide

pl:Skulls,NaMacs,PHX,PPL,JOR,1B...és itt lehetne sorolni jó pár nagy és régi kláncsaládot

Sparta és a farkasok ha már v5ön nem sikerült az MHC-nek semmit sem elérni velük szemben...

Egyszerűen senkit sem érdekelt igazán hogy mit akar itt az MHC v5 után bizonyítani...és ezt szerintem bizonyítja is hogy a többi szerveren több játékos van mint itt...de ettől függetlenül ezt a Ligth-os szerót egyértelműen megnyerte az MHC bár még mindig nem lehet tudni mit tudna kezdeni régi nagy hírű kláncsaládokkal...persze egy másik szerveren..tiszta lappal:)

De egyszer kéne egy szerver ahol az összes TOP kláncsalád az utóbbi 8 szerverről jelen lenne...az lenne egy jó világ:)

V9-en is ott van a PoA csak sajnos már a vezetőség elment mert történt valami jameson-nal...Ezért már nem nevezhető PoA-nak de kezdéskor még ott voltak. :D
 

DeletedUser

Vendég
Sztem a V9en kezdéskor elég sok Nagy Kláncsalád volt..
itt volt a Skulls a ToLs a Sparta sőtt még =E.F=-t is láttam...
AZ más kérdés hogy meddig bírták...

Szomorú tény, hogy a V9, ami egy nagyon jó beállításokkal rendelkező gyorított server, ennyire kevesen regeltek be...

Sztem a V10 még bőven várhatott volna és ezáltal az itt kudarcot vallóak nem mentek volna V10re hogy ujra próbálkozzanak, hanem igenis Itt kellett volna újrakezdeniük....


De sebaj, pár hónap és be is lehet zárni a V9et mert fölényes győzelem lesz és nem fogja megérni tovább működtetni a servert...
 

DeletedUser

Vendég
Sztem a V9en kezdéskor elég sok Nagy Kláncsalád volt..
itt volt a Skulls a ToLs a Sparta sőtt még =E.F=-t is láttam...
AZ más kérdés hogy meddig bírták...

Szomorú tény, hogy a V9, ami egy nagyon jó beállításokkal rendelkező gyorított server, ennyire kevesen regeltek be...

Sztem a V10 még bőven várhatott volna és ezáltal az itt kudarcot vallóak nem mentek volna V10re hogy ujra próbálkozzanak, hanem igenis Itt kellett volna újrakezdeniük....


De sebaj, pár hónap és be is lehet zárni a V9et mert fölényes győzelem lesz és nem fogja megérni tovább működtetni a servert...

azért senkit ne írj le. nem pontra megy :) lehet sok falutok van de azé ennyire nagyra se kell vele lenni :) még bármi lehet.
 

DeletedUser11352

Vendég
Ugyan már Respi................szerintem ezt te sem gondolod komolyan.:DAzoknak a nagy klánoknak a 99%-a volt kamu koppintás, és szerintem ezt te is tudod.De neked muszály fényezni a klánotokat.Lehet ti győztök, de szerintem a produktumotok akkor is egy kalap guánó.
Hogy miért is?
Azért mert majdnem fullos klánlétszámmal indultatok, és mégis beolvasztottatok mindenkit akit csak lehetett, nem küzdöttetek meg velük vagány kemény cerkájú klánhoz méltóan.
Ez lenne a nagy legenda?
Nézzetek szét!
A SE akit most akartok beolvasztani 18-as taglétszámmal kezdett.A CNN 20-al.Én jóval többre tartom őket mint titeket,mert ti nem vagytok sem legenda, sem rajongásra méltó valami aminek hiszitek magatokat.Egyszerűen egy vicc vagytok, mert ennyire promótálljátok magatokat.
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan már Respi................szerintem ezt te sem gondolod komolyan.:DAzoknak a nagy klánoknak a 99%-a volt kamu koppintás, és szerintem ezt te is tudod.De neked muszály fényezni a klánotokat.Lehet ti győztök, de szerintem a produktumotok akkor is egy kalap guánó.
Hogy miért is?
Azért mert majdnem fullos klánlétszámmal indultatok, és mégis beolvasztottatok mindenkit akit csak lehetett, nem küzdöttetek meg velük vagány kemény cerkájú klánhoz méltóan.
Ez lenne a nagy legenda?
Nézzetek szét!
A SE akit most akartok beolvasztani 18-as taglétszámmal kezdett.A CNN 20-al.Én jóval többre tartom őket mint titeket,mert ti nem vagytok sem legenda, sem rajongásra méltó valami aminek hiszitek magatokat.Egyszerűen egy vicc vagytok, mert ennyire promótálljátok magatokat.

csak 10 :) de lehet hogy még annyi se :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ez igaz a V9 egy szar világ senki nem megy oda játszani. V8-on még mindig többen vanank v10-en pedig már többen játszanak.
Legalább itt nem lesz support háború....:)

HU1 Belépés Világ 1 Részbe
1,933 játékosok, 126 klánok, 327,451 falvak
HU2 Belépés Világ 2 Részbe
4,640 játékosok, 334 klánok, 242,666 falvak
HU3 Belépés Világ 3 Részbe
2,653 játékosok, 214 klánok, 208,945 falvak
HU4 Belépés Világ 4 Részbe
2,622 játékosok, 185 klánok, 170,649 falvak
HU5 Belépés Világ 5 Részbe
3,258 játékosok, 254 klánok, 207,618 falvak
HU6 Belépés Világ 6 Részbe
4,494 játékosok, 218 klánok, 132,384 falvak
HU7 Belépés Világ 7 Részbe
4,663 játékosok, 307 klánok, 86,130 falvak
HU8 Belépés Világ 8 Részbe
25,333 játékosok, 1,789 klánok, 145,234 falvak

HU9 Belépés Világ 9 Részbe
7,996 játékosok, 443 klánok, 37,868 falvak
HU10 Belépés Világ 10 Részbe
11,990 játékosok, 576 klánok, 16,848 falvak

V8 TOP 1 INSO... =)

44 ezer játékos 9 szerveren a V8-on meg 25 ezer... lehet ide jönni megmutatni mindenkinek mekkora legenda =)

(nah de jól esett verni a mellem =) )
 

DeletedUser11352

Vendég
Azért azt megkell hagyni, hogy a v8 elég laza szeró, mindegy mennyien vannak rajta.Engem hívtak oda többször is, de abba hagytam mert sok volt a farm..............:D
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg... egy aktív játékos utálja ha sok farmja van és inkább olyan világba megy ahol nem lehet senkit farmolni csak pang a játék....

kamuduma... gyere regisztrálj be felfejlődsz aztán amikor már lesz akadémiád akkor a K45 szívében átadunk neked egy falut. Mutasd meg ott milyen laza széró =)

De röviden így is mondhatnám azért volt laza mert nem volt melletted INSO-s... =)
 

DeletedUser

Vendég
Tényleg... egy aktív játékos utálja ha sok farmja van és inkább olyan világba megy ahol nem lehet senkit farmolni csak pang a játék....

kamuduma... gyere regisztrálj be felfejlődsz aztán amikor már lesz akadémiád akkor a K45 szívében átadunk neked egy falut. Mutasd meg ott milyen laza széró =)

De röviden így is mondhatnám azért volt laza mert nem volt melletted INSO-s... =)

Ezt még te sem gondolhattad komolyan. Több milliós klán ellen egy játékos? Ennyire azért ti sem vagytok profik:D
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan már Respi................szerintem ezt te sem gondolod komolyan.:DAzoknak a nagy klánoknak a 99%-a volt kamu koppintás, és szerintem ezt te is tudod.De neked muszály fényezni a klánotokat.Lehet ti győztök, de szerintem a produktumotok akkor is egy kalap guánó.
Hogy miért is?
Azért mert majdnem fullos klánlétszámmal indultatok, és mégis beolvasztottatok mindenkit akit csak lehetett, nem küzdöttetek meg velük vagány kemény cerkájú klánhoz méltóan.
Ez lenne a nagy legenda?
Nézzetek szét!
A SE akit most akartok beolvasztani 18-as taglétszámmal kezdett.A CNN 20-al.Én jóval többre tartom őket mint titeket,mert ti nem vagytok sem legenda, sem rajongásra méltó valami aminek hiszitek magatokat.Egyszerűen egy vicc vagytok, mert ennyire promótálljátok magatokat.


Barátom...Neked még nagyon sokat kell tanulnod stratégiából !:)........

amiket irsz....olyan kisiskolás :) már bocs.....tehetünk arról hogy szervezettek vagyunk és full létszámmal indulunk tudatosan egy seron? ..vagy szojak a tagoknak hogy ne gyertek ,mert hit me nem fog nagyra tartani..ezért inkább 20 fővel kezdünk ....ugyanmár.... és az olvasztás része meg egytudatosan felépitett dolog!
De látom Te is ilyen napi hős vagy ..akit lehet ma felismernek de holnapra mindenki elfelejt......hát az a különbség TE KEMÉNY CERKÁJÚ :)
 

DeletedUser11352

Vendég
Heheh............nem azt mondom hogy bűn, hanem azt, hogy annak ellenére hogy milyen nagyra tartjátok magatokat és fullon indultatok, nektek szükségetek volt olvasztásra.De hát úgy látom laonda vezér, te a szavak kiforgatásának mestere vagy.
És nem áll szándékomban Kh celebnek lenni................meghagyom azt a legendáknak, nektek.;)Én csak véleményt nyílvánítok.:rolleyes:
 

DeletedUser6772

Vendég
hit me,te már minden top1 klánnak beszóltál,minden világon:D

lehet egyszer oda kellene kerülj?;)

Monti vegyétek már fel,vagy olvasszátok be:D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent