Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser

Vendég
azért kell így bemutatkozni :)

Figyelj öreg,jobb lenne ha visszább vennél a minősítésekből.
Valójában azért hisztizel mert egy kisbetűvel kezdtem egy mondatot ?
Fenomenális :D
Hát így van az akkor,amikor egy ovis nem tud különbséget tenni egy "ien" és egy kisbetű között :(
Semmi vész .
Hadd teljen csak a tiltólista :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Vigyázz vele Firka mert egyből tilt ezért és úgy jársz mint én aki lapátra került nála :D
Teljesen kétségbe estem ezért......

Szerintem lassan nála már csak a Dark Lord2 nincs még letiltva. :D :D
És saját válaszait és a klónjáét látja és magának válaszolgat. :D
 

DeletedUser5879

Vendég
És saját válaszait és a klónjáét látja és magának válaszolgat.

1x már láttam,amint a saját hsz-ére válaszolt egy másik fiókjából,úgyhogy ez nem újdonság.
 

DeletedUser

Vendég
:D Vannak dolgok, emberek akik, amik nem változnak.
Hát ilyen Darki is.

Egyébként a királyos 'J' betűs beszóláson jót mulattam.:p:p
 

DeletedUser

Vendég
1x már láttam,amint a saját hsz-ére válaszolt egy másik fiókjából,úgyhogy ez nem újdonság.

Mutasd meg hol.

Ha pedig nem tudod, Akkor mosd ki mind a 22 dioptriádat vakegér :D:D:D

Már megint velem foglalkoztok szerencsétlenek .
Ennyire rám vagytok kattanva , vagy ennyire uncsi a játék ?
menjetek és nézzetek meg egy pankrátorshow-t :D
Full Moontól és krisz0422-től mondjuk nem vártam mást ,de hogy még a batka sanyi is beszálljon a buliba ,ez azért sok :D

Valld be őszintén batak sanyi,hogy te vagy a titkos társ másik accja, és így tereled el magadról a figyelmet :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Kiváltod másokból, hogy írjanak miután piszkáltad őket.
Dr. Csernus.. :D (lehetnél ha...:rolleyes:)

Figyi!
Tegyünk félre mindent! DE MINDENT!
Mi lenne ha megpróbálkoznál barátkozni egy kicsit?!
Én (remélem nem csak én) ígérem, hogy nem leszek visszautasító, hisz az ittenni szájkarate nem tükrözi a játékbeli valós tudásunkat, helyzetünket.....
 

DeletedUser12157

Vendég
Régen talán az ember még szeretett fórumra járni mikor az emberek kulturáltan beszélgettek a klánokról, kérdéseket vetettek fel, és nem fröcsögték teli a fórumot...

Kezd egészen a mélybe hanyatlani az itteni intelligencia szint, hiába, "változnak az idők..."
(Ja, akinek nem inge nem... :) )
 

DeletedUser

Vendég
Ezért mondtam, hogy mi lenne ha barátkoznánk, nem pedig .....
 

DeletedUser5879

Vendég
Mutasd meg hol.

Ha pedig nem tudod, Akkor mosd ki mind a 22 dioptriádat vakegér :D:D:D

Már megint velem foglalkoztok szerencsétlenek .
Ennyire rám vagytok kattanva , vagy ennyire uncsi a játék ?
menjetek és nézzetek meg egy pankrátorshow-t :D
Full Moontól és krisz0422-től mondjuk nem vártam mást ,de hogy még a batka sanyi is beszálljon a buliba ,ez azért sok :D

Valld be őszintén batak sanyi,hogy te vagy a titkos társ másik accja, és így tereled el magadról a figyelmet :D

Darky,Darky,másokat leszólsz a helyesírásuk miatt,Te meg a nevem sem tudod elolvasni,és leírni.
Nem tudom ki titkos társ,nem is érdekel,láttam írkál a fórumra,nyírjátok egymást,ez sem érdekel.
No mindegy,nem fikázni akartalak,és nem is vagyok rád kattanva.

Volt már ez az eset 1 éve is,a legionsofdeath nevezetű fiókodból beszélgettél a macskás fiókoddal,annak már nem emlékszem a nevére,és annyira nem érdekel,hogy felkutassam,de azt hiszem valami képlopó programot mutattál be avval a fiókkal az egyik topikban.

További jó karatézást.
 

DeletedUser

Vendég
~Wildcat~ :)

[SPOIL]De nem egymással beszélgettem ^^
A legionsofdeath-ot pedig más is bitorolja,ahogy elnéztem.
Akár a DL-t a játékvilágokon.
Én csak arra reagáltam,hogy ne állíts másokról értelmetlenségeket ,és csak mert valamit félrenéztél, azért engem még ne próbálj hülyének beállítani .
Batka Manó :)[/SPOIL]
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Állás :

Legyőzött ellenfelek (Klánok)
Támadóként.....Védekezőként....Összesen
Sparta..9,48 M.....5,43 M.........14,91 M
Skulls...8,74 M.....5,24 M.........14,08 M
Skull....5,86 M.....3,23 M.........9,09 M
LSW....3,86 M......1,79 M.........5,65 M
TiSa....2,8 M.......1,51 M.........3,79 M
_____________________________________________________
Összesített :
Spárta oldal : 16,14 M LET.......8,73 M LEV.......24,35 M LE
Skulls oldal : 14,60 M LET.......8,47 M LEV.......23,17 M LE


A számok tükrében valahol nem látom azt a hú de nagy előnyt amiről vigyori88 beszélt^^
És még nem számoltam hozzá a Skulls szövetségeket ;)
 

DeletedUser10079

Vendég
Darky,Darky,másokat leszólsz a helyesírásuk miatt,Te meg a nevem sem tudod elolvasni,és leírni.
Nem tudom ki titkos társ,nem is érdekel,láttam írkál a fórumra,nyírjátok egymást,ez sem érdekel.
No mindegy,nem fikázni akartalak,és nem is vagyok rád kattanva.

Volt már ez az eset 1 éve is,a legionsofdeath nevezetű fiókodból beszélgettél a macskás fiókoddal,annak már nem emlékszem a nevére,és annyira nem érdekel,hogy felkutassam,de azt hiszem valami képlopó programot mutattál be avval a fiókkal az egyik topikban.

További jó karatézást.

Nekem is rémlik.

Mintha a V1-es fórumban lett volna,de már nem emlékszem pontosan.Rég volt.
 

DeletedUser

Vendég
húzzatok innen offolni, egyébként sem kiváncsi senki erre.
pár retardáltat leszámítva :D
Én meg arra emlékszem hogy tomi1001 nálunk játszott a v7-es WikinG klánban és gyávaságból inkább beadta a kulcsot,de előtte még átállt az ellenséghez ,majd miután szembesült azzal hogy sokkal rosszabb ott,mert lekezelik,és semmibe veszik,így benyomta az offot.
Nos hogy tetszik ? ;)

különben is,Ti csak arra emlékeztek hogy volt egy legionsofdeath nevű acc itt,amit akkor használtam ,amikor ki voltam zárva ezzel ,még latkáék idején .Erről beszéltek most . ÉS EZ KIT ÉRDEKEL ?

Inkább menj vissza,és folytassátok azt a gyatra offenzívát amibe belekezdtetek :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
[SPOIL]titkos társ
Ez az üzenet nem jelent meg, mert titkos társ a Mellőzött listádon van. [/SPOIL]

Ne erőlködj ;)
 

DeletedUser15172

Vendég
[SPOIL]titkos társ
Ez az üzenet nem jelent meg, mert titkos társ a Mellőzött listádon van. [/SPOIL]

Ne erőlködj ;)

Esetleg nem tennéd meg, hogy mindenkit felvennél idekint erre a listára? Menj az angol szeróra és ott fitymálj le mindenkit, ott szólalj meg minden percben, még akkor is, amikor nincs mit mondanod! Egyébként is ott játszol, mégis idejössz és itt nyomatod magad! Überállat vagy elismerem, csak tűnj már el! Szűnj meg, szívódj fel, ne osszd az észt, pici fijjjjú vagy te ehhez! Szedj viagrát, meglátod nem itt fogod eltölteni az időd! Szexelj és nem leszel ilyen petyhüdt senki, aki ide szorul a KH-ra, mert nincs kivel baszélgessen.

please...
 

DeletedUser7952

Vendég
A csók és szerelem 8677. részét olvashatják a kedves érdeklődők:)

Kicsit elkanyarodtatok a topik témájától.

S hogy ne legyen off, a Sparta-t az idő fogja megállítani.:D
 
Fent