Ki állítja meg a Sparta-t ?

DeletedUser2772

Vendég
Valami hiba van...Stats más számokat mutat... más világon is tapasztaltam ezt... (Gondolom a toborzott játékosok addigi LET,LEV pontjait is hozzá adja...vagy nem :D )
 

DeletedUser

Vendég
Régebben is így volt ;)
Külső stats a játékosokösszesített eredményét mutatja LE-ben ,amíg a belső játékbeli LE, a klánban ténylegesen összegyűjtött LE-t tartalmazza :)
De ezt Maala jobban meg tudja fogalmazni Neked ;)
 

DeletedUser12246

Vendég
Most már legalább kiderül, hogy melyik a legjobb klán. Ugyebár a Spárta valószínüleg V5-öt megnyeri (ahol ott volt az =MHC=), itt meg itt a skulls, szóval van tétje a szerónak...
 

DeletedUser

Vendég
most kezdődött csak a szeró és máris felvetette valami kezdő a "ki állítja meg a..." kérdést .
Túl korai lenne itt mindennek .
Ami majd eldönti ezt,az az idő vasfoga :D
Addig meg minden más csak időszakos

Most épp mindhárom rangsorban a Spárta a jobb :)

Na De melyik háromban ?
Mert a Skulls pontban is TOP.1 vagy két hete és a LEV-ben is TOP.1 ;)
 

DeletedUser2772

Vendég
LEV-be ma reggel vették át a vezetést... miután buktak majdnem 10 falut ellenünk :D
Később meg akiktől foglaltunk,azokat kidobták... minden esetre szép gesztus...fúj...ennyít ér egy klántárs nekik...
 

DeletedUser

Vendég
Skullsnál már csak így működik,megmondom őszintén egyet is értek velük :)
Aki nem tud időben segítségért sikítani ,vagy csak nem képes önmagát megvédeni, annak nincs helye a TOP klánban . Egyben sem.
az a 10 falu meg mit sem ér, ha az állományotok fele egy hónap múlva elpályázik a következő világra,akkor csak foghatjátok a zsebkendőt és integethettek utánuk :D meg a TOP helyezés után is :D
mondjuk ez mindkét félre áll.
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Dark Lord felvilágosítalak, hogy Sparta szervezetten jött. A V15ös klánunk 3/4-e régi tag. Nemfognak elmenni olyan helyre, ahol bizonytalan a jővő. Mi már bizonyítottuk mien a Spartai csapatjáték. Aki benne van a körforgásba, nemtud kiszállni belőle. Énis megfogadtam több szerverre nemmegyek, de ez kihagyhatatlan, mégha napi 1 órám is van jelenleg rá....Társak és a csapat miatt játszom, és elmondom neked a többiek is. A hangulat. Enélkül sose lesz sikeres egy klán. Skulls játékosaira jellemzőbb az inkább, hogy minden szerveren megfordulnak, ezért is mondtam anno, idő nekünk dolgozik.
 

DeletedUser

Vendég
mielőtt írsz menj el egy nyelvtanórára :D hogy az alap helyes beszédet megtanuljad :D

A "mien" szót nem ismerem, sosem ismerték :rolleyes:
De ha egy ifjabb nyelvújítóval állunk szemben akkor le a kalappal :)
Addig is kiver a víz az "ien" meg " mien" szavaktól, a 'j' betű is ott van a magyar szótárban tessék már megtanulni azt használni !
A csúcs, az ,hogy most töltöttem le egy olyan filmet, ahol a felirat amit csak 1 helyről tölhetsz le hozzá nos, azt is pont ilyen ( ja,bocs: ien :D ) emberke fordította. El lehet képzelni,
A Skulls játékosokra meg pont nem az jellemző hogy minden világon klánt alapítanak ,a valódi Skulls játékosok nem ilyenek ienek, de akik őket sztárolják,nos Ők az ienek.
tessék. a mondat végére már sikerűlt is :D
 

DeletedUser15234

Vendég
mielőtt írsz menj el egy nyelvtanórára :D hogy az alap helyes beszédet megtanuljad :D

A "mien" szót nem ismerem, sosem ismerték :rolleyes:
De ha egy ifjabb nyelvújítóval állunk szemben akkor le a kalappal :)
Addig is kiver a víz az "ien" meg " mien" szavaktól, a 'j' betű is ott van a magyar szótárban tessék már megtanulni azt használni !
A csúcs, az ,hogy most töltöttem le egy olyan filmet, ahol a felirat amit csak 1 helyről tölhetsz le hozzá nos, azt is pont ilyen ( ja,bocs: ien :D ) emberke fordította. El lehet képzelni,
A Skulls játékosokra meg pont nem az jellemző hogy minden világon klánt alapítanak ,a valódi Skulls játékosok nem ilyenek ienek, de akik őket sztárolják,nos Ők az ienek.
tessék. a mondat végére már sikerűlt is :D

Darky,bírom a postokat amiket írsz,de... Ebbe ne menj bele mélyebben,mert a Tiéd is hemzseg a hibáktól,mint ahogy valószínű az enyémben is találnál...
 

DeletedUser

Vendég
minden bizonnyal így van :)
De ne vegyük egy kalap alá az egyszerű íráshibát a tudatlansággal ;)
mint azt fenn említettem az ien hibák tetőfoka,amikor egy feliratos film szövegében is ezt olvashatod .Ja ,és ez nem minden, a faszi,aki azt csinálta, a "j" betűt sztem hallomásból sem ismeri, úgy kell átfogalmazni azt az irományt ami amúgy sem tart sokáig :) végigolvasni sincs időd ,nemhogy még átfogalmazni :D
Amúgy a Figures in a landscape c. film feliratáról van szó. (1970)
 

DeletedUser4544

Vendég
Kedves Dark Lord. 2 szokásom van, "ly"-t kihagyni úgy röviditeni és az sz helyett sokszor x-et írok, Spartai barátok szidnak is érte.
Ez amúgy a tipikus kössünk bele ahol tudunk effektus. Szerintem amúgy semmivel sem írsz helyesebben mint én. Max te odafigyelsz rá, énmeg nagyívből... :D
De továbbra is mondom neked, térjünk vissza a lényeghez. Megtud-e állítani minket valaki? Én úgyérzem a nyár +V5 lesz a legnagyobb ellenfelünk. Ha ezidőalatt nemtud ránknőlni a Skulls, vagyis komoly előnyt kiharcolni, lehuzhatják a rólot. Mivel nyár végére márcsak ide kell majd koncentrálnunk.
Most inditottuk meg az utolsó háborút V5öt, a Top2es klánnal, repkednek a 5.000-10.000nukeok odavissza.....
 

DeletedUser

Vendég
A lényeg ,az kedves barátom(?) :)
Hogy korai még eldönteni a világ sorsát, hiszen Te magad is láthatod, hogy vannak utánatok jócskán a Ranglistában ,akikkel előbb utóbb zörrenni fogtok :)
korai még inni a medve bőrére.
Egyébként meg minden tiszteletem a TOP 5 klánjainak .
 

DeletedUser

Vendég
Ja igen a Top 5 klánjai.......azok igazán überek.....de kik is ők? :confused:
 

DeletedUser

Vendég
Ja, hogy az itteni top 5 klánjának....
Én meg senki sem vagyok , bár lehet, hogy elég nagy ember voltam itt is hozzád. :)
 

DeletedUser15172

Vendég
mielőtt írsz menj el egy nyelvtanórára :D hogy az alap helyes beszédet megtanuljad :D

A "mien" szót nem ismerem, sosem ismerték :rolleyes:
De ha egy ifjabb nyelvújítóval állunk szemben akkor le a kalappal :)
Addig is kiver a víz az "ien" meg " mien" szavaktól, a 'j' betű is ott van a magyar szótárban tessék már megtanulni azt használni !
A csúcs, az ,hogy most töltöttem le egy olyan filmet, ahol a felirat amit csak 1 helyről tölhetsz le hozzá nos, azt is pont ilyen ( ja,bocs: ien :D ) emberke fordította. El lehet képzelni,
A Skulls játékosokra meg pont nem az jellemző hogy minden világon klánt alapítanak ,a valódi Skulls játékosok nem ilyenek ienek, de akik őket sztárolják,nos Ők az ienek.
tessék. a mondat végére már sikerűlt is :D


Szégyen, te tudatlan, hogy egyáltalán ki mered nyitni a szád. A mondat elején nem kell nagybetű! Nem kell vessző két ige közé (tagolni, smájlival is lehet), persze, te tanító néni vagy, te NAGYON SÖTÉT!
Szépen lököd azért: „tölhetsz” és a „sikerűlt”.

Kirájjjj vagy!


hadd keressem meg neked
Figyelj oda, mert úgy jársz mint egyszer... :)
Megnézel egy filmet és ócsárolod a felirat készítőjét. Jellemző! Nézd meg felirat nélkül!
 
Fent