Ki állítja meg a ReCoRD-ot???

DeletedUser15174

Vendég
szoktam kérdezgetni a cord tagokat v14-en és hát a véleményük,hogy gyerekek gyülekezete /játékukat tekintve/ kb a világ és a cord is... szerintem már ők maguk sem tudják minek vannak még jelen,mert élvezetet nem látnak benne....kavarósok világa lett sajna és így 1értéktelen világ lesz a vége.

1valamit vegyél figyelembe...noroék még mindig nem 1giga klán puncsosai;)

rd és cord részemről értékét veszítette...nem nagyon lehet rájuk úgy gondolni,mint 1 top klán ...ki-be lépkedések mindig a pillanatnyi top-ért mentek az rd és cord-nál és ez a gáz..nem az,hogy ki-be lépek,mert ugyebár sok oka lehet 1kilépésnek,de mikor azt látod,hogy mindig a nagyobb klánba lép valaki és ezt oda-vissza hol cord-rd-record + a bánat tudja milyen név alatt az már picit árulkodó
 

DeletedUser4544

Vendég
Azért kicsit más a szitu, mint nálad volt :) Tudtommal engem nem akartak látványosan legyilkolni. S megoszlott a társaság véleménye a szerepemről is. Még a törlők közül se mindenki hibáztatott, csak unta v10-et. Állítólag egy mondatom miatt borultak Randall titkos tervei, szerintem meg az ő kavarása miatt, hogy próbált szövit kötni a szövetségeseink háta mögött a közös ellenféllel, miközben hadat üzent neki. Miért kellett volna lelépnem? Mert mások nem tudnak sok faluval játszani, s látványosan unták már v10-et? Olyanok nem mozdultak hónapok óta, akikkel valóban 20-an is meg tudtuk volna nyerni a szervert, ahogy Randall képzelte. S fel se merült bennem, hogy egyedül menjek. Aki jelezte, hogy jönne velem, végül jöhetett. Emlékezz, volt, hogy te is azért maradtál, mert kaptad a leveleket, hogy veled mennek akárhova. Kint volt a profilodon :) Én is kaptam ilyeneket, s ha én is törlök, cserbenhagytam volna őket. Ráadásul, ha megnézed a statot, ahova most beléptünk, az az a klán, amit tavaly szeptemberben megálmodtunk együtt a cordosokkal, csak mi eljöttünk Randall szavára. Úgy tudtuk, visszamegyünk, később derült ki, hogy Randallék nem akartak. Szóval elég zavaros, ki mikor kit árult el. Én maradok azokkal, akik éreztették, hogy jó, ha maradok velük, a többi nem olyan fontos.

Amikor megalakult a Hybrid a barátokért, felvállaltuk a 3 top klánt ellennek. R.d, Start és Cord. Teljesen más a két dolog, mert akkor teis kiléptél volna a követőiddel és egy új R.d.-t csinálsz. De igazad van, ahogy csirsz is mondta, egyszerűbb belépni egy felhőkarcolóba, mintsem azt felépíteni.
Engem nem utálták V10en a cordosok, csak szimplán azért csináltak ki, mert nem engedélyeztem ellene voltam a két topklán egyesülésének, cord-r.d.
Min1 más a szitu, úgyse tudnánk közös nevezőre jutni, mert teljesen más a felfogásunk....
ÉN csak arra akarom kifektetni a hangsúlyt, átfogod érezni a gyözelem ízét Cordos szinekbe? Én nem birnám....De mint mondtam mások vagyunk:) Neked a gyözelem a lényeg, nekem a játékélmény....
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Csak a győzelem? Háát, nem hiszem, hogy az ennyit érne magában. Persze külső szemlélő azt látja, hogy mindig a nagyobba léptem. Ez van, nincs magyarázkodnivalóm. Nem is lényeges, hogy ki mit hisz rólam. Még a végén fel is vállalom, hogy csakis a győzelemért csináltam mindent. Elég ha én tudom, hogy nem így van, bármi is a látszat.
Épp minap döbbentem rá, hogy mennyire csak a pontok számítanak ezen a világon a győzelemhez. Mindig a LET-et tartottam fontosabbnak, de hiába vagyok abban első, senkit sem fog érdekelni. Azaz senkit nem érdekel, hogy valaki másoknak segít, hogy tudjanak foglalni, csak az a lényeg, minél több nemes legyen. Ha a győzelem lenne csak a fontos, megtehetném, hogy ülök a katonákon, de sose tettem.
Mindegy, ez a külső fórum mindig is arra volt jó, hogy kivülállók beleszólhassanak olyan dolgokba, amiknek a hátteréről és miértjeiről gőzük sincs, s még kemény itéleteket is kimondanak. Mondjátok hát, hallgatom :)
 

Deleted User - 1079264

Vendég
Puncsos! Milyen Cord tagokat szoktál te kérdezni V14-en? Akik pár hónapot voltak v10-en, de azért mindent jobban tudnak? Vagy azokat, akik v14-en 1-2 MHC támadás után átálltak az MHC-be? Ők nem lettek egy giga klán puncsosai? Ők neked a szavahihető cordosok? Ugyanmár...
 

DeletedUser15174

Vendég
látod itt a bibi monster;)

DCSB-vel összesen 2mondatot váltottunk...ergo következtetni is lehet ebből,hogy nem olyat-olyanokat kérdeztem,akik MHC tagok:)

van bőven olyan,aki most is Cord-os;)


nem a let,vagy a falvak száma tesz emberré a kh-n...azok csak segéd gerendák /arra a részre,hogy a top let miatt még nem úgy tisztelnek ahogyan szeretné az illető(ez mindenkire igaz..nem kimondottan ellened van)/
 

DeletedUser3242

Vendég
Szia kedves Kivülálló Puncsos :) Ugye megnézted Noro statját, mielőtt gratuláltál? Ő persze csak a helyét kereste, más meg a csak a győzelemért lépked ide-oda? :confused: Lehet kívülről nem látszik, de Noroék és a Cotr is összeröffentek, pedig előtte nagyon ütötték egymást. Csak csirsz nem engedte be a klánjába őket, így csak kláncsaládtag lettek.

ha te mondod biztos így van, mi vagyunk az akadémia, még bizonyítanunk kell h tudjuk h néz ki egy nuke :p

(ezeket a blődségeket amúgy honnan szeded :confused: ?vagy legalább Te elhiszed :rolleyes:)

az én statom meg - szerintem elég erőteljesen megfigyelhető h akárhova lépkedek nem egyedül teszem, és nem bomlasztolm szét a lépkedéseimmel a klánomat amellyel jöttem, egy másjellegű álomra hivatkozva.Pont azért mert mint említetted vezérkari tagok töröltek az átlépésed után.
COtr így úgy, hát épp ezt írom , a volt RDtől még az idegenektől is kaptuk mind(nem csak én...) azt a fajta hozzáállást amit legközérthetőbben csak primitívnek nevezhetünk.Biztos ők tudják miről beszélnek, de ahogy Te írod nincs szükséged magyarázkodásra, nekem meg arra nincs szükségem hogy megkérdezzem melyik mozit nézik.
Na akkor mért is vagyunk a COTRban :rolleyes:...
Inkább vagyok normális emberekkel, mint olyanokkal akik kihaénnem.

Hazugságokra m eg példaként keresd vissza a Recordos vezérkari fórumot, végigolvastam és azóta számomra így kerek a világ ahogy most van:cool:
csirsz is megéri a pénzét, de mégnem hazudott a szemünkbe, ami megkönnyíti a kommunikációt.
 

DeletedUser13828

Vendég
Nem tudom milyen győzelmekről beszéltek, a V10 még nem lejátszott szerver. Jelen esetben van kb 56%-a a Cord nak. Az egyik része az a dolognak, hogy már nagy klánváltásoktól nem kell tartani, bár csirsz1 barátom a mai napig bombázza a Cord osokat a meghivoival. Igy az a % nem fog változni ki-belépegetésekkel nagyon.
Az meg hogy monster hova lép, és ugyanolyan e a győzelem? Szeirntem ugyanolyan. A harc igazából csak most kezdődik el, és ha a két tábor bármelyike nem tesz érte, el is bukhatja, legyen akár a Cord, akár a Cotr.
 

DeletedUser15174

Vendég
a harc most kezdődik..ugye ez irónia akart lenni:confused::D ha bármelyik fél is harcot akarna a győzelemhez vezető +tiszteltetésért,akkor nem ilyen összeborulunk skacok,mert máshogy nem megy szituk lettek volna:)
 

DeletedUser

Vendég
Puncs vagy puccs vagy mi vagy te :D Lehet egy kérdésem???Te vagy noró új hapsija? Mert úgy védelmezed mint egy japán kakas a gyöngytyúkot:confused:
 

DeletedUser15174

Vendég
micu

nekem noro-hoz semmi közöm /szerintem sosem beszéltem vele,mivel csak v1-es vagyok-14 mellett/,de ha +nézem nem őt védtem..titeket támadtalak,mert elég langyos klán lett..és langyos játékot műveltetek:rolleyes:

cord=vírus...hát 1vitaminban is nagyobb az agresszivítás;)

látod micu ettől fertő a kh...1ből menne a kavarás,hogy ki milyen kapcsolat...nevetségesek az ilyen emberkék:)
 

DeletedUser

Vendég
Én kérdeztem nem állítottam,de ha értelmeznéd azt amit írtam akkor meg is lepődtem volna :) Amúgy ha fertőnek tartod a kh-t és felfordul tőle a gyomrod akkor kiveheted az eltávot és el is tolhatod a biciklit:D
 

DeletedUser15174

Vendég
kedves micu elöbb kezdtem kh-n bicajozni,mint te;)

látod te már a fertőt is kombináltad...írta valaki,hogy hányhatnékom van..majd ha kicsit többet iszok ,akk írok neked,hogy tessék tartani a markod;)
 

DeletedUser

Vendég
Most akkor kezd el visítva,hogy mekkora szájbergyerek vagy mert már tudsz biciklizni:eek: Hova fajul a világ már a taknyosorrúaknak is kiszolgálnak alkoholt??:eek:
 

DeletedUser15174

Vendég
csi..csi..csillagom,majd 1x talán sikerül olyan fejlődési szintet ütnöd,hogy ne kérjenek személyit
 

DeletedUser8631

Vendég
Fogadjátok gratulációm. Igazán elmés szócsatákat vívtok itt. :D
Ennél összetettebb mondatokra is képesek vagytok, főleg ha egymás vérének a szívásáról van szó. :)
 

DeletedUser4544

Vendég
Nekem micu a példaképem. Nem tudom hogy csinálja, de ha visszaolvasunk leírja ő mekkora r.d.-s és mekkora hű harcosa. De gerincét nem ismerve átszaladt a r.d.ből a Cordba. Tanulhatnánk tőle hogy kell gerinc nélkül klánhüséget nem ismerve gyözelemre játszani ;) Ilyenekre mondom azt, hogy még az anyj... is eladja csakhogy gyöztess klánba lehessen. Komolyan irigyellek hogy van hozzá arcod....Te celebcsillag xD
 
Fent