Ki állítja meg a ReCoRD-ot???

DeletedUser15174

Vendég
Micu

kicsit kezd aggasztó lenni a szitu..nem mész a Cotr-ba?:) /azért ezt nem lehetett kihagyni tekintettel a múltra;)/
 

DeletedUser

Vendég
Még mindig nem tudom ki vagy de nem is érdekelnek az ilyen surmók hozzászólásai ;) Lehet,hogy befoglaltalak már és az lenne a bosszú h hülyeségeket írogatsz külsőn:confused:
 

DeletedUser3242

Vendég
Nagy a csend, mindenki lázasan keresi a választ :) Pedig jó lenne tippeket hallani, mire vigyázzunk!

-monster-

én mondtam hogy csak saját magatokra, de micu kinevetett :)
meg ha jól emlékszem Te is :)

aztán ti voltatok mondjuk 80n Rdsek, mára maradt 2 ember..aki még nem dobta el a fiokot..
a volt PE mag állt kb 6-8 emberből,és egyéb okokból most átmenetileg külön,de a 6 ember még megvan, nahát , ezt magam sem hittem volna vagy mégis ? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser15174

Vendég
micu

engem 1olyan,mint te az életben nem tudna befoglalni:rolleyes::D tudod a surmók ellen suhancoknak nem sok babér terem:)

sose voltam v10-en...csak szoktam figyelgetni a világok alakulását....

számít,hogy ki vagyok:confused::)
 

DeletedUser

Vendég
Értem már puccss :D Te vagy a titokzatos legyőhetetlen Jedi lovag,hogy nem jutott hamarabb eszembe nem is értem:eek: Regelj be V10-re intézek neked egy accot magam mellett és szívesen ledarállak,szeretem az egós emberkéket DE csak akkor mikor már valamit letett az asztalra mit én is láttam,messziről jött ember meg azt mond amit akar. Úgyhogy dicsőítsd magadat nyugodtan DE csak csendben mert senki nem kíváncsi rá;)
 

DeletedUser

Vendég
Lásd vigyori esetét - sokszor nem vagyunk egy véleményen és szeretem idegesíteni cukkolni is,viszont ő már letett az asztalra ezért tiszteletre méltó lett.Legalább is az én szememben,de Te egyenlőre csak egy hajléktalan vagy számomra aki 60-forintot kunyerál a kung-fus borra:p
 

DeletedUser15238

Vendég
Lásd vigyori esetét - sokszor nem vagyunk egy véleményen és szeretem idegesíteni cukkolni is,viszont ő már letett az asztalra ezért tiszteletre méltó lett.Legalább is az én szememben,de Te egyenlőre csak egy hajléktalan vagy számomra aki 60-forintot kunyerál a kung-fus borra:p

Mit tett vigyori az asztalra? Téged,vagy a szalonnát,meg a kolbászt vacsora előtt? :D :D
(Persze ezzel nem zárom ki azt,hogy van szalonnád :D :D )
 

DeletedUser15174

Vendég
Micu

a tiszteletet nem azért adod meg a másiknak,mert magad,vagy más szerint az illető elért valamit a játékban...azt a játékost-embert is tisztelni kell,aki sokra nem vitte még;) de hát 1ilyen magas kh tudással rendelkező egyénnek ezt +magyarázni lehetetlen...remélem az önéletrajzodba nem azt írod be,hogy x éve kh-zom,de még semmit nem értem el,viszont van aki azt mondja nagyon kemény a stílusom

inkább ügyelj arra,hogy legyen +hívód a Cotr-ba,mert kezdenek titeket bucira verni..na látod te leszel az aki semmire sem viszi:D
 

DeletedUser

Vendég
Mit tett vigyori az asztalra? Téged,vagy a szalonnát,meg a kolbászt vacsora előtt? :D :D
(Persze ezzel nem zárom ki azt,hogy van szalonnád :D :D )

Te azért pikkelsz vigyorira mert Spártás? És darálják V15-ön a skull-s családot? Ugyan már :D
 

DeletedUser

Vendég
Micu

a tiszteletet nem azért adod meg a másiknak,mert magad,vagy más szerint az illető elért valamit a játékban...azt a játékost-embert is tisztelni kell,aki sokra nem vitte még;) de hát 1ilyen magas kh tudással rendelkező egyénnek ezt +magyarázni lehetetlen...remélem az önéletrajzodba nem azt írod be,hogy x éve kh-zom,de még semmit nem értem el,viszont van aki azt mondja nagyon kemény a stílusom

inkább ügyelj arra,hogy legyen +hívód a Cotr-ba,mert kezdenek titeket bucira verni..na látod te leszel az aki semmire sem viszi:D

Rendben óó hatalmas bölcs ígérem megfogadom a semmit nem érő tanításaidat. Ez egy játék,nagyon egyszerűen élem meg ezeket a dolgokat,hidd el nem kell pszihológushoz járnom a kh miatt. Itt nincs barát és nincs ellenség,itt csak társak és ellenfelek vannak,van elég ismerősöm a magánéletben is akiknek halgathatom naponta a nyűgjeit ne kelljen már a Te lelki világoddal is nekem foglalkozni:eek: Szóval inkább tedd el magad hlnapra vagy nézegesd a szerverek stat-jait ha ez téged örömmel tölt el,na szia pá:rolleyes:
 

DeletedUser4544

Vendég
Jejjejeje,vigyorit akkor is utáltam,mikor klántársam volt :)
Darálják az 1-2 elzárt tagunkat? :D De tudnak,nemáárr :D :D

V8on pont a te fajtád miatt léptem le. Volt sok lelkes amatőr aki követett és csinálta amit kértem. Nemhiába daráltunk be sorba mindenkit. Viszont a magukat profinak nevező tizenéves suhancok nemhogy védőket nem küldtek a kéktengerből de még a támadóikat is sajnálták, sőt néha még a bebarbárosodott belsőfiokokra is.
Belefáradtam az ilyen játékosok kitanításával, mert mindig csak úgyanazt fújtátok.

Másik, milyen elzárt tagotok?
Délre regelt a Skulls, és Északra a Játék klán.
Délen több volt a skulls, mivel top2es klán volt, mi csak top3, és a játék volt a top1.
Összeolvadtatok, és ahogy sorba szedegettük ki a játékosaitokat délen, sorba ültetek át fiokátadással északra a játék klán fiokjaikba. Pl ha jóltudom teis beleültél....
Szóval Délen kőkemény harc volt a kezdetektől, csak attól hogy te 1 hétnél nemlátsz tovább és a végeredményt látod, amikor már a 2 hivatalos vezéreteket filéztük ki, arról mi nem tehetünk. Van kb 1 hónapotok, azalatt lerendezzük a Bad-ot is.
Remélem kitaláltatok már valamilyen stratégiát a védekezésre, mert itt délen elég snasz volt, ott foglaltunk tőletek ahol akartunk.
LEgnagyobb pojáca Hextor volt, aki itt verte a mellét, top20as fiokjával, addig míg lenem töröltük a térképről.
Kapott 200-300 éles+ 300-400 fake támadást elbukott 2-3 falut míg fiokhelyettese vitte, majd ráfogta arra hogy amiatt bukik el, miközbe védekezhetett volna dodgeolhatott volna, de ő inkább benyomta a törlést. Ja és ő V1es ősi skulls tag. Lol. De Belu25 is, aztán úgy szétszedtük a top6os fiokját 2 nap alatt, hogy köpni nyelni nem tudott.....
 

DeletedUser15238

Vendég
Sajnáljuk vigyori,lehet hogy ti egész nap gépnél ültök,de tudod nálunk vannak páran akik olyan helyen dolgoznak,ahol nem tudnak kh-zni.. De hidd el,ha nekünk annyi időnk lett volna mint nektek,már a szerver elején letöröltünk volna titeket a térképről :)
Hextor is és belu is 10x jobb játékosok mint tőletek bárki,hidd el :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez már nagyon egós duma nem gondolod? Miért nézed le az ellenfeleketTudom és el is hiszem,hogy fáj,nagyon fáj a pici szívednek,hogy jobbak mint ti.Szegény most már sajnálatra mltóan,vagyis szánalmasan viselkedsz ,nem is beszélek veled többet :D
 

DeletedUser15238

Vendég
Egós? amit ők folytatnak az az egós :)
Nagyon,nagyon fáj igen :( a kh az életem,és így az életem elvesztette értelmét :(

Miből gondolod,hogy jobbak micuka? :)
Tudod,hogy a reklámokban hazudnak mindig,vagyis túloznak :D
 

DeletedUser15238

Vendég
De hazudik :D
Fogadjunk,hogy a Skull-tól egy falvat nem vitt el sem a spárta sem a többi ellenség!
Na fogadjunk!

Bizonyitsd az ellenkezőjét a statssal!
Ha már nem hazudik :D
 

DeletedUser4544

Vendég
Sajnáljuk vigyori,lehet hogy ti egész nap gépnél ültök,de tudod nálunk vannak páran akik olyan helyen dolgoznak,ahol nem tudnak kh-zni.. De hidd el,ha nekünk annyi időnk lett volna mint nektek,már a szerver elején letöröltünk volna titeket a térképről :)
Hextor is és belu is 10x jobb játékosok mint tőletek bárki,hidd el :)

Régebben volt kinnt egy írás a profilomon, ezt tartalmazta. Saját szerzemény, újból felidézem csak neked!
A profi játékos nem ott kezdődik, hogy feltud huzni 1 nukeot és beütni esetleg befoglalni 1-2 falut akár egy top játékostól. A profi játékos személye ott kezdődik, hogy stratégiailag feltud építeni fiokjának egy olyan hátországot hogy nem kell napi 24 órát itt üllnie.

Csakhogy tudd ez azért fontos, mertha támadást kap frontunk bevan védve előre, ha szervezett támadást kapunk, akkor az adott illető kér plusz védelmet és megszervezi hogy 1 falut se foglaljatok, viszont ha nincs itt normális fiokhelyettest kér, és kap. Olyant aki megtudja oldani a baját. Tudod mi alapból ha nincs támadás is szoktuk egymást helyettesíteni, azért hogy pl farmoljunk egymásnak, esetleg átlássuk egymás fiokját és tanácsot adjunk hogy mégjobb legyen a fiok. Ezért van az hogy semmitse tudtatok eddig kezdeni velünk.

Amúgy egyből lerí rólad, úgyanolyan arcos harcos vagy mint hextor és belu, teis kapsz 400-500 bejővőt és elis dobod a fiokodat majd....
Tudod Sparta és Skulls között V15ön annyi a különbség, mi hetente folyamatosan ütünk foglalunk titeket más területen. Mi nemcsak mondjuk tesszük a dolgunkat. Ellenben ti szájkaratéztok, 2 hónapja igéritek azt a 2-3 napig nem alvós másodperc alapú támadást. De még mindig nemvolt belőle semmi. Megsúgom, nemis lesz...
Elnézést az offért, választ V15 forumjába küld.
 
Fent