Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser

Vendég
csapatba dolgozok,csak te mondtad hogy mutassak valamit :D szval idővel....
 

DeletedUser

Vendég
te ki vagy? de lehet igazad van

itt szolnék a nagyszájú Mr Spartihoz ott vagyok melletted de még csak le sem kémleltél szerintem ez mindent megmagyaráz. Vehetnél példát Kisbohocról ö legalább megprobálta ma is elvenni egy friss falum....

Mi van, de kis gyújtózsinor??? Milyen szöveg, hogy menjek rád te? Le vagy lakatolva kis okos! S nálunk nem visszük egymás faluit mint nálatok! :D
 

DeletedUser

Vendég
Mi van, de kis gyújtózsinor??? Milyen szöveg, hogy menjek rád te? Le vagy lakatolva kis okos! S nálunk nem visszük egymás faluit mint nálatok! :D

jó a szöveged gondolom tükör előtt gyakorlod :D én spec örülök hogy ha lakat van a falumon mert az azt jelenti hogy valaki még akar is és mer is játszani nem ugy mint te! És egy szoval sem mondtam hogy neked el kellene vinned a falut de te még ahoz is gyáva vagy hogy egy nyomorult kémet elindits az ellenségre. Kívánom hogy éld ki magad itt a külső forumon ha már a világban nem érsz el sikereket
 

DeletedUser

Vendég
Támad foglald takarítsd Zsolti
igaz a KH nem singli mód de hát... ha csak úgy megy :D:D:D:D
 

DeletedUser

Vendég
kata1004 még vezér nálatok? Na pl. Én tőle foglalgattam az utóbbi 4-5 napban.:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Oknyomozó riportunk újabb állomásán szeretnénk megkérdezni, hogy mi lesz Íme Ime következő neve?

Már annyira belejöttetek a fiókátadósdiba, hogy a supportnak sem szóltok? :)

Ui: Aki nem érti, próbálja meg támadni, majd csekkolja a büntetési rendet.
 

DeletedUser

Vendég
Oknyomozó riportunk újabb állomásán szeretnénk megkérdezni, hogy mi lesz Íme Ime következő neve?

Már annyira belejöttetek a fiókátadósdiba, hogy a supportnak sem szóltok? :)

Ui: Aki nem érti, próbálja meg támadni, majd csekkolja a büntetési rendet.

Paffffffff. Hát ez hogy a pélóba lehetséges?:mad:
 

DeletedUser1561

Vendég
Hah, pont ma beszélgetünk Paffról az oviban! :D De mi az a péló?

Büntetési rend, §2. Kivéve, ha nem volt valami enyhítő körülmény valamiféle ügyben. :)

Szerintem szluu keze van amúgy a dologban. :p
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Hát akkor kérdezzük meg?

Szluu!

Hogyan lehetséges ez? Valamint téged is kizártak? Ha igen, akkor meddig leszel kizárva, mert úgy szerveznénk a támadást a falvaidra?:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Azért remélem, marad még majd olyan accotok, amivel játszani is tudtok, ha levonul ez a kizárási hullám...

És még csodálkoznak páran, hogy miért barbárokat foglalunk... Mert valakik lusták egy üzenetben engedélyt kérni, hogy foglalhassák a társukat helyettesítésből.
 
Fent