Ki állítja meg a Namacsot?

DeletedUser14574

Vendég
Drága Corleone!
Ne okozz nekem ekkora csalódást, ennyire csak ismered az etikettet, engem mint nőt a fiúk mögé rakni a profilod névsorában! Szégyeld magad:D

Jaj hát te nő vagy? soha nem gondoltam volna rólad,na de most már így marad :D
 

DeletedUser

Vendég
Maala :) 200-300 óráról kapnál tőlem 400 támadást,szerintem az a válladon folyna le,szóval ezt inkább hagyjuk,türelem..türelem.. ami késik nem múlik :)
 

DeletedUser

Vendég
Drizzt do Urden I

hogy én ki vagyok? egy rejtélyes fiatal ember,aki feljött szórakozni :))
 

DeletedUser

Vendég
maala, pehy, harlekin, chler!

Micsoda megtiszteltetés hogy a legek, legje megemlékezett rólatok külön is a profiljában:D

Ez csak a legnagyobbaknak szokott kijárni!:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser1561

Vendég
Friend Server. Nem hiszem. Kaptam már 400 támadást hozzád hasonlóaktól. Átengedtem őket, visszaépítettem a falut, és játszottam tovább. Küldj nemeseket is, akkor talán komolyan veszlek. :) 400 támadás, atya ég, nevetségesen hangzik. Annyit még egyedül is kibír az ember.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Friend Server. Nem hiszem. Kaptam már 400 támadást hozzád hasonlóaktól. Átengedtem őket, visszaépítettem a falut, és játszottam tovább. Küldj nemeseket is, akkor talán komolyan veszlek. :) 400 támadás, atya ég, nevetségesen hangzik. Annyit még egyedül is kibír az ember.

Még a West megalakulása elött kapott LS 5k feletti támadást csak a PHX és Apol 10 tagjától maximum.
És napokig nem hagytuk 1-2k alá csökkenni. Ugyan ez igaz Asterixre is és még szerintem sorolhatnám.
 

DeletedUser

Vendég
Maala

nos,én mondtam :D nem a klánommal fenyegetőzök,hanem én állok ki,de mondtam várd ki a végét,még picit had nyúzzam a térképet..
 

DeletedUser1561

Vendég
Ezt én sem értem. Nálatok talán az a becsület mércéje, ha hagyod, hogy a társad egyedül vívja meg a harcait?
 
Fent