Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
:D

Gratulálok tominak és csileynek a hatalmas csatában szerzett falvakért! Gyertek rám, majd elválik hány falut tudtok elhozni! tomi úgy is szomszédom vagy, egy kis háztűznézőre beugorhatnál igazán! :D
 

DeletedUser14442

Vendég
Szerintem tomi már bizonyított annyit az ellen ellen, hogy nem lehet szava senkinek.....Nem a szél hordta össze a támadópontját.... És ugye a szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket :)
És megyek is foglalok pár GLADIÁTOR falut :)). Lord, te adsz nekem egyet? Csak úgy, mert ugye most már kedvelsz vagy mi :D
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem tomi már bizonyított annyit az ellen ellen, hogy nem lehet szava senkinek.....Nem a szél hordta össze a támadópontját.... És ugye a szabályok azért vannak, hogy betartsuk őket :)
És megyek is foglalok pár GLADIÁTOR falut :)). Lord, te adsz nekem egyet? Csak úgy, mert ugye most már kedvelsz vagy mi :D

Már hogy a viharba ne adnék neked! :D

Gyere csak melyiket szeretnéd? :D Ha küldöd a támadókat, akkor majd lehet egy kicsit várakozniuk kell majd, el kell még dönteni, hogy hová kapjanak bebocsátást a mennybe, vagy inkább a pokolba! :)
 

DeletedUser10079

Vendég
Ne sird el amgad kérlek.:)
Az a 250 falu amit tőletek foglaltam,gondolom csak véletlen,meg a 3. hely LET-ben.:)

Megy a halál rád,van 5 front falud a közelembe,azokat atomra védetted,és most arcoskodsz.Kemény...:D
Inkább elveszek azokkal a támadókkal mástól falut.:)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ne sird el amgad kérlek.:)
Az a 250 falu amit tőletek foglaltam,gondolom csak véletlen,meg a 3. hely LET-ben.:)

Megy a halál rád,van 5 front falud a közelembe,azokat atomra védetted,és most arcoskodsz.Kemény...:D
Inkább elveszek azokkal a támadókkal mástól falut.:)

Most besértődtél? Nem arcoskodok, csak egyszimpla megjegyzés volt!
 

DeletedUser10079

Vendég
:D

Gratulálok tominak és csileynek a hatalmas csatában szerzett falvakért! Gyertek rám, majd elválik hány falut tudtok elhozni! tomi úgy is szomszédom vagy, egy kis háztűznézőre beugorhatnál igazán! :D

Provokáció,cinizmus/gúnyolódás és arcoskodás.Igy lehet jellemezni ezt a hszt.
Mindegy,nem fogok ezen vitatkozni veled.
 

DeletedUser

Vendég
Provokáció,cinizmus/gúnyolódás és arcoskodás.Igy lehet jellemezni ezt a hszt.
Mindegy,nem fogok ezen vitatkozni veled.

Jaj jól vagy már meg ne sértődj! Nyugodj már meg, egy kis csipkelődés sosem árt! :D Most nem az van, hogy lenézlek elismerem az eredményedet, nem kétséges, hogy jó játékos vagy, de azért te is elég lenézően válaszoltál!
 
Fent