Ki állítja meg a Gladiátorokat? =)

DeletedUser

Vendég
Lehetek a haverod ha elmondod meddig nem lesz játékban smes2 meg Laza-... :D
 

DeletedUser14442

Vendég
Mekkora haver lett itt mindenki :)

én meg csak egy jó kis szilvapálinkára vágyok most :p
 

DeletedUser

Vendég
Szólj sirovicának, neki biztos van xD

És ki lesz a Dj? A .:G:.?
Úgy tudom a biztonsági őrök nem engedik be az INSO-t a buliba :DD
 

DeletedUser14873

Vendég
Engem beengettek?Fegyverem van és nem félek haszálni.(lézerkard):D
 

DeletedUser14442

Vendég
Tituka a buli a G búcsúbulija lesz :)))

Ha gondolod tartok fent neked egy helyet a TOP1 klánban :)). Tudod INSO :)
 

DeletedUser

Vendég
Káprázik a szemem :S a vége nem tiszta :D

Kösz Dodo, de még sirovicának sincs az a pálinka mennyisége amiért átmennék. Itt meg mindenki alkesz, és rokonlelkekre találtam :)
Az a baj hogy 120-an vagyunk, de tudnék 1 helyet csinálni :rolleyes::rolleyes: :D
 

DeletedUser14475

Vendég
Káprázik a szemem :S a vége nem tiszta :D

Kösz Dodo, de még sirovicának sincs az a pálinka mennyisége amiért átmennék. Itt meg mindenki alkesz, és rokonlelkekre találtam :)
Az a baj hogy 120-an vagyunk, de tudnék 1 helyet csinálni :rolleyes::rolleyes: :D

Helyet én is tudok nálatok csinálni:))))
 

DeletedUser14475

Vendég
Artuth helyét konkrétan én üresítettem meg:)

V13-at abbahagytam, fogalmam sincs mi folyik ott azóta.
 

DeletedUser12241

Vendég
A TDK-sok árulók lettek. Hátba szúrták szövetségeseiket egykori klántársaikat. Jellemüket ez jól tükrözi.

Közben a Gladiátorok már embereket raknak ki ne romoljon tovább a Stat. Ez mindent elmond... :)

Mármint mi lettünk árulók? Megint? LOL!
Ehhez képest Spoker falvait úgy osztogattátok Timionnak és a kutyájának, hogy még a cukros bácsi sem osztogatja úgy az édességet a gyerekeknek. Közben minket azzal áltattatok, hogy hadat üzentetek az SD-nek. Mi hittünk nektek és közben szépen befészkeltétek magatokat a K37-re. Persze nyilván azért, hogy üssétek az SD-t... még a fúzió idején sem kaptak segítséget tőletek azok a játékosok akiknek szüksége lett volna rá. És ami a legszebb: Juvenyustól foglalt falvamba Theodorikától jött erősítés....

És kit is raktunk ki, hogy ne romolja tovább a statot? Aki bepirosodott és megkerestük, hogy mi van vele, és közölte, hogy befejezte a játékot és elkezdtük foglalni? Igen, azt valóban kitettük. Mert minek legyen nálunk olyan fiók, aki már nem játszik? Mi legalább nem egy olyan játékosnak barmoltuk szét a fiókját aki visszajött volna még játszani mint anno Seni!

És a TDK-ból mindenkit hoztunk, aki ott is betartotta a szabályokat és a jelenléti íven jelentkezett. Az nem jött aki nem jelentkezett, vagy korábban pirosodott...
Valamint ezek után árulók lennénk ha ellenséges klánhoz csatlakoztunk volna. De egy harmadik független klánt hoztunk létre és ezt követően tárgyaltuk meg a diplomáciát. Igaz az sejtehető volt, hogy kik lesznek az új klán ellenségei.

Itt még mindig jobb a klánon belül a hangulat, mert itt nincsenek exTDK-sok, exKAL-osok, exRH-sok, hanem vannak a Gladiátorok!

Ez az én véleményem és nézőpontom.
 

DeletedUser

Vendég
Mármint mi lettünk árulók? Megint? LOL!
Ehhez képest Spoker falvait úgy osztogattátok Timionnak és a kutyájának, hogy még a cukros bácsi sem osztogatja úgy az édességet a gyerekeknek. Közben minket azzal áltattatok, hogy hadat üzentetek az SD-nek. Mi hittünk nektek és közben szépen befészkeltétek magatokat a K37-re. Persze nyilván azért, hogy üssétek az SD-t... még a fúzió idején sem kaptak segítséget tőletek azok a játékosok akiknek szüksége lett volna rá. És ami a legszebb: Juvenyustól foglalt falvamba Theodorikától jött erősítés....

És kit is raktunk ki, hogy ne romolja tovább a statot? Aki bepirosodott és megkerestük, hogy mi van vele, és közölte, hogy befejezte a játékot és elkezdtük foglalni? Igen, azt valóban kitettük. Mert minek legyen nálunk olyan fiók, aki már nem játszik? Mi legalább nem egy olyan játékosnak barmoltuk szét a fiókját aki visszajött volna még játszani mint anno Seni!

És a TDK-ból mindenkit hoztunk, aki ott is betartotta a szabályokat és a jelenléti íven jelentkezett. Az nem jött aki nem jelentkezett, vagy korábban pirosodott...
Valamint ezek után árulók lennénk ha ellenséges klánhoz csatlakoztunk volna. De egy harmadik független klánt hoztunk létre és ezt követően tárgyaltuk meg a diplomáciát. Igaz az sejtehető volt, hogy kik lesznek az új klán ellenségei.

Itt még mindig jobb a klánon belül a hangulat, mert itt nincsenek exTDK-sok, exKAL-osok, exRH-sok, hanem vannak a Gladiátorok!

Ez az én véleményem és nézőpontom.

Igen Ti....


spoker falvait már annak osszuk akiknek akarjuk. Ellenséges klánba álltatok közel sem függetlenbe, a megalapítás után szinte az első lépés volt a klánban az INSO-t ellenségnek jelölni. Nem vagyok hülye... akármit is hiszel értesülök a dolgokról a Glaból is ahogy a KAL-ból és az RH-ból is értesültem....

Leírni is szomorú de az SD pár hét alatt többet mutatott KH tudásból mint a TDK hónapok alatt. És igen védjük őket ahol közel esnek hozzánk. Isten bocsá, hogy védjük.... már ők a szövetségesek nem TI. Nem mi változtattunk oldalt hanem TI!

Arthur játékos lett kirakva miközben fonta foglalta... nemtudom talán azóta már vissza is vettétek. De aktív játékos van benn azóta is az fix. Tehát csak a stat miatt lett kirakva. Ez nem gond megszoktuk már az RH-s időkből.

Seniliont vagy 100x-or átbeszéltük. Talán én kicsit jobban tudom mi a teendő egy szétvert accban mint TE, vagy kipróbáljuk... Jöhet 1000 nuke kivédem rendezzek rád én is cserébe 5000-et? :) Meglátjuk te mit kezdesz vele, mert egyik társad sem tudott néhány tucat KALos nuke ellen sem mit tenni...

Lényegtelen....


Csöndben maradtál volna bölcsebb maradtál volna...
 

DeletedUser12241

Vendég
De ti spoker falvait már akkor osztottátok az SD-nek, amikor még "szövetségesek" voltunk!

Artuth fiókját pedig valóban aktív tag helyettesíti. Mivel ő befejezte, meglett a végrendelet és elkezdtük osztani a falvait... Az, hogy kitettük nem függ össze fonta támadásaival...

Már rájöttem, miért nem olvastam soha ezt a küldő fórumot. Semmi értelme. Neked van egy véleményed, és nekem egy másik.
 

DeletedUser14475

Vendég
Ne szomoríts el teljesen. Tényleg abszolút független volt artuth kirúgása a klánból attól, hogy aznap 8 falut foglaltam tőle és ezzel pozitívba vittem a Gladiátor statot (na jó, nem egyedül, de az is kellett hozzá)?

Vigasztalhatatlan vagyok...
 

DeletedUser14475

Vendég
Artuth belépése és kirúgása között 6 nap telt el, tehát semmiképpen nem lehetett piros. Öregem, te hazudsz, mint a vízfolyás:p
 
Fent