Játékkal kapcsolatos kérdések

DeletedUser18566

Vendég
Mint mindig, most is kérdést tennék fel.
Már több éve játszok a kh-val,és tudom, minden világ más.
A classic7 beálitásait nézve, elgondolkodtam.
Ha a klánok 30 nap után zárolva vannak, akkor nem lehet már elhagyni a klánt, sem ujjat alapitani.
De mi van akkor, ha másik klánban van hely, és küld is meghivót.
Akkor el tudja hagyni a klánt?

A 0 pontos tagokat mért nem lehet törölni, vagy idővel eltünnek?
 

DeletedUser18477

Vendég
Mint mindig, most is kérdést tennék fel.
Már több éve játszok a kh-val,és tudom, minden világ más.
A classic7 beálitásait nézve, elgondolkodtam.
Ha a klánok 30 nap után zárolva vannak, akkor nem lehet már elhagyni a klánt, sem ujjat alapitani.
De mi van akkor, ha másik klánban van hely, és küld is meghivót.
Akkor el tudja hagyni a klánt?

A 0 pontos tagokat mért nem lehet törölni, vagy idővel eltünnek?

Szia,

a klánok záródása azt jelenti, hogy 30 nap után nem lehet se kilépni egy klánból se átlépni. A tagok abban az esetben tűnnek el egy klánból, ha inaktivitás miatt törlésre kerülnek (ez 2 hét).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Wikiről idézve:
Néhány körben (Classic, speed világok) a klánokat zárjuk. Ez azt jelenti, hogy a zárás pillanatától kezdve az adott klán nem hagyható el, tag nem rakható ki (max. ha törlődik). Az üres helyekre viszont új tag felvehető.
 

DeletedUser18597

Vendég
Sziasztok. Nekem csak egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy a classic8 mikor indul kb. ? Ha esetleg van erre valami topic a fórumon akkor nézzétek el nekem, hogy itt kérdem, de én nem találtam semmit...
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok. Nekem csak egy olyan egyszerű kérdésem lenne, hogy a classic8 mikor indul kb. ? Ha esetleg van erre valami topic a fórumon akkor nézzétek el nekem, hogy itt kérdem, de én nem találtam semmit...


Szia,

A Classic8-nak nincs külön fóruma addig, amíg a világot meg nem hirdetjük (bár csinálhatok hogy csevegjetek, de hivatalos infó nem kerül közlésre). Az, hogy mikor indul, egyelőre nem tudható, mert ezt a központtal kell egyeztetnem. Reményeim szerint még a hónapban újra indul. További jó játékot!
 

DeletedUser18597

Vendég

Szia,

A Classic8-nak nincs külön fóruma addig, amíg a világot meg nem hirdetjük (bár csinálhatok hogy csevegjetek, de hivatalos infó nem kerül közlésre). Az, hogy mikor indul, egyelőre nem tudható, mert ezt a központtal kell egyeztetnem. Reményeim szerint még a hónapban újra indul. További jó játékot!

éééértem köszönöm :)
 

DeletedUser18632

Vendég
Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy mikorra várható új világ?(classic vagy normál)

Előre is köszi! :)
 

DeletedUser18465

Vendég
most indult uj szerver 20 napos sincs :D
Minek akarsz uj szervert ? :DDDDDD
 

DeletedUser12279

Vendég
halikaa

Sziasztok!

a kérdésem a speed körök-re irányulna mikor várható új belóle?
már napok óta nem látom a tervezett körök topiknál valaki esetleg egy válasszal tud segíteni? :)
 

DeletedUser8560

Vendég
Sziasztok!

a kérdésem a speed körök-re irányulna mikor várható új belóle?
már napok óta nem látom a tervezett körök topiknál valaki esetleg egy válasszal tud segíteni? :)

A speed szervereken történő változások miatt nem indult új szerver. A közeljövőben várhatóan indul új szerver.
 

Xavia

Member
A reakció pontszáma
32
Miért lett ilyen..khmm rossz a fórumfelület telóról? Melyik pszichopata találta ki, hogy az amúgyis lassabb telefonról külön tökölni kelljen?!?!?!
 

DeletedUser8560

Vendég
Miért lett ilyen..khmm rossz a fórumfelület telóról? Melyik pszichopata találta ki, hogy az amúgyis lassabb telefonról külön tökölni kelljen?!?!?!

Ez a hibaleírás sajnos nem visz előre a megoldás, vagy a válasz felé.
 

DeletedUser18694

Vendég
Tisztelt Support!
Miért és hogyan változott a kémlelés menete v37-en? Lehet csak én láttam keveset, de még soha nem találkoztam ilyennel, hogy egy üres faluba nem elég egy kémet küldeni a kémleléshez, mert meghal... ez hiba, vagy valami újdonság?
krucsikosmancsli

Szerk.: közben látom wikin ott az info, hogy min létszám 4... a fórumról ez sajnos lemaradt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8560

Vendég
Tisztelt Support!
Miért és hogyan változott a kémlelés menete v37-en? Lehet csak én láttam keveset, de még soha nem találkoztam ilyennel, hogy egy üres faluba nem elég egy kémet küldeni a kémleléshez, mert meghal... ez hiba, vagy valami újdonság?
krucsikosmancsli

Szerk.: közben látom wikin ott az info, hogy min létszám 4... a fórumról ez sajnos lemaradt.
Szia,

A wiki leírás mindig bővebb, a fórum a rövid áttekintő ismertető.
 
Fent