High Performance

high performance vagy speed 1 hóig?

  • Igen

    Szavazatok: 121 76,1%
  • Nem

    Szavazatok: 38 23,9%

  • Összes szavazó
    159
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Ezenkivül erről a Highről tettye miatt hallottam mert szólt skypon. Nincs nagy reklámja és azért van az hogy kevesen hallottak róla. Kedves sajt, sztem kicsit többinformációt adhatnátok a népnek, hogy mit takarna kb(beállításoknál), és a többi világ jobb klánjai is halljanak róla(pl egy körlevél formájában).
Nem lenne kisdolog hogy V5ös Sparta, küzdene V4es Wazze, v V9es Mhc, v V8as Inso ellen:)vagy speedesek csapata ellen. Jó móka lenne:)

Igen, ha tényleg lesz ilyen, jó lenne mondjuk egy körlevél formájában értesíteni a játékosokat :)
Az utolsó dolog pedig tényleg nem lenne rossz, csak hogy, akkor megint csak kóddal lezárt szervereket kellene indítani, meg kérdés, hogy vállalnák-e...
 

DeletedUser

Vendég
Akkor Sajtmacska mond már meg!
Most akkor indulni fog a szerver?
 

DeletedUser13364

Vendég
Szerintem a Hp n is normál sebesség lehetne. 2-3 között elengendő lenne...amúgy én sem vagyok fent 24h/24h-át de olyan világ még nem volt h a top50be ne menjek be ha rendesen játszom,mert nem azon múlik, (igaz előny ha annyit fent tudsz lenni)de ha van egy kicsi "talent" és tapasztalat akkor már ottvagy.
 

DeletedUser

Vendég
De épp az a lényege a High Performance servernek, hogy gyorsabb, és így hamarabb vége van. Egy 6-os sebesség nem ártana, mondjuk n2 vagy N3-as falukkal kezdve.
 

DeletedUser1561

Vendég
Nem az a lényege a HPnek, hogy gyorsabb, hanem az, hogy nem tökölhetsz a diplomáciával, az elejétől kezdve nyomni kell a többieket, és foglalnod, hogy mire letelik az idő, már első legyél... Performace... Nincs idő az ellenfélhez bejuttatott kémekre, stbstb.
 

DeletedUser

Vendég
Ott kezdjuk hogy egy haveri tarsasagnak kell mennie akik mar elore megbeszeltek a dolgokat,ki mit,es mikor hogy csinal barmit is!:)
 

DeletedUser8631

Vendég
Első körben javasolnám, hogy játékon belüli felmérés legyen ebből a fórumos felmérésből, valamint kísérnie kelleneegy körlevélnek is, melyben az HP világok alapvető elve van leírva, így az emberek megértenék, hogy miről is van szó, valamint megfelelően tudnának ezután szavazni is, nem pedig csak rábökve, hogy "ez de jó lesz".

Illetve ezzel a co-op felvetéssel kapcsolatosan lenne kérdésem, csak hogy pontosítsunk.
Tudtommal nem szabályellenes egy olyan accountot többen vinni, mely nem szerepel azonos világon az adott játékosokkal. Ezek szerint a speedre más szabály vonatkozna ezzel kapcsolatosan? Nemzetközi szervereken a hosszabb speed köröknél igen gyakori, hogy co-opba visznek egy accountot. HP világhoz még nem volt szerencsém, igaz mindig is ki szerettem volna próbálni, de nyomon követve a nemzetközi fórumot, többször olvastam, hogy co-op playert kerestek.

A választ előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Ebből a világból se lesz semmi. Megyek angolra, meg nemzetközire
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent