High Performance

high performance vagy speed 1 hóig?

  • Igen

    Szavazatok: 121 76,1%
  • Nem

    Szavazatok: 38 23,9%

  • Összes szavazó
    159
Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser8560

Vendég
A v13 akkor indul, amikor a központban úgy döntenek.
Ezért felesleges szavazni, az nem itt dől el.

Sajt
 

DeletedUser

Vendég
Mondjuk lehetne úgy, hogy a ranglista 1. helyezetje kap 3000 pf-et, a 2. 2000-et, a 3. meg 1000-et; a LET első 1500 pontot; illetve a legnagyobb klán tagjai kapnak fejenként 500 pontot.



Nekem ez bejon ahogy mondtam skype-on is,de gondolkozz!:D

Nem fognak tobb pf-et adni,mert amennyit a jatekosok bele fognak rakni nem lessz a nnyi keresetuk!Pl ha Top1 leszel 3000-et nyersz...beraksz 200-at egy honapra,es a tobbi 2800-at esetleg epitkezesre elcseszed,akkor neked mi a hasznod meg az Innonak?Kb semmi!:D

De persze nem kell mindet elhasznalnod ha okosan epitkezel,de akkor is az Innogames rajtad nem fog keresni 1 Ft-t sem.

Akik nem nyernek es belefektetnek na azokon persze hogy fognak.
 

DeletedUser

Vendég
Kisebb nyereményért már nem is lehetne játszani?

U.I.: Nemzetközi speeden ma 5000 lehet nyerni, ugyanis most megy az 1000. speed
 

DeletedUser

Vendég
Kisebb nyereményért már nem is lehetne játszani?

U.I.: Nemzetközi speeden ma 5000 lehet nyerni, ugyanis most megy az 1000. speed



Nem...es tudod hogy miert?:)

Mert akkor nekunk sem erne meg...

Szamold ki,mert ki lehet!


1 heten van egy olyan speed ahol 180 pf-et lehet nyerni ami most is lessz.

A tobbi napokon 120-60
Es nezd meg 1 heten hogy mennyi van...es mindd megnyered ugy tobbet kapsz mint itt 1 hoert,es egesz nap kell hogy jatszal...
 

DeletedUser4544

Vendég
Ne legyen több hónapig ilyen.. az fogja megnyerni aki.. éjjel nappal fent lesz.. nyáron.. a nyár nem arról szól hogy gépezzek egész nap ezért lenne jó 3 órás speedek este hazaérek lenyomok egyet.. stb reggel délbe.. ilyenek!

Eléggé elvagy tévedve, ha azthiszed az nyer, aki 24/24be ittvan. Jómagam se vagyok itt annyit, mégis mindig a ranglista elején található vagyok. A 10 évesek hiszik ezt, mert ők nem tudnak rájönni mitől jobb a másik és rögtön azzal jön, mert te 24et ittvagy....
Támogatnám hogy legyen egy ilyen szerver, még egy csapatot is összeszednék egy ilyenre, még akkor is ha nem lenne prém. De max 5-10es sebesség legyen, ne speed 1 hóig, mert arra tuti nem megyek, lassú a netem a "szerencsejátékhoz"(speed).
 

DeletedUser4544

Vendég
Elnézést előre is. De az összes 10 éves itt lovagol hogy legyen x nyeremény, meg y a klánnak. Ti prémiumért játszotok? Nem mondom jóljött a 2 helyért a 480 prém pont a V10es eredményemért. De nem azért játszom pl majd ha lesz high perfomance, hogy nyerjek x prémpontot. Hanem a kihivás miatt. Speedre se azért regeltem soha, hogy hátha nyerek 60 prémiumpontot(vagy mennyit lehet nyerni nemtom). Én a játék "élvezetéért" játszom. Ne itt csöpügjetek hogy ennyi és ennyit lehessen nyerni. Majd a support eldönti. Egy biztos ha nem lesz nyeremény is felmegyek és játszom egy jót. Sőt örülnék is neki ha nem lenne nyeremény, akkor az összes 10 éves maradna a speednél, habár jobban belegondolva mégse jó, mert akkor meg nem kapok olyan röhejes leveleket, mé támacc, ne támadj, legyünk haverok...
Ezenkivül erről a Highről tettye miatt hallottam mert szólt skypon. Nincs nagy reklámja és azért van az hogy kevesen hallottak róla. Kedves sajt, sztem kicsit többinformációt adhatnátok a népnek, hogy mit takarna kb(beállításoknál), és a többi világ jobb klánjai is halljanak róla(pl egy körlevél formájában).
Nem lenne kisdolog hogy V5ös Sparta, küzdene V4es Wazze, v V9es Mhc, v V8as Inso ellen:)vagy speedesek csapata ellen. Jó móka lenne:)
 

DeletedUser

Vendég
Szavazás lehetőségei
high performance vagy speed 1 hóig?
Igen
Nem

Szavaztam volna,mert speeden én is fenn szoktam lenni.
De itt mire kell igennel válaszolni ?
mindkettőre ??:confused::confused:
atyavilág
 

DeletedUser

Vendég
Elnézést előre is. De az összes 10 éves itt lovagol hogy legyen x nyeremény, meg y a klánnak. Ti prémiumért játszotok? Nem mondom jóljött a 2 helyért a 480 prém pont a V10es eredményemért. De nem azért játszom pl majd ha lesz high perfomance, hogy nyerjek x prémpontot. Hanem a kihivás miatt. Speedre se azért regeltem soha, hogy hátha nyerek 60 prémiumpontot(vagy mennyit lehet nyerni nemtom). Én a játék "élvezetéért" játszom. Ne itt csöpügjetek hogy ennyi és ennyit lehessen nyerni. Majd a support eldönti. Egy biztos ha nem lesz nyeremény is felmegyek és játszom egy jót. Sőt örülnék is neki ha nem lenne nyeremény, akkor az összes 10 éves maradna a speednél, habár jobban belegondolva mégse jó, mert akkor meg nem kapok olyan röhejes leveleket, mé támacc, ne támadj, legyünk haverok...
Ezenkivül erről a Highről tettye miatt hallottam mert szólt skypon. Nincs nagy reklámja és azért van az hogy kevesen hallottak róla. Kedves sajt, sztem kicsit többinformációt adhatnátok a népnek, hogy mit takarna kb(beállításoknál), és a többi világ jobb klánjai is halljanak róla(pl egy körlevél formájában).
Nem lenne kisdolog hogy V5ös Sparta, küzdene V4es Wazze, v V9es Mhc, v V8as Inso ellen:)vagy speedesek csapata ellen. Jó móka lenne:)



A normalis vilagra eleinte azert kell egy par ora!:)

Az ilyen High Performance vilagon meg meg tobb kell!;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Úgyszámolom cirka első héten kell aktivnak lenni, míg kialakulnak az erőviszonyok és tömbösítenek a játékosok. Amint kialakul a frontharc, márcsak a frontharcosoknak kell aktivnak lenniük, de nekik se 24be kell ittlenni, vagyis jó ha ittvan, de egy megfelelő biztosan kiépített hátországgal, nekik se kell....
 

DeletedUser

Vendég
Úgyszámolom cirka első héten kell aktivnak lenni, míg kialakulnak az erőviszonyok és tömbösítenek a játékosok. Amint kialakul a frontharc, márcsak a frontharcosoknak kell aktivnak lenniük, de nekik se 24be kell ittlenni, vagyis jó ha ittvan, de egy megfelelő biztosan kiépített hátországgal, nekik se kell....



Highrol beszelsz?Mert nemhiszem hogy a normalis jatekrol beszelnel!:D

1 het?

Megoldjuk ugyhogy min. 18 oraba mennyen az acc.
 

DeletedUser1561

Vendég
Mondjuk arra én is kíváncsi vagyok, vajon helyettesítésre, vagy megosztott fiókokra van-e a HPn valami külön szabály...
 

DeletedUser8560

Vendég
Mondjuk arra én is kíváncsi vagyok, vajon helyettesítésre, vagy megosztott fiókokra van-e a HPn valami külön szabály...

megosztott fiók nem lehet, helyettesítés igen - a hagyományos speed szabályok érvényesek itt is.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent