Hangot.

DeletedUser

Vendég
:d:d:d

Nem volna rossz szerintem sem az aláfestő zene sem az effekt hang :D
 

DeletedUser11440

Vendég
Jó lenne.

Az én katonáimnak kuplerájra lenne szükségők hogy jobban harcoljanak. Jó lenne ha lehetne építeni a faluban. Meg Dzsakuzzi is kéne.
 

DeletedUser2438

Vendég
Áss egy gödröt a tanyán vazze, eső után feltelik és lesz jacuzzi.
 

DeletedUser11440

Vendég
jakuzzi

Ok megfogadom.De mitől fog pezsegni?Felrázzam?
 

DeletedUser2438

Vendég
Dobj bele pezsgőtablettát. Kalciumost, hogy erősödjenek a csontok.
 

DeletedUser

Vendég
javaslatom az lenne h a támadásoknál lehetne kis 4-5 mp-s videók vagy akármi hang jó ötlet lenne
 

DeletedUser

Vendég
Áss egy gödröt a tanyán vazze, eső után feltelik és lesz jacuzzi.

én a kertvégi slozit ajánlanám, az pezseg is , megvan a bukéja és már dolgozni sem kell vele :)
Valahol ott van a klotyó alatt kiásva :D

akár bele is ugorhatsz :p
 

DeletedUser

Vendég
A PF-ben le lehetne lassítani a lejátszását és vissza is lehetne nézni a jelentésből a csatát. Legalább az érdekesebbeket nem törölnék a tagok és meglenne ha amikor épp szükség lenne rá :)

Komolyan ennyi erővel már beteszenk 1 mini camot egyik sarokba és ott nézzük hogyan csatáznak és elmenti és visza lehet nézni de 24 óra múlva meg törlödne :))
 

DeletedUser

Vendég
Stephani,szerintem nem mondasz hülyeséget...tényleg kéne egy kis hang.De nem ilyen effektusok meg dallamok,hanem zeneszámok:mondjuk ha elfoglalsz egy falut akkor bejátszanak
valamilyen számot,mondjuk példaként Shakirától a Vaka-Vakát
vagy mondjuk valami Qeen számot.Effektus meg dallam azért nem lenne olyan jó mert az már szinte minden játékban van!:(

Utóirat:bocs a hosszúra sikeredett szövegért de csak így tudtam kifejezni magam!Jó játékot mindenkinek!:D
 

DeletedUser8631

Vendég
Stephani,szerintem nem mondasz hülyeséget...tényleg kéne egy kis hang.De nem ilyen effektusok meg dallamok,hanem zeneszámok:mondjuk ha elfoglalsz egy falut akkor bejátszanak
valamilyen számot,mondjuk példaként Shakirától a Vaka-Vakát
vagy mondjuk valami Qeen számot.Effektus meg dallam azért nem lenne olyan jó mert az már szinte minden játékban van!:(

Utóirat:bocs a hosszúra sikeredett szövegért de csak így tudtam kifejezni magam!Jó játékot mindenkinek!:D

Ha még hosszú lett volna az írásod. Nem láttad miket össze tudott (s)írni Zsoltr miután végleges kizárást kapott. :D
 

DeletedUser12303

Vendég
...

jó lenne csak lassítaná a szervert.ennyi erővel készííthetnének letölthető verziót ahol lenne "látványos jelentés vagy csata" és hang is.:cool:
 

DeletedUser

Vendég
látványos csata az sztem nem kell :)
Akinek ez hiányzik,az menjen el Age of Empiressel játszani,ott aztán kapkodhat....

A hangot viszont én is támogatom, szerintem ez remek lehetőség lenne :)
Akár a Stronghold c. játékban hasonlatos "fordulatos" effektekkel,hogy amikor példáúl támadás jön ránk,megváltozzon a zene :)

Ha ezt meg tudnák oldani,és persze színvonalasan, akkor sokak így játszanának :)
persze legyen ez is prémiumosoknak, akkor jó eséllyel még az üzletet is fellendítené ;)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ja, kéne hang. Én nem vagyok hozzá a legjobb típus, még az alap se vagyok.
A csatát nem fontos megnézni, de megnézheted. Sztem ez is jó.
A hangok ahogy verik egymást,meg a kos a falat meg a lovak nyerítenek. (+ ne ugyanaz a videó mindig:))
A háttér hang az lehetne ahogy az emberek beszélgetnek. Persze kikapcsolható.

Sztem jó lenne berakni, 10-20 perces karbantartás.
asszhem megéri. ha van kedvünk akkor a harc zenéje legyen jó rockos, de nagyon ütős, meg közben megy a csata. ezt hova kell jelenteni?
 

DeletedUser12108

Vendég
látványos csata az sztem nem kell :)
Akinek ez hiányzik,az menjen el Age of Empiressel játszani,ott aztán kapkodhat....

A hangot viszont én is támogatom, szerintem ez remek lehetőség lenne :)
Akár a Stronghold c. játékban hasonlatos "fordulatos" effektekkel,hogy amikor példáúl támadás jön ránk,megváltozzon a zene :)

Ha ezt meg tudnák oldani,és persze színvonalasan, akkor sokak így játszanának :)
persze legyen ez is prémiumosoknak, akkor jó eséllyel még az üzletet is fellendítené ;)

Stronghold Crusader-rel játszok!! :)
 
Fent