Hangot.

DeletedUser

Vendég
Lehetne hangot(dallam, effektusok, különböző jelzéshangok, mint az Age Of Empire-ban) csatolni a játékhoz:p? Szerintem sokkal érdekesebb volna...Nem, mintha így nem volna izgalmas...
 

DeletedUser2438

Vendég
Hogyne, más sem hiányzik egy böngészős játékból, mint a hang...
 

DeletedUser

Vendég
nekem van hang bekapcsolom az Avantasia-t van benne elég dallam és effektus és igy elég érdekes
 

DeletedUser

Vendég
Tök jó lenne hallgatni a bárdosokat ahogy kaszabolják a népet:) Meg a kosok ahogy zúzzák a falat meg ilyeneket. Szerintem van is hang most is, csak mivel ezredmásodperc alatt játszódik le a csata a fülünk nem hallja:)
 

DeletedUser

Vendég
mondjuk jó lenne az tuti:) de ezt nem magyarországon bírálják el:)
 

DeletedUser

Vendég
Tök jó lenne hallgatni a bárdosokat ahogy kaszabolják a népet:) Meg a kosok ahogy zúzzák a falat meg ilyeneket. Szerintem van is hang most is, csak mivel ezredmásodperc alatt játszódik le a csata a fülünk nem hallja:)

A PF-ben le lehetne lassítani a lejátszását és vissza is lehetne nézni a jelentésből a csatát. Legalább az érdekesebbeket nem törölnék a tagok és meglenne ha amikor épp szükség lenne rá :)
 

DeletedUser

Vendég
ez a hang dolog, meg a csata lejátszó is nagyon jó ötlet. a hanggal sokkal jobban bele tudnád élni magad a játékba, a videóval meg nem kell azon fáradozni, hogy elképzeld a csatát amit a sereged végez. csak az a baj, hogy minden sereghez kne külön videó, mert az nem jó, hogy a videóban ott van a nemes a kos meg a katapult azoknak is ,akik első csatájukat nézik, és csak bárdosuk meg kardf- jük van. remélem értitek mir e akarokk kijukadni.:D
 

szolocso

Active Member
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
2
Tök jó lenne hallgatni a bárdosokat ahogy kaszabolják a népet:) Meg a kosok ahogy zúzzák a falat meg ilyeneket. Szerintem van is hang most is, csak mivel ezredmásodperc alatt játszódik le a csata a fülünk nem hallja:)

Lejjebb adtad Synkel? Már nem színes betűvel írsz? :D
Amúgy ez a hang dolog egész jó ötlet ;)
 

DeletedUser

Vendég
De ha megteszitek, lehessen kikapcsolni, mert valaki viszont nem akarja :D (Nem feltétlenül én, de például, erről a gépről meghal a videóktól és abban sem vagyok biztos hogy egy folyamatosan menő hang + a KH faluváltásokat bírná.

A legegyszerűű az hogyha egy kis gombot raknának valahova.
 

DeletedUser

Vendég
Ez olyan mint az összes többi:

Bekerül a játékba a fícsör(feature):
Úh-Áh-Jé-Jú-Áh-Dejó-Úh-Áh

Megnéztél 3 jelentést:
Hol van ezen a gyorsítás? Miért nincsen ezen kihagyás?!

2 hét múlva:
Ez a fórum:
Minek ez a hang meg videó tökre unom tessék kikapcsolni, nemszeretjük!

Am viszont azt megnézném ahogy a FŐNEMES leveszi a hűséget :D
Koppant egyet a főhadi ajtaján, vagy mi?? :D
Aztán a 4-edik nemes véletlen betöri az ajtót, és tied a falu? :D :p
 

DeletedUser

Vendég
Jah egyébként már ez létezik, csak csinálj egy gyorsgombot, cél-urlnek tedd be ezt:

http://href.hu/x/clfb

és amikor nézed a jelentést kattints rá....
Meg is van az epic csatád a KHban... ;) :D:D

És akkor várjuk mikor unod meg...:)
 

DeletedUser

Vendég
Tök jó lenne hallgatni a bárdosokat ahogy kaszabolják a népet:) Meg a kosok ahogy zúzzák a falat meg ilyeneket. Szerintem van is hang most is, csak mivel ezredmásodperc alatt játszódik le a csata a fülünk nem hallja:)

nem ilyen hangra gondolt szerintem hanem aláfestő zenére :)
Ami tényleg jó lenne
 

DeletedUser2438

Vendég
Aláfestő zenének tedd vel a Youtubeon a Requiem for a Tower 800 féle 300-as verzióját.
 
Fent