EW ~ ElitHarcosok

DeletedUser16135

Vendég
most élnék egy szerb frázissal erre a szituációra,de leforditva,tiltás járna érte,szóval nem teszem :D de azért magamban gondoltam! :p
nyomjuk,ahogy sikerül,azt ne egymást hergeljük...pár napja indult,messze még a vége! van több klán is,jó tagok,kialakuló klánok,amiben még lehet potenciál,majd meglátjuk hogy ki nyeri! :)
mindig volt,van és lesznek nem etikus húzások,mellveregetés....hozzá kell szokni! :D
 

DeletedUser18025

Vendég
Szerinted vigyori egója engedné, hogy az ő saját klánjában rajta kivül még 2 ember az ő nevét viselje? Szerintem nem ,ahogy más se szeretné a saját klánjában. Igen, tudom, most jön, hogy elterelés az egész :D
 

DeletedUser17666

Vendég
Szerinted vigyori egója engedné, hogy az ő saját klánjában rajta kivül még 2 ember az ő nevét viselje? Szerintem nem ,ahogy más se szeretné a saját klánjában. Igen, tudom, most jön, hogy elterelés az egész :D

mind1 karanten épp azon emberek kozé tartozol akivel nem szeretnék még csak vitázni sem mert nagyon csipázlak :) szal ebbol inkább kimaradok :-*
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Szerinted vigyori egója engedné, hogy az ő saját klánjában rajta kivül még 2 ember az ő nevét viselje? Szerintem nem ,ahogy más se szeretné a saját klánjában. Igen, tudom, most jön, hogy elterelés az egész :D

Miről beszélünk, még csak 2-3 napja megy a szerver, nem biztos hogy ennyi vigyori fog maradni :)
 

DeletedUser16820

Vendég
Tudod,lehet hülyének nézni az embereket,es biztosra veheted is hogy azok,de nem biztos hogy az ilyen gondolkodástól azokká is válnak.
Engem nem igazán érdekel milyen taktikai húzásokat alkalmaztok majd.:)
Elismerem Vigyori tudását,es az egész klánotokét,de nekem soha nem tetszett a tultaktikázott játék.
 

DeletedUser17666

Vendég
Tudod,lehet hülyének nézni az embereket,es biztosra veheted is hogy azok,de nem biztos hogy az ilyen gondolkodástól azokká is válnak.
Engem nem igazán érdekel milyen taktikai húzásokat alkalmaztok majd.:)
Elismerem Vigyori tudását,es az egész klánotokét,de nekem soha nem tetszett a tultaktikázott játék.

nem nézlek hulyének megbocsáss...inkább úgy értettem hogy kb semmi jelentosége ennek a 3 accnak de akkora feneket kerítunk neki :)
 

DeletedUser16135

Vendég
Olasz, ne trollkodj itt az elitek oldalán! :D Nemhogy hozzánk jöttél volna, a 6. klánba beférték volna :D

ha mindenki veszekszik,valakinek azt is kell :D :D áh,túl sok ember,nem vagyok az a kommunikativ személyiség,aki annyival elbir :D :D :D igy inkább kevéssel játszom....+ nagyobb a kihivás,szeretem az erőszakolós,izé...erőszakos játékmódot! ;)
 

DeletedUser4544

Vendég
Sziasztok!

Menjünk sorba.
Ági:
Szerintem ha valaki én vagyok az aki sosem becsült le senkit. Az önbizalom az más kérdés. Továbbra is tartom aki nem tartja magát elég jónak a másikhoz képest, az ne induljon elveretni magát másik világra....Mert aki nem bizik magába és a klánjába az 100% hogy elvereti magát.

Szundi:
Nem miattam, nem te miattad, és nem Incze miatt nyer 1 klán világot.
Anno leírtam. Mi csak az időkülönbséget jelentjük. Nem vagyok megváltó, senki sem az. Nem én találom ki egyedül hónapokkal előre a tervet. Hanem együtt. De írtam vannak történések amit lekell reagálni, mint ahogy most tette a Random, ahogy mi tettük V28on.
Megint átmehetnénk miis mert maradt még kiaknázatlan terület. De most nem egy NH terjeszkedik északon. Nem egy CNN van délen. Minden elismerésem Arkangyaléknak és remélem egy jót harcolunk, de szerintem több az esélyünk most a DSA ellen, mint V28on a CNN ellen. Ezért meg se fordult a fejembe egy pillanatra se hogy átregeljünk.
Világválogatott jelző. Épp testvéred agatta ránk, én nem. Van egy alapmagunk, csatlakozott hozzánk pár játékos.
Persze hogy felveszem az értelmes játékosokat, miért kellene inkább "gyengébbeket"? Így is van DSA Arkangyalostul, Random Sophie Nevatarostul, és még látok 1-2 érdemesebb klánt, de őket nem emelem ki, mert ők még itt nem jelentek meg a külsőn.
Van ellenfél...

3 fiok. Nincs 3 fiokom. 3 játékos van. Találtam 3 embert aki végigtolja így. Viszont a neveinket majd csak 4-5 falunál vállaljuk fel.
Lehet nem is az a 3 játékos vagyok, kitudja....Viszont ha bármelyikre ráírsz, elérsz engem. Viszont a válaszra sajnos várni kell, mert mire egymásnak szólunk az idő.
Miért? Mert nem szeretném ha rólam szólna a játék, hanem a klánokról. Bevédethettem volna magamat és úgyis játszhatnák 1 fiokkal, vagy új reggel....

Sok szerencsét mindenkinek erre a világra.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Ti egyébként komolyan elhittétek, hogy vigyori itt külsőn bejelentette, hogy n+1 fiókkal indul, és mind az n+1-be ő fog játszani? :)
 

DeletedUser17525

Vendég
Ti egyébként komolyan elhittétek, hogy vigyori itt külsőn bejelentette, hogy n+1 fiókkal indul, és mind az n+1-be ő fog játszani? :)
Az EW már csak ilyen. Telis tele skizofrénekkel akik n^2 fiókot visznek minden világon. +Van nemkivégző kivégzőnk, nem vigyori vigyorink, van a világon nem baby bébibogyó...stb stb :D
 

DeletedUser18025

Vendég
Ti egyébként komolyan elhittétek, hogy vigyori itt külsőn bejelentette, hogy n+1 fiókkal indul, és mind az n+1-be ő fog játszani? :)
Nem, én azt hittem, hogy 3 fiókban 3 különböző ember lesz, természetesen vigyori megbizásából, és amelyik életben marad (jobb esetben, amelyik a legjobban áll), az lesz vigyori fiókja. Azért mertem ezt gondolni, mert -scooby doo- account az egy létező fiók, amivel előtte vigyori játszott, szóval nem most regelték be. Viszont volt egy kedves ismerős, aki felvilágositott, hogy miről van szó, és én még hiszek neki!

Más: Vigyori, tudom nincs jogom beosztani, de engem nagyon zavar az Arkangyalozás :D -Archangel- -t tudom kicsit hosszabb idő kiirni, de akkor is. :cool:
 

DeletedUser17416

Vendég
Épp testvéred agatta ránk, én nem.

Ezt nem igazán értem:)
Csak nem fycca-ra gondoltál?Ő Incze testvére.
 

DeletedUser17666

Vendég
Nem, én azt hittem, hogy 3 fiókban 3 különböző ember lesz, természetesen vigyori megbizásából, és amelyik életben marad (jobb esetben, amelyik a legjobban áll), az lesz vigyori fiókja. Azért mertem ezt gondolni, mert -scooby doo- account az egy létező fiók, amivel előtte vigyori játszott, szóval nem most regelték be. Viszont volt egy kedves ismerős, aki felvilágositott, hogy miről van szó, és én még hiszek neki!

Más: Vigyori, tudom nincs jogom beosztani, de engem nagyon zavar az Arkangyalozás :D -Archangel- -t tudom kicsit hosszabb idő kiirni, de akkor is. :cool:

:D :D
 

-Archangel-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.327
Sziasztok!

Szundi:
Nem miattam, nem te miattad, és nem Incze miatt nyer 1 klán világot.
Anno leírtam. Mi csak az időkülönbséget jelentjük. Nem vagyok megváltó, senki sem az. Nem én találom ki egyedül hónapokkal előre a tervet. Hanem együtt. De írtam vannak történések amit lekell reagálni, mint ahogy most tette a Random, ahogy mi tettük V28on.
Megint átmehetnénk miis mert maradt még kiaknázatlan terület. De most nem egy NH terjeszkedik északon. Nem egy CNN van délen. Minden elismerésem Arkangyaléknak és remélem egy jót harcolunk, de szerintem több az esélyünk most a DSA ellen, mint V28on a CNN ellen. Ezért meg se fordult a fejembe egy pillanatra se hogy átregeljünk.
Persze hogy felveszem az értelmes játékosokat, miért kellene inkább "gyengébbeket"? Így is van DSA Arkangyalostul, Random Sophie Nevatarostul, és még látok 1-2 érdemesebb klánt, de őket nem emelem ki, mert ők még itt nem jelentek meg a külsőn.
Van ellenfél...

3 fiok. Nincs 3 fiokom. 3 játékos van. Találtam 3 embert aki végigtolja így. Viszont a neveinket majd csak 4-5 falunál vállaljuk fel.
Lehet nem is az a 3 játékos vagyok, kitudja....Viszont ha bármelyikre ráírsz, elérsz engem. Viszont a válaszra sajnos várni kell, mert mire egymásnak szólunk az idő.
Miért? Mert nem szeretném ha rólam szólna a játék, hanem a klánokról. Bevédethettem volna magamat és úgyis játszhatnák 1 fiokkal, vagy új reggel....

Sok szerencsét mindenkinek erre a világra.

A Random vezére Sophie (aki mellesleg kh-s pályafutásom egyik legnagyobb alakja volt,ugyanis v15ön kedveltem meg igazán a játékot ahol ő top2 volt és az alklán vezére,ahol én is voltam)
hivott minket,hogy jőjjünk egy klánnal mivel ők csak 40en indulnának max és kell valaki ellenetek az ő oldalukon. Jöttünk is,annak ellenére hogy a v34 még nagyban tart és igy pár nagyon jó játékosunk nem vállalta be ezt is.
Lehet félreértettük egymást,de valami olyanról volt szó hogy mi jövünk délkeletre ők pedig délnyugatra.
Mi szóltunk a tagoknak,hogy irány délkelet. Igen,láttuk hogy bejöttetek ide de tartottuk magunkat a megállapodáshoz,mert gondoltuk Sophiék jönnek délnyugatra (ahogy mondták). Márpedig akkor tuti lett volna,hogy az EW átmegy a 2 északi kontira,nem? De.
Nem kockáztatták volna meg az elején hogy a randommal és velünk harcoljanak.
Mi a tagok nagyrészét ide transzportáltuk,ha kellett minden lehetőséget kihasználva az áthelyezésre.
A Random szólt,hogy ha az EW itt van ők inkább átmennek északkeletre :)
Én mivel nem vagyok egy diktátor,feltettem a kérdést fórumon a tagoknak,hogy mit szeretnének.
Nos, 4 szavazat volt arra,hogy regeljünk át északnyugatra (abból az egyik én,a másik a vezértársam)
és 32 azaz 32 szavazat volt arra,hogy maradjunk.
Igy maradtunk. Aminek én örülök,mert ha csak a személyes érdekeim nézem,simán maradtam volna,eszembe se jut az átregelés és kérdőivet se tettem volna fel.

Tudod Vigyori,hogy rádirtam az indulás előtt,hogy mondd el merre mentek nem regelünk rátok. De azt is mondtam,hogy ha egy helyen kötünk ki nem mozdulok onnan. Nem mondtad el hová mentek. Igy még akkor szóltam a srácoknak,hogy irány délkelet. Ti is ide jöttetek.
Szóval ha hiszed ha nem,ez csak véletlen. Csak hogy ne gyere aztán azzal,hogy mi direkt mentünk rátok,mert nem igaz,bár bevallom tényleg úgy tünhet.

A fiókjaidról nem ejtek szót,nekem mindegy. Nem pályáznánk rád,ha hiszed ha nem.
Ugyanis vannak nálad jobb játékosok a klánodban,egy vezér meg ha kell 26 pontos faluval is irányitja a klánt. Szóval fölösleges volt ez a "finta" ami mellesleg szerintem illegális,mivel tudod a jelszavukat valószinüleg. De engem nem érdekel,életemben nem jelentettem senkit (v15ön egy 5 ember vitte német accot,mert nem értettem még hogy mennek a dolgok :D ) igy téged se foglak.

És bár tényleg nem bírlak,valamint egy "tucatvezérnek" tartalak,aki olyan mint 100 másik,csupán nagyobb a "rajongótábora" , de hülye azért nem vagy.
Márpedig akkor tudod,hogy amivel most vagytok az messze nem elég,szóval tuti jön még 1-2 hullám,vagy még 2-3 klán,hogy biztosra menj.
Mert hiszem,hogy tanultál a v28as bakidból,ugyanis ahogy mondtam sokminden vagy,de buta nem.

Mindenesetre örülök,hogy végre ismét egy normális szeró jön ahol nagy izgalmak vannak már az elején,és úgy kell küzdeni azért az 1-2 nyersiért amit a barbárokból hozunk.
Ezért is örülök neki,hogy a klán amellett döntött,hogy maradjunk.
Ez azt bizonyítja,hogy ők se mennének rá bármi áron a szerógyőzelemre,hanem játszanának inkább 2 hónapot,de azt tömény élvezettel. Olyanok mint én. Harcosok.

De mivel igy döntöttek valószinüleg kicsit félreteszek a büszkeségemből,és nem úgy vezetem a klánt ahogy kell szerintem,hanem "igazi" vezér leszek és azt teszem ami ahhoz kell,hogy legyőzzünk titeket.
Szóval ha abban bíztál,hogy csak startereket hozok és elbizom magam,hát nagyot tévedtél.
Nagyon jól tudok alkalmazkodni a körülményekhez játékosként,ezért is vagyok minden világon a top5ben,mindegy mikor regelek.
Remélem,hogy vezérként is ilyen alkalmazkodóképes leszek.

Én azt mondom,hogy elküldünk még titeket az északi sarokra,de ha esetleg nem igy lesz akkor gratulálni fogok és emelem kalapom előtted. Még ha 3 accal is jöttél,nem merve felvállalni ki vagy.
Mert szerintem erőt kellene mutatnod a klánodnak,nem pedig gyávaságot amit az sugall,hogy nem vállalod fel melyik accban vagy.
De ahogy mondtam,engem nem érdekel.
Mi maradunk és küzdünk mégha (bevallom) biztam is abban,hogy átmentek nyugatra ha megláttok minket.
De ha esetleg forditva történik és most mi bukunk,akkor ne feledd mi volt a v28 vége ;)
 
Fent