Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser18336

Vendég
Najó, én mára kiégtem rajtatok :D Lécci ne tiltsanak már senkit, nevet mindenki egy jót, és megyünk tovább, feltesszük az olyan ideillő kérdéseket, minthogy miért nem tud egyik klán se támadni.

ja ez amúgy az elemzés topic, statoljunk kicsit.
légilyó 4 napja nem belsőzött, és az elmúlt két hétben összesen is csak 1 belsőnél jár. még barbiból is többet foglalt ebben a 2 hétben, pedig az már nincs is a szerveren, ellentétben a belsőkkel, ami azért jutna bőven.

ti mit gondoltok? mi lehet a baj?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
ja ez amúgy az elemzés topic, statoljunk kicsit.
légilyó 4 napja nem belsőzött, és az elmúlt két hétben összesen is csak 1 belsőnél jár. még barbiból is többet foglalt ebben a 2 hétben, pedig az már nincs is a szerveren, ellentétben a belsőkkel, ami azért jutna bőven.

ti mit gondoltok? mi lehet a baj?

No barbi no party
 

DeletedUser20011

Vendég
ja ez amúgy az elemzés topic, statoljunk kicsit.
légilyó 4 napja nem belsőzött, és az elmúlt két hétben összesen is csak 1 belsőnél jár. még barbiból is többet foglalt ebben a 2 hétben, pedig az már nincs is a szerveren, ellentétben a belsőkkel, ami azért jutna bőven.

ti mit gondoltok? mi lehet a baj?
Nem igaz hogy nem látod.... hát épp Smackyvel van elfoglalva! :D :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
jNAYdA3.png


Vajon túlélem a Mester inzultálását?
 

DeletedUser19734

Vendég
há de azér közben kiküldeni a nemest az ingyen falura, az nem olyan megterhelő. én tökre látom magam előtt, a jelenetet.

"oh yeah, daddy, noble those tribemates. ah, yeah. that's the spot, right there, click on that attack button"
Orvos látott már? :D
 

DeletedUser19734

Vendég
Azt bírom hogy most ezekre a megnyilvánulásokra nekem is motoros bandába kéne lépnem és mindenkit is püfölni... gratulálok a kedves agytrösztnek aki ezt kitalálta.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent