Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

Deleted User - 1530803

Vendég
Nekem te csak ne kívángassál semmit. Kinek képzeled magad?
 

DeletedUser19866

Vendég
Barcsa attól, hogy létrehoztál egy profilt Tia Dalma névvel, ahol csak a jobb kezeddel gépelsz, attól még nem lesz csajod :(

Legalább a profilképnél reális voltál, hogy majd talàn milyen lesz ha lesz
 

DeletedUser20092

Vendég
Barcsa attól, hogy létrehoztál egy profilt Tia Dalma névvel, ahol csak a jobb kezeddel gépelsz, attól még nem lesz csajod :(

Legalább a profilképnél reális voltál, hogy majd talàn milyen lesz ha lesz

Princass helyezes: 40
Legszebb LE eredmenyed tamado, 58. hely

Tia Dalma helyezes: 54
Legszebb LE eredmenye tamogato: 7. hely

Van meg kerdes, vagy mit kretenkedsz?

Ja, mindjart jon az, hogy multizok, igaz?
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Barcsa attól, hogy létrehoztál egy profilt Tia Dalma névvel, ahol csak a jobb kezeddel gépelsz, attól még nem lesz csajod :(

Legalább a profilképnél reális voltál, hogy majd talàn milyen lesz ha lesz

Nemhogy beregelte, de még titokban multizik is vele! Elismerhetnétek a teljesítményt.
 

DeletedUser19734

Vendég
Valahol biztos van valaki, aki az ilyen tahókra bukik,szóval neked
is majd lesz kire költeni...
xD már megint az előítélet. Egyébként már 2 éve boldogítok valakit szóval a tahó sem annyira tahó mint amilyen tahónak te gondolod. De azért igazad van, és ezért is nem költöm a pénzem pp re, hanem élményre, tárgyra, értékes percekre órákra...
Ez már beteges és tanulandó hogy 1-1 szóért/szövegért le vagyok írva. De persze ez a cél, csak azt hittem a játékban a cél a lényeg és nem az egy helybe toporgás.
 

DeletedUser20092

Vendég
xD már megint az előítélet. Egyébként már 2 éve boldogítok valakit szóval a tahó sem annyira tahó mint amilyen tahónak te gondolod. De azért igazad van, és ezért is nem költöm a pénzem pp re, hanem élményre, tárgyra, értékes percekre órákra...
Ez már beteges és tanulandó hogy 1-1 szóért/szövegért le vagyok írva. De persze ez a cél, csak azt hittem a játékban a cél a lényeg és nem az egy helybe toporgás.

"elmenyre, percekre, orakra"

Vagod, hogy 5 masodpercbol csak GIF-et lehet forgatni?
 

DeletedUser19734

Vendég
Egyébként meg gyanús vagy te nekem hogy elvileg nő létedre nem tudod hogy a tahókra bunkó alpári senkiházi ecsetfejű "rosszfiúkra" jobban tapadnak a nők mint bármi másra (hitelkártya)?
 

DeletedUser19866

Vendég
Princass helyezes: 40
Legszebb LE eredmenyed tamado, 58. hely

Tia Dalma helyezes: 54
Legszebb LE eredmenye tamogato: 7. hely

Van meg kerdes, vagy mit kretenkedsz?

Ja, mindjart jon az, hogy multizok, igaz?

Miért, multizol?

50ért sokmindent lehet venni, nem csak fiókot :D
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent