Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19651

Vendég
Kezd helyreállni a rend, azaz tisztázódnak az erőviszonyok. A Noob klán k45 talpraállt , idő kérdése és megszilárdítják helyzetüket. A klán egybemaradt csupán megszabadultak a nem oda való vándor semmirekellőktől.
K44en a helyzet az ASG dominanciáját mutatja, idő kérdése és uralni fogják azt.
K54 a GMF teljesen lehúzta a rolót, klánjukba egy büntetésben levő Gabera fiók csúfítja csupán az összképet.
Ugyanitt a LGNDS klán bontogatja a szárnyait , de sokra úgy gondolom nem fognak menni egy egyre komolyabb erőt és szervezettséget képviselő AC ellen. Az AC meglepetés, kiléptek a tömegklán arnyekabol és 1 klánra koncentrálnak és eddig ezt jól is teszik.
Az Immo olvasztotta a Ronint így már ők is képviselnek erőt a kontinensen, de majd kiderül mennyire tudják használni azt és a tagok akiket betoboroztak elég aktivak lesznek a harchoz vagy csak tömegnek vannak ott. Haladási irányuk merően fogja befolyásolni létük és jövőjüket a serveren.
K55 Ez Van Klán dominál, Witcher nagy világa ez. Nyakukon a KEL kláncsalád lehellete párásodik és hűti le forró fejüket.

Az utóbbi idők legizgalmasabb világa, a középcsapatok világa.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Eki kéne szólj a videójátékos teamnek,hogy regeljen be a peremre és fejlődjön kicsit az itteni játék terén is :D :D főleg hogy ez most egy egy középcsapatos világ.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Úgy emlékszek, hogy profi videójátékos volt az illető a peremen, csak a név nem volt biztos :)
 

DeletedUser19698

Vendég
Gondolod Billsék fogást találnak Witcher együttesén és eltoborozzák a tagjaik?

Te komolyan honnan veszel ennyi irdatlan sok halucinációt?
Bills-ék nyugaton vannak,mi keleten..
Bills-éknek AC-val kell foglalkozni nem velünk.
Nekünk pedig a K.E.L. kláncsaláddal,s szövetségeseivel...

De azért bírlak Eki,ma reggel még az Én nagy világom lesz,délre már eltoborozzák a klánom..:(

Tudom-tudom,az univerzum megtréfált... :D
 

fikuszkukisz

Member
A reakció pontszáma
35
Aki travizott ismerte Deák Csabit, ő volt a travi celebje. Látom már itt is van celeb, csak nem Csabi, hanem Csubi.:)
 

DeletedUser19703

Vendég
Szeretem ezt a topicot is :D
Elemzés egy darab nincs de legalább eki ír faszsagokat és a nethuszárok nézik kinek nagyobb az epénisze :p
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent