Elemzés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser19757

Vendég
Észak Őrzőiről jut eszembe :D.Márciusban le fő a kávénk .Áprilisban Trónok Harca .:eek:
 

DeletedUser16135

Vendég
ja bocs az offért....csak unatkozom :D

mondjuk..ha azt vesszük,ez is elemzés :''D
 

DeletedUser19703

Vendég
Valaki írjon már egy elemzést :p Hát mire van ez a topic :D
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Az előző szervereken mindig voltak önjelölt "jövőbelátók" akik írtak ,hogy szerintük mi lesz a kontinensek sorsa . Na én olyanokat szeretnék olvasni :)
De ott voltak neves klánok is akikről tudták,hogy mit tudnak,itt meg minden klán új,kivéve a mesefigurák. Így nehéz lenne megállapítani,max valami eki féle sületlenséget tudna írni bárki.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Meg arra is kíváncsi vagyok :p
Inkább jövőbetekintést írok,kis kitérővel,hogy mi van jelenleg.
Nobb klán a jelenlegi favorit. 120 fő van jelenleg a klánjukban,másfél kontis reggel. Valószínűleg behúzzák azt a két kontinenst.
K44-en az UW klán van még jelenleg jelen,kíváncsian várom,hogy mi lesz a kimenetele a dolognak,hogy meg tudják-e állítani őket?
K45-ön viszont szomorúan látom,hogy egyenlőre nincsen ellenfelük,és elsimázzák a dolgot.
Sokáig diplomáciára sem lesz szükségük,vagy lehet,hogy apszolute nem is kell nekik diplomácia. Farmban a GMF előtt vanak 20-15 arányban,ha jól néztem.
K54:Sors 2 klánnal,C4k,AC,GMF, A Sors klán dominál jelenleg a kontinensen, Észak őrzői DNY-on. Érdekes. Komoly kis kontinens alakulhat ki ebből,harc szempontjából érdekes lesz. Favoritnak AC-t mondanám az összeszokott tagság miatt,de úgy igazán nincsen itt favorit.
K55:KEL 2 klánnal,GMF,Ez van,UE milénáék,Chill,eGO Ezt a kontinenst tartom a legdrámaibbnak,itt lesz a legtöbb harc. Favoritnak a GMF-KEL klánokat tartom,habár a KEL-klánokat tömeg klánnak gondoltam,de kezdő után már csapódtak a GMF-re,igazán nem várt fordulat volt,de nagy kárt nem tudtak tenni.
A Diplomácia itt kulcsfontosságú lehet,hogy melyik klán kivel áll össze,mivel eléggé kiegyenlítettek az erőviszonyok.
A szervergyőzelemre én a NOOBOT tartom a legesélyesebbnek,ha csak nem állnak össze ellenük már most északon a klánok.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent