East vs West

DeletedUser

Vendég
volt mashol is :) a k13-on :) bar ott joval kemenyebb, de en se kezdem el bizgeralnia statokat, hogy inaktivaktol foglaltok :) lenyegtelen, elfoglaltuk egymastol es kesz :D

Egyetértünk.

Ha tőlünk viszed a falvat ott neme számít hogy aktív, inaktív. Csak az hogy elvitted.
 

DeletedUser

Vendég
Harlekin igazad van :) minden jatekos azert valt es valik inaktivva mert az ellenseg azza teszi, a folyamatos tamadasaival szoval ez mindenutt igy van atlagban, persze vannak mas oko is csaladi problemak hasonlok...
 

DeletedUser

Vendég
érdekes, hogy mindig a család miatt hagyjátok abba... persze van ilyen is nem vitás, de hogy mindig annak lesz hirtelen fontos a család és a való élet, aki bekap párezer támadást és min 100mill LEVet...

aha, esélyes :D:D
 

DeletedUser1561

Vendég
Én nem családi okok miatt voltam inaktív pár napig, csak társasoztunk haverokkal (plusz péntek reggel elalvás :D). De látom, nem nagyon sikerült így sem nagyot tarolni, csüt. este óta. :(

Sebaj, ha elég kitartóan támadtok, talán én is abbahagyom. :) ROFL. Mondjuk biztos omoroka félelmetes, kosnélküli seregeire fogom fogni az abbahagyást. Abból 500 is elhalt volna egy falun, mire kiüríti. :D
 

DeletedUser8167

Vendég
szerintem itt ne keressünk okokat...annyi, hogy mi szerver kezdete óta játszunk itt az east meg olyan új játékosokat toboroz be ellenünk, akiknek a kedvét így is úgy is elvesszük a játéktól...:)...mert egy olyan magyar szerver sincs a magyar kh-ban ahol ilyen LE pontok születnek:) mi igazán legyünk arra büszkék hogy még itt vagyunk az elejétől itt azokrara gondolok akik itt vannak a v2-es szerver eleje óta :) ebben a tekintetben tisztelet az ellenfél játékosainak és a mi oldalunkon harcoloknak :) akik itt vannak már 2008 augusztus szeptember vagy október óta:)...mert be kell ismerni az igazi harcok a v2-n dúlnak és nem v1-en vagy másik világon:)
 

DeletedUser

Vendég
Pehy

LE pontokat feles nézni,hiszen a szerver sebessége nagyban korlátozza a többi szervert a v2-höz képest;)

világokat nem szabad összehasonlítani...sebesség-sebesség-sebesség

v1-en legalább olyan komoly harcok vannak,mint v2-ön és kb minden világnak +van a maga nagy csatája...annyi az eltérés,hogy mindenki a saját világát helyezi előtérbe.Nem véletlenül emelkednek fel klánok,vagy buknak el..ott is csaták voltak és lesznek
 

DeletedUser

Vendég
Pehy

LE pontokat feles nézni,hiszen a szerver sebessége nagyban korlátozza a többi szervert a v2-höz képest;)

világokat nem szabad összehasonlítani...sebesség-sebesség-sebesség

v1-en legalább olyan komoly harcok vannak,mint v2-ön és kb minden világnak +van a maga nagy csatája...annyi az eltérés,hogy mindenki a saját világát helyezi előtérbe.Nem véletlenül emelkednek fel klánok,vagy buknak el..ott is csaták voltak és lesznek

lesznek de nem ilyenek :D itt a vilag egyik a masik ellen, es tobb 1000 tamadas megy kethente, mi hogy tobb ezer akar meg 20k is volt asszem egyszer reszunkrol :D es az ellenseg marmint a WEST olyan erovel tamad es osszehangoltsaggal tamad, hogy az igen :)
szoval szedjuk egymast :D
 

DeletedUser

Vendég
anno jatszottam tobb vilagon is, mondjuk akkoriban a v2 meg nem volt igy kiforrva. De azokon a vilagokon nem lehetett ugyanezt tapasztalni, mert most jelenleg van a nyugati tomb ami egy igazan eroteljes osszeallt tomb es van a keleti ami most kezd osszeallni vegul is egy tombbe, szoval ez olyan mint Vilaghaboruban a nemetek es az oroszok :D remelem a folfrajzi elheleyzekedsre nem kell utaljak :D mondjuk azt megjegyeznem vegul is, hogy a nemetek elvesztettek a hbarout a vegen :d persze ez nem utalas :D
 

DeletedUser

Vendég
eleve rossz +közelítés

németek nem csak az oroszok ellen harcoltak;)

20k T-t nálunk is bármelyik oldal össze tud kapni 1hullámhoz..alapvetően 35k-t is:p mint mondtam idő-sebesség...ezért csak ezért vagytok képesek adott idő alatt több T-t kitolni..hisz képzési sebesség is más/gondolom én:-D mik ott voltam azt nem is néztem:)))/.

van kb 100k falvatok..ha úgy nézed a 20k t nagyon kevés:p
 

DeletedUser11248

Vendég
anno jatszottam tobb vilagon is, mondjuk akkoriban a v2 meg nem volt igy kiforrva. De azokon a vilagokon nem lehetett ugyanezt tapasztalni, mert most jelenleg van a nyugati tomb ami egy igazan eroteljes osszeallt tomb es van a keleti ami most kezd osszeallni vegul is egy tombbe, szoval ez olyan mint Vilaghaboruban a nemetek es az oroszok :D remelem a folfrajzi elheleyzekedsre nem kell utaljak :D mondjuk azt megjegyeznem vegul is, hogy a nemetek elvesztettek a hbarout a vegen :d persze ez nem utalas :D

Ne nézzük az égtájakat,nézzük a tetteket:)

1.Az elején a németek hódítottak,itt ti:)

2.Náluk nem működöt úgy a Szövetség mint nálunk:D

3.Az akkori vesztes fél tagja hagyta abba egy-két támadás után,itt akárhogy nézzük csak tőletek hagyják abba tagok pár támadásunk után:D

Na ha igy nézzük hogy ki hasonlít jobban az akkori vesztesekre,hát.........:D persze ez nem utalás semmire;)
 

DeletedUser

Vendég
eleve rossz +közelítés

németek nem csak az oroszok ellen harcoltak;)

20k T-t nálunk is bármelyik oldal össze tud kapni 1hullámhoz..alapvetően 35k-t is:p mint mondtam idő-sebesség...ezért csak ezért vagytok képesek adott idő alatt több T-t kitolni..hisz képzési sebesség is más/gondolom én:-D mik ott voltam azt nem is néztem:)))/.

van kb 100k falvatok..ha úgy nézed a 20k t nagyon kevés:p

Melyik világ az ahol csak úgy összekapnak 35K támadást? Nem beszólás, hanem csak a szakmai kíváncsiság hajt:)
 

DeletedUser1561

Vendég
Pl. ez! Volt...

És ez is csak 2-es sebességű volt... :)

A Vh-s utalásokat meg hagyjátok, mielőtt idefúj valami supportot a szél... Pár száz évvel korábban vagyunk. Tehát inkább Montague-, vagy Capulet család szeretnétek lenni? :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8631

Vendég
Melyik világ az ahol csak úgy összekapnak 35K támadást? Nem beszólás, hanem csak a szakmai kíváncsiság hajt:)

Élesre gondoltál, azt ne felejtsd el megemlíteni, mert fakeből én is kiszórok annyit 1 nap, ha csak azt csinálom.
 

DeletedUser8631

Vendég
Ennyi erővel, ha kapsz pár helyettesítést, akkor a nukeokat is kilököd. :)

Áhh, ezzel a taligával ami most megy alattam egy nemesvonatot nem tudnék megfogni. De remélhetőleg hamarosan költök egy új és jobb gépre, amivel 1ezred mp-n belül küldök ki 5 trillió támadást. :D
 

DeletedUser8167

Vendég
Pehy

LE pontokat feles nézni,hiszen a szerver sebessége nagyban korlátozza a többi szervert a v2-höz képest;)

világokat nem szabad összehasonlítani...sebesség-sebesség-sebesség

v1-en legalább olyan komoly harcok vannak,mint v2-ön és kb minden világnak +van a maga nagy csatája...annyi az eltérés,hogy mindenki a saját világát helyezi előtérbe.Nem véletlenül emelkednek fel klánok,vagy buknak el..ott is csaták voltak és lesznek

35k-ös támadást itt akár kb 10-en küldünk ki :) a 4 nagy szövetséges klánból:) durván 20 perces szervezés az egész hogy össze hozzunk egy ilyet west oldalán de mi inkább rögtön tamadunk ahogy elkészültek a támadók:) szerintem ez tudja belerofon is tanúsitani :) mivel nincs megállás :)
 

DeletedUser8167

Vendég
egyedül v5-ös staton láttam olyan Le eredményt ami említésre méltó egyáltalán:) többi mint béna :)
 
Fent