Világ 79 Csevegő

Kekbond99

New Member
A reakció pontszáma
11
A BBC klannevet lassan át lehetne írní exAV-BBC klannevre, annyian mentek at

Ui:Csak kapjanak majd plecsnit pliiiiiiz
 

BMEQÉpület

Well-Known Member
A reakció pontszáma
290
Egyáltalán nem követem már a szervert, de biztos azon az x tagon múlt, akik inkább átmentek a BBC2be, minthogy nálatok maradjanak.
Szerencse, mert máshogy biztosan nem lenne esélyünk.
 

Desert Fox

New Member
A reakció pontszáma
3
AV:
Az AV jelentős része kezdő, vagy pusztán szabadidő játékos - persze akad köztük néhány régi motoros is. Neveket nem akarok írni, ezt meghagyom másnak, de az biztos hogy van egy-két reménység a jövőre nézve köztük, csak tanítani kell még őket.
Bár egyértelmű a BBC fölény és győzelem de a lehetőségeikhez, tudásukhoz képest még így se vészes amit produkálnak - még akkor is ha ez itt és most nagyon kevés.

BBC:
Tapasztalt, jó tudású tagokból áll. Ezt ki is használják természetesen és el nem ítélhető módon. Remek összhanggal szervezik az akcióikat, terv szerint haladnak előre, miközben a védelmük is jól szervezett, csak idő kérdése a győzelmük. Az itteni fórum alapján viszont úgy látom kissé elbizakodottá, nagyképűvé válnak. Ez jelen szervert tekintve érthető. Később viszont komolyabb, tapasztaltabb, velük egyenértékű vagy jobb ellenfelekkel szemben visszaüthet.
 
Utoljára szerkesztve:

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
AV:
Az AV jelentős része kezdő, vagy pusztán szabadidő játékos - persze akad köztük néhány régi motoros is. Neveket nem akarok írni, ezt meghagyom másnak, de az biztos hogy van egy-két reménység a jövőre nézve köztük, csak tanítani kell még őket.
Bár egyértelmű a BBC fölény és győzelem de a lehetőségeikhez, tudásukhoz képest még így se vészes amit produkálnak - még akkor is ha ez itt és most nagyon kevés.

BBC:
Tapasztalt, jó tudású tagokból áll. Ezt ki is használják természetesen és el nem ítélhető módon. Remek összhanggal szervezik az akcióikat, terv szerint haladnak előre, miközben a védelmük is jól szervezett, csak idő kérdése a győzelmük. Az itteni fórum alapján viszont úgy látom kissé elbizakodottá, nagyképűvé válnak. Ez jelen szervert tekintve érthető. Később viszont komolyabb, tapasztaltabb, velük egyenértékű vagy jobb ellenfelekkel szemben visszaüthet.
Az elején mindenki lenézett minket meg semmibe nézet de büszke vagyok ahova eljutottunk! sajon az is benne volt a pakliba sokan abbahagyták meg sokan át álltak(de nem haragszok rájuk megértem)!
mindörökké =AV=

UI: "Ez az igaz út"
 

Blöff

Member
A reakció pontszáma
61
Az elején mindenki lenézett minket meg semmibe nézet de büszke vagyok ahova eljutottunk! sajon az is benne volt a pakliba sokan abbahagyták meg sokan át álltak(de nem haragszok rájuk megértem)!
mindörökké =AV=

UI: "Ez az igaz út"

Lenéztünk titeket?

Szerintem elég sokan segíteni akartak nektek, tanácsokkal ellátni titeket. Itt kiemelném Vajdát és Retit akik a legtöbbet akartak nektek segíteni...
Csak egyiket se fogadtátok meg inkább leszartátok. :)
 

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
Lenéztünk titeket?

Szerintem elég sokan segíteni akartak nektek, tanácsokkal ellátni titeket. Itt kiemelném Vajdát és Retit akik a legtöbbet akartak nektek segíteni...
Csak egyiket se fogadtátok meg inkább leszartátok. :)
ez nem pont rátok értettem! pl H klán stb!
 

SPECTERS

New Member
A reakció pontszáma
8
AV:
Az AV jelentős része kezdő, vagy pusztán szabadidő játékos - persze akad köztük néhány régi motoros is. Neveket nem akarok írni, ezt meghagyom másnak, de az biztos hogy van egy-két reménység a jövőre nézve köztük, csak tanítani kell még őket.
Bár egyértelmű a BBC fölény és győzelem de a lehetőségeikhez, tudásukhoz képest még így se vészes amit produkálnak - még akkor is ha ez itt és most nagyon kevés.

BBC:
Tapasztalt, jó tudású tagokból áll. Ezt ki is használják természetesen és el nem ítélhető módon. Remek összhanggal szervezik az akcióikat, terv szerint haladnak előre, miközben a védelmük is jól szervezett, csak idő kérdése a győzelmük. Az itteni fórum alapján viszont úgy látom kissé elbizakodottá, nagyképűvé válnak. Ez jelen szervert tekintve érthető. Később viszont komolyabb, tapasztaltabb, velük egyenértékű vagy jobb ellenfelekkel szemben visszaüthet.

A nagyképűségtől kicsit messze állunk, nyilván a szóban forgó vitákat a BBC tagok sem hagyták szó nélkül.

Nem kevés energia, jó szervezés és türelem áll ennek a fél év eredményének a hátterében, kiemelném Blöff, Vajda, Reti, Szentháromság, KopaszKukac, Gabesz, Weasel és nem utolsó sorban a később csatlakozókat ..

Dani Szépfiú - *Black*Star* - Felix Da Rules - Top3, illetve Frici magasan First jelenleg 75,61 Mil. LET ponttal.

Úgy fogalmaznék, hogy összefújta a szemetet a szél, és ha kell megtesszük újra, egy értelmes beállításokkal induló világnál ..
 
Utoljára szerkesztve:

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
Akkor végjáték!
 

Csatolmányok

  • qblrpazprvlimalgqyal.jpg
    qblrpazprvlimalgqyal.jpg
    52,5 KB · Megtekintések: 12

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
AV:
Az AV jelentős része kezdő, vagy pusztán szabadidő játékos - persze akad köztük néhány régi motoros is. Neveket nem akarok írni, ezt meghagyom másnak, de az biztos hogy van egy-két reménység a jövőre nézve köztük, csak tanítani kell még őket.
Bár egyértelmű a BBC fölény és győzelem de a lehetőségeikhez, tudásukhoz képest még így se vészes amit produkálnak - még akkor is ha ez itt és most nagyon kevés.

BBC:
Tapasztalt, jó tudású tagokból áll. Ezt ki is használják természetesen és el nem ítélhető módon. Remek összhanggal szervezik az akcióikat, terv szerint haladnak előre, miközben a védelmük is jól szervezett, csak idő kérdése a győzelmük. Az itteni fórum alapján viszont úgy látom kissé elbizakodottá, nagyképűvé válnak. Ez jelen szervert tekintve érthető. Később viszont komolyabb, tapasztaltabb, velük egyenértékű vagy jobb ellenfelekkel szemben visszaüthet.
szerintem nem volt olyan kevés! :) De a jobb győzött ennyi! hiányozni fog ez a szerver! :p
 

Csatolmányok

  • 400187650_794811199077767_238771493136237578_n.jpg
    400187650_794811199077767_238771493136237578_n.jpg
    341,1 KB · Megtekintések: 53

StenaD

New Member
A reakció pontszáma
6
Így haladunk az AV BBC fúzió lesz a következő, csak majd nehéz lesz eldönteni ki hol legyen. Páros héten AV páratlan héten BBC, aztán majd nem értjük miért nincs soha vége.

Srácok, őszintén egyszerűbb lenne belátni, hogy vége és elengedni. Veszíteni is tudni kell, de ami itt megy az egyenesen nevetséges.

Persze a mi hibánk is, elkényelmesedtünk és nem haladunk úgy, ahogy kellene de amit látok az már bohóckodás..

S.
 

golditep

New Member
A reakció pontszáma
13
Így haladunk az AV BBC fúzió lesz a következő, csak majd nehéz lesz eldönteni ki hol legyen. Páros héten AV páratlan héten BBC, aztán majd nem értjük miért nincs soha vége.

Srácok, őszintén egyszerűbb lenne belátni, hogy vége és elengedni. Veszíteni is tudni kell, de ami itt megy az egyenesen nevetséges.

Persze a mi hibánk is, elkényelmesedtünk és nem haladunk úgy, ahogy kellene de amit látok az már bohóckodás..

S.
Én még jól szórakozok! HARC A VÉGSŐKIG! :)
 
Fent