Világ 79 Csevegő

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
586
Na szép, ezek után az a minimum, hogy bevesztek a kotlóba és ingyen plecsnit kapok.
Nem nagy cucc, főként arról szól a klán hogy Márkó mindenről is dönt de azé van 10 alvezér, akik bármit csinálnak nem jó, ezé Márkó újra megcsinálja. Majd a szerver hamar lezáródik mert mindenkit betoborzunk meg leszövizünk ;)

Imádlak noobMárkó<3
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Engem majd érdekel,hisz 3 világ is befejeződött,van aki bevállalja a nyarat vagy inkább sütteti magát
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Engem majd érdekel,hisz 3 világ is befejeződött,van aki bevállalja a nyarat vagy inkább sütteti magát
A mostani szerók 2 hónap alatt már eldőlnek, vagy annyi se mint 78, ahol regelést követően már oda lehetett volna adni a plecsnit a DNS-nek. Mire elkezdődik az igazi nyár 79-en is már csak az lesz a kérdés, hogy mikorra szerzi meg a szükséges dominanciát a győztes klán. Mondjuk az ASG-t ismerve Dongábor még ellenfél nélkül is képes lenne elbukni a szerót. Álávjú király.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
A mostani szerók 2 hónap alatt már eldőlnek, vagy annyi se mint 78, ahol regelést követően már oda lehetett volna adni a plecsnit a DNS-nek. Mire elkezdődik az igazi nyár 79-en is már csak az lesz a kérdés, hogy mikorra szerzi meg a szükséges dominanciát a győztes klán. Mondjuk az ASG-t ismerve Dongábor még ellenfél nélkül is képes lenne elbukni a szerót. Álávjú király.
Ennek a módszernek a neve az ellenfél tökéletes altatása!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
A mostani szerók 2 hónap alatt már eldőlnek, vagy annyi se mint 78, ahol regelést követően már oda lehetett volna adni a plecsnit a DNS-nek. Mire elkezdődik az igazi nyár 79-en is már csak az lesz a kérdés, hogy mikorra szerzi meg a szükséges dominanciát a győztes klán. Mondjuk az ASG-t ismerve Dongábor még ellenfél nélkül is képes lenne elbukni a szerót. Álávjú király.

Nem tudom, szidjuk itt folyton az ASG-t meg Dont, de manapság már náluk jóval Moderált Tartalom klánok szaladgálnak a szerókon.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Nem tudom, szidjuk itt folyton az ASG-t meg Dont, de manapság már náluk jóval Moderált Tartalom klánok szaladgálnak a szerókon.
Ami nem azt jelenti, hogy feljavultak volna, csak a régi nagyok többsége már abbahagyta és az így megmaradt játékosállomány meg vérszegény és többnyire minden szerver már ingyen van mert nagy ritkán kerül szembe egymással 2 hasonló erősségű klán. Az meg végképp esélytelen, hogy 3-4 komoly keret is induljon, mint régen a bajnokok ligájában.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Himinbjörg

Member
A reakció pontszáma
56
Szerintem addig oruljunk amig az ASG ittvan.
Ha ok is tipliznek mint a tobbi nagyobb kozosseg akkor kb tenylegesen lottek a magyar szeroknak.
Kivancsi leszek,hogy a kozel jovoben varhato e olyan szero "merge" mint pl a travianba.

Mar igyis rengetegen mentek el a support valtas ota, vagy pedig maganjellegu dolgok miatt.
S egyre tobben hagyjak abba. Fasza kis jatek ez, csak nagyon nincsenek szamottevo ujjitasok benne.
Legtobben szerintem inkabb a tarsasag/baratok miatt jarunk vissza. Ennyi ami megfogja az embert.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
355
Ami nem azt jelenti, hogy feljavultak volna, csak a régi nagyok többsége már abbahagyta és az így megmaradt játékosállomány meg vérszegény és többnyire minden szerver már ingyen van mert nagy ritkán kerül szembe egymással 2 hasonló erősségű klán. Az meg végképp esélytelen, hogy 3-4 komoly keret is induljon, mint régen a bajnokok ligájában.
Én nem csodálkozom rajta, mikor olyan Moderált Tartalom mint te leszólnak bárkit is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser21347

Vendég
Én nem csodálkozom rajta, mikor olyan Moderált Tartalom mint te leszólnak bárkit is.
Arról nem beszélve, hogy az ASG átlag feletti klán. Általában te b.szod el, de ugyanakkor a Te karaktered is emeli ki.

Ráadásul az olyanok, akik régen is fórumoztak - pontosan tudják -, hogy 20-30, de 50 szeróval ezelőtt is ugyan ez ment:
#régenmindenjobbvót
#mostmindensz.r


Mást téma nincs? Kezd uncsi lenni. o_O
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent