Világ 79 Csevegő

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Moderált Tartalom régen is ennyire god tiernek hitte magát, vagy csak az ingyenszerók farmolásától kezdte el azt hinni, hogy többet ér pár védett barbinál?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

I Will Cheat

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.158
Pont az ilyen Moderált Tartalom valo ez a szerver, akik a kihivast abba lelik ha egy asg van a szerveren, vagy epp senki. Legalabb egy plecsnivel tobb lesz, nezzuk a jo oldalat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Az a szomorú hogy DJ “üres önéletrajzában” több van mint amit Te valaha is eltudsz érni :/
 

-pusszihántör4.0-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
371
Nem tudom, ezzel az ASG tagságot nézed le, vagy a BBCt és a többi klánt veszed nullába?
Azért ne beszéljünk úgy, mintha az ASG valami top klán lenne. Elfogultság nélkül mondom, hogy az a megszokott dolog, hogy bucira verik őket már a játék elején és el se jutnak a végjátékig. Nincs bajom velük, de gyenge a keret, Don se a legjobb stratéga, elég ha ránéztek a regelésükre, egy top klán nem ilyen elhelyezkedést csinál főleg ha 2 klánt telepakolnak.

BBC tagságának a magja meg 77-ről jött át ahogy nézem, nyomnak egy jó startot valószínűleg behúzzák a kontit, de végjátékban nem sok esélyt adok nekik.

Aki ért valamit a játékhoz ő tudja, hogy ez ingyen szeró lesz nektek. K44 ASG behúzza, de rohadtul hátráltatni fogják egymást a tagok a Moderált Tartalom regeléssel, ráadásul a frontra se nagyon rakták be a tagokat. K45 BBC vs One már el is cseszték egymás játékát, gyök2-vel haladnak majd ha elkezdenek háborúzgatni, én 1 értelmes klánt csinálnék a kettőből. K45 tipikus tömegklánok, sok vizet nem zavarnak majd, simán átmentek rajtuk. K55 meg free konti, értelmes klán nincs rajta, gondolom majd dipóval megoldják mert fosnak egymástól és barbizgatnak.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Azért ne beszéljünk úgy, mintha az ASG valami top klán lenne. Elfogultság nélkül mondom, hogy az a megszokott dolog, hogy bucira verik őket már a játék elején és el se jutnak a végjátékig. Nincs bajom velük, de gyenge a keret, Don se a legjobb stratéga, elég ha ránéztek a regelésükre, egy top klán nem ilyen elhelyezkedést csinál főleg ha 2 klánt telepakolnak.

BBC tagságának a magja meg 77-ről jött át ahogy nézem, nyomnak egy jó startot valószínűleg behúzzák a kontit, de végjátékban nem sok esélyt adok nekik.

Aki ért valamit a játékhoz ő tudja, hogy ez ingyen szeró lesz nektek. K44 ASG behúzza, de rohadtul hátráltatni fogják egymást a tagok a Moderált Tartalom regeléssel, ráadásul a frontra se nagyon rakták be a tagokat. K45 BBC vs One már el is cseszték egymás játékát, gyök2-vel haladnak majd ha elkezdenek háborúzgatni, én 1 értelmes klánt csinálnék a kettőből. K45 tipikus tömegklánok, sok vizet nem zavarnak majd, simán átmentek rajtuk. K55 meg free konti, értelmes klán nincs rajta, gondolom majd dipóval megoldják mert fosnak egymástól és barbizgatnak.

De ha nem mondja ezt, akkor nehéz eladni, hogy ez amúgy toptier szeró
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Blöff

Member
A reakció pontszáma
61
Azért ne beszéljünk úgy, mintha az ASG valami top klán lenne. Elfogultság nélkül mondom, hogy az a megszokott dolog, hogy bucira verik őket már a játék elején és el se jutnak a végjátékig. Nincs bajom velük, de gyenge a keret, Don se a legjobb stratéga, elég ha ránéztek a regelésükre, egy top klán nem ilyen elhelyezkedést csinál főleg ha 2 klánt telepakolnak.

BBC tagságának a magja meg 77-ről jött át ahogy nézem, nyomnak egy jó startot valószínűleg behúzzák a kontit, de végjátékban nem sok esélyt adok nekik.

Aki ért valamit a játékhoz ő tudja, hogy ez ingyen szeró lesz nektek. K44 ASG behúzza, de rohadtul hátráltatni fogják egymást a tagok a szar regeléssel, ráadásul a frontra se nagyon rakták be a tagokat. K45 BBC vs One már el is cseszték egymás játékát, gyök2-vel haladnak majd ha elkezdenek háborúzgatni, én 1 értelmes klánt csinálnék a kettőből. K45 tipikus tömegklánok, sok vizet nem zavarnak majd, simán átmentek rajtuk. K55 meg free konti, értelmes klán nincs rajta, gondolom majd dipóval megoldják mert fosnak egymástól és barbizgatnak.
Attól, hogy nem ismered a játékosokat(Sok név váltas, más fiókkal tolják), azért nem kéne lenézni másokat meg, hogy nem fogják sokáig húzni esetleg a végjátékban semmi esélye a klánnak. Attól, mert valaki ismertebb, nem biztos, hogy jobb játékos. Egy kezdő, aki szeretne játszani és tanulni lehet többet ér, mint egy profi játékos, aki szarik az egészre.

Tegyük fel, ha egy kezdökből álló csapat elver egy jobbakból álló csapatot/megnyeri a világot akkor mindenki azt fogja mondani, hogy “jaj nem vették komolyan a világot”/ “ingyen szerver” meg társai.

Még el se kezdődött a világ, de már ti eldöntöttétek a sorsát…
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Ne veszekedjetek, örüljünk, hogy egyáltalàn még ideig/óráig jatszik valaki ezzel
 

GodLiKe7

New Member
A reakció pontszáma
11
14 éve tengek lengek a KH körül és csak tavaly regisztráltam a fórumra. Én nem is tudtam azelőtt hogy itt ez olyan mint a foci, ahol meg vannak a nagy játékosok és csapatok és fogadóirodához illő tippmix meg elemzés megy már indulás előtt.

De amúgy meg nem értem miért kell a méregetés. Én nem vagyok egy jó játékos, mégis ugyanúgy élvezem mint a nagy nevek. Sőt, jobban, mert nem stresszforrás a játék :)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.278
14 éve tengek lengek a KH körül és csak tavaly regisztráltam a fórumra. Én nem is tudtam azelőtt hogy itt ez olyan mint a foci, ahol meg vannak a nagy játékosok és csapatok és fogadóirodához illő tippmix meg elemzés megy már indulás előtt.

De amúgy meg nem értem miért kell a méregetés. Én nem vagyok egy jó játékos, mégis ugyanúgy élvezem mint a nagy nevek. Sőt, jobban, mert nem stresszforrás a játék :)
Vannak emberek akiknek más területen nincs sikerélményük,az ott megszerzett lelkisebeket muszáj itt kompenzálni. :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent