Világ 79 Csevegő

DemoN

#Krisz
Ex-Csapattag
A reakció pontszáma
21
Érdeklődtem support rendszeren keresztül, csak nem kaptam választ..

Viszont ebben az üzenetben végeredményben benne van a válasz, érdemleges kompenzációt nem fogok kapni.

Amúgy hogyan tudna ", vagy halált, személyi sérülést esetleg egészségkárosodást okoz." ez bekövetkezni?
Választ mindenképpen kaptál..

Minden levélre válaszoltunk, soha nem történt olyan, hogy ezt ne tettük volna meg.
 

Kekbond99

New Member
A reakció pontszáma
11
Választ mindenképpen kaptál..

Minden levélre válaszoltunk, soha nem történt olyan, hogy ezt ne tettük volna meg.
2023-06-05 19:15:11 kaptam utoljára a supporttól levelet, en viszont 2023-06-07 10:59:10-én kérdeztem hogy kb. mikorra várhatok konkrét választ.
Ugyanis a választól (esetleges kompenzációtól)
függ, hogy hogyan folytatom a játékot.
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Látom megy itt a félre és a mellé beszélés... Én inkább azt látom, hogy ez egy elég kényes kérdés amivel a Supp nem akar sem foglalkozni sem állást foglalni.
De hogy valami érdemlegeset is írjak ez üggyel kapcsolatosan... páran emlékezhetnek még a v33-as világra. Na ott volt egy fiók (szerb supporter játszott benne) akit tűzszünet alatt ért éles támadás. Nos ezt szépen megreklamálta a magyar kolleginánál, és érdekes módon Ő kaphatott 10 fullra kiépített támadó sereggel ellátott falut a peremen kárpótlás gyanánt. :)
Értem Én, hogy a legjobb ha mosom kezeim álláspontot foglal a Supp, mert az a legkényelmesebb és hivatkozik mindenre is csak hogy ne kelljen senkivel súrlódnia, de könyörgöm.... Mi sokan fizetünk az Inno-nak hogy egy egy szerveren jól (vagy inkább önmagunkhoz képest jól) szerepeljünk. Nem várhatunk el tényleg ezért legalább tisztes elbánást, vagy urambocsá ha valóban bug volt akkor revíziót??? Ezt a játékosok meg is értenék mert ma én holnap te kerülhetsz ilyen helyzetbe. Mi tudjuk hogy bizonyos szabályok között kell játszanunk, mert ez ugye nyilvános, mindenki hozzáférhet, na de mi a feladata valójában a Supportereinknek? Mert szerintem bizonyosan benne van a működési-szabályzatukban az esetleges viták rendezése és a játékban felmerülő hibák jelentése a "felsőbb hatalom" felé...

Nem egy egetrengető balhé történt, de bosszantó és nem azt várná el az ember, hogy lerázzák mint egy 10 éves gyermeket! Remélem senkit nem bántottam meg e kis szösszenettel.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
csak az a baj, hogy a bugok kijavításában nincs pénz. újragondolni a teljesen abszurd játékelemeket (mint pl morál, 20:1, "szerencse") szintén ez a kategória. inkább azon kell dolgozni, hogy legyen több event, meg több buff item amire betolják az emberek a pénzt az eventekre. a többi meg kit érdekel!
 

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Ebben a pillanatban írt egy játékos....megnyitom, elolvasom, rámegyek a profiljára és eltűnik a levél??? :D Arról már nem is beszélek, hogy az egyik falumban 7-es őrtorony van és az egy mezőrelévő másik falumban, hol látja a torony a bejövőim hol nem... :D Értem én hogy modernizálás, de kb 8 évvel ezelőtt 4-5x-ös méretű világok voltak és azokon max 1-2 alkalommal fordult elő hiba. Most a mini 4 kontis szerókon meg tömegével? Suppnak már nem is írok mert csak szétteszik a kezük.... Megérett a KH a pusztulásra.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
Érdeklődtem support rendszeren keresztül, csak nem kaptam választ..

Viszont ebben az üzenetben végeredményben benne van a válasz, érdemleges kompenzációt nem fogok kapni.

Amúgy hogyan tudna ", vagy halált, személyi sérülést esetleg egészségkárosodást okoz." ez bekövetkezni?

Sokat nézed a képernyőt és elromlik a szemed. Mondjuk én is szemüveges lettem, kaphatok kompenzációt?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.401
páran emlékezhetnek még a v33-as világra.

Azért a Világ 33 nem most volt, és ha valóban ilyen történt, akkor ott valószínűleg (legalábbis a mai szabályokat figyelembe véve) az akkori csapat szabálytalanul járt el az ügyben.
Nem mondtuk, hogy nem jár kárpótlás, viszont azt sem mondhatjuk itt, hogy jár, mivel ez minden játékosnak akit kár ért egyedileg változó, ezért fontos, hogy akit kár ért, írjon a supportra nekünk, mert itt nem tudunk segíteni, és lesz akinek 5-7 nap is az ügye, de megfogja kapni a választ, ami az ő esetében releváns.
 

GodLiKe7

New Member
A reakció pontszáma
11
Tiszta vicc komolyn már ez a KH és Innogames.
Egyre szarabb, és mindenki a szupport nyakán.

A legszebb része az, hogy a support tagok önkéntesek mintha egy f..ing non-profit szervezetről lenne szó. Közben meg az INNO húzza be a milliókat. Komolyan ez egy vicc. Szupport helyében összebeszélnék a kollégákkal s otthagynánk együtt az egészet.

Tényleg nem képesek arra hogy legalább megfizessék azt a pár embert akik a szarból legalább valamennyire próbálnak kristályt préselni?...

És ez nagyban a szupport tagjainak hibája is, mert csinálják szó nélkül ... És ha megy így, minek adni többet.

Emékszem régebb én is rákattintottam nagy érdeklődéssel az "állásajánlatra".

Amikor megláttam ezt, a cukrom 160 lett és akkorát kattintottam az X-re hogy egeret is kellett cseréljek:

Mit kínálunk cserébe?

  • Ez egy önkéntes pozíció – azonban csapatunk tagjainak különféle bónuszokat kínálunk!

Na mindegy, bocsi a belekotnyeleskedemért, de ne a szupportot szidjátok, ez nekük csak "hobby". Innogames egy vicc és ami biztos hogy többet soha a büdös életbe a kártyámot elővenni nem fogom nekük.
 

-Sam

Well-Known Member
A reakció pontszáma
250
Ebben a pillanatban írt egy játékos....megnyitom, elolvasom, rámegyek a profiljára és eltűnik a levél??? :D Arról már nem is beszélek, hogy az egyik falumban 7-es őrtorony van és az egy mezőrelévő másik falumban, hol látja a torony a bejövőim hol nem... :D Értem én hogy modernizálás, de kb 8 évvel ezelőtt 4-5x-ös méretű világok voltak és azokon max 1-2 alkalommal fordult elő hiba. Most a mini 4 kontis szerókon meg tömegével? Suppnak már nem is írok mert csak szétteszik a kezük.... Megérett a KH a pusztulásra.
8 évvel ezelőtt nem volt elérhető sok minden és kevesebb kérést kellett a szervernek feldolgoznia. Pl nem volt farmkezelő így 10-100x kevesebb parancsot generáltak farm miatt a játékosok. Plusz bekerültek a leltár bónuszok stb amik mind hozzáadódnak a szimulációba és mivel rengeteg sql lekérdezés van (ez a gond, hogy ezt nem fejlesztik) ezért nem bír el már a szerver egy nagyobb v1 szintű szervert és folyamatosan lehal
 
Utoljára szerkesztve:

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
4fcf0f746a0dc3cfcb7175d66fb057c6.jpg
 
Fent