Világ 77 Csevegő

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
UW-hoz miért kapcsolódik az AVG klán? Ti ugyanúgy toborozhattok kedvetekre, ne már srácok, hogy ez fáj nektek.

AVG-t legyőztük volna így is-úgy is. feloszlatták a 3 klánjuk közül az egyiket, illetve ami maradt kettő klán, abból is az egyiknek a fele tagsága volt már csak jelen, amint feloszlatták a 3. klánjukat. Kidobtam egy körlevelet, erre a vezetőjük feloszlatta az AVG klánt. Nem volt veszekedés velünk, korrektnek találtak engem is, mi is őket. Igazán ritka és szép hozzáállás.
Nem kértem ilyesmit, hogy oszlassák fel a klánt, mehetett volna a harc továbbra is.
Fel szerettünk volna karolni körülbelül 10 játékost, de csak is úgy, hogy újrakezdik a térkép szélén. Nem mindenki ment ebbe bele, később akik nem mentek bele, miután elveszítették harccal a falvukat, ugyanúgy jelentkeztek hozzánk, de nyilván már nem volt aktuális a dolog.

KS-nél Leatherface foglalgatja az ingyen falvakat immáron Winter színekben. Thanos és Adaxeda érdekes mód kilépett. Ha jól látjuk, Thanos eddig az MF-et ütötte, a Para és az MF ha dipóba került, akkor gondolom Thanos ezért lépett át hozzátok, hogy ő továbbra is az MF-et üthesse.

Deadpool diplomáciát kezdeményezett az MF-el, erre ment rájuk az arma.

Én nem érzem magamat tisztességtelennek egyáltalán. Sajnálom, ha ti minket annak néztek. Senkinek sem kötelező a Winter féle játékot játszania, játszhatjátok a miénket is.

Smoothie féle levelezésről pedig a vezetőség nem tudott, ő pedig nem vezér, így mi azzal nem foglalkozunk/Nem érdekel bennünket.
Ami tőlem ment ki az AVG felé, az viszont valós. (STR-nek üzenem ezt).

Én örülök, hogy az UW végül bement a Winterbe, így legalább kiegyenlített küzdelem lesz.
Az már más kérdés, hogy hogyan. Kicsit elszomorító.
Szeretném megkérdezni tőletek, hogy mi melyik klánnal bántunk tisztességtelenül eddig?
Ks ellenem többet védekezik mint ellenetek, te miről beszélsz?
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Én a toborzásra reagáltam miszerint DP az új rex.

Párhuzamokat vontam miszerint ugyanúgy toboroztatok ti is mint mi.

Párhuzamot vonok, hogy már egy hete szeditek az ingyen para falukat, mint bőrpofa.

Párhuzamokat vontam DP védelmében, és nem azért, hogy sárral dobáljak

Tettem mindezt. azért hogy megmutassam nincsen különleges aljasság, csak amit ti, mi, meg általában majdnem mindenki csinál.


UW részről nem tudok nyilatkozni. De kérdezem én, mivel lett volna ez más mint amikor valaki belsőzik inaktív, kevésbé teljesítő tagokat, majd utána áll át valahová? Ez a szememben most egy időben történt.

FUNFACT. Azóta már az "elárultak" lakcímet kérnek discordon az "árulóktól", hogy játékbeli sérelmeikre pontott tegyenek. Most akkor mindenki gondolkozzon el mennyire komoly emberekről és történtekről van itt szó :D
Javítok, akire mi kidobtuk a hadüzenetet, arra utána nem ment jópofi , gyertek játszunk együtt közösön a világbéke érdekében üzenet.
 

K a m i

New Member
A reakció pontszáma
13
Ne érts félre, én sem szeretnék mutogatni.
Én azt is megértem, hogy egyesek miért váltanak klánt.

Én csak a Bann-t védem, hogy én szerintem mi nem bántottunk meg reméljük senkit.

További jó játékot kívánunk és izgalmas harcokat!
 

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
Hát akkor én is megszólalnék ha már az UW-ról és a kialakult helyetről van szó ...
Kedves Gloom ha jól emlékszem akkor te is erőltetted ezt a 77-es indulást, és pontosan te mondtad azt hogy hozol régi játékosokat nemtudom én milyen világról akikkel együtt játszottál, és amiből ugyebár nem lett semmi ...
Szóval már rögtön az első mondatod egy nagy hazugság mint az egész játékod ! Nem hiában változtatod a nevedet világról világra ...
Akinek pedig fogalma nincs a játékhoz az te vagy mert ennek a játéknak a neve: Klánháború és nem az a lényege hogy ki tudja jobban átverni a társait akik vitték előre a fiókodat, ha kellett mentek előtted takarítani, majd ha meglett a falu akkor ment a védelem is az adott falukba.
És itt szeretném godzylla fiókot is megvédeni, mert pont te voltál az aki kiemelted nekem hogy aktív és jól mozog, akkor most miről is beszélsz itt külsőn ??
A saját malmodra hajtottad a vizet végig, és erre az árulásra készültél szerintem a szerver eleje óta, mint ahogy bedobtad a 76-ot is és más fiókok is bedobták miattad a játékot, mert manipuláltad őket. Emlékszel még a 76-ra hogy milyen büszke voltál amikor te voltál a TOP1 a védekező ranglistán ? És Benyobeno behívott magához duálnak mert azt gondolta hogy levédekeztél egy armát a Hangovers klántól ?? Ki volt a fiókban ? Ki védekezett ott is ? Hát én, és amikor a játék elején 1 falusan átjöttél és nem tudtad volna megtartani a falut és a duálom segítségével megmaradt a falud ? Persze ilyenekre már nem emlékszel...
Lehetett volna benned mondjuk annyi gerinc hogy szólsz hogy ti átmennétek a winterbe, mert nem érzitek magatokat itt jól, de ehelyett kihasználtad a bizalmamat, és a többi játékosét is, és kikérted a védőket hogy bemenjetek az üres falukba ... Ezt nevezed korrektségnek ?
Én korrekt voltam veletek mindig, ezt had ne kelljen kifejtenem, te is tudod ... de ez egy alattomos húzás volt, amit őszintén megmondva már vártam tőled, mert mindig csak a mellébeszélés ment a részedről ...
Én nem is ragoznám ezt az egészet, de amit Nicholas is írt, azzal egyet kell hogy értsek .. Az ilyen emberek mint ti teszitek tönkre az egész Magyar KH-t .
 

Blöff

Member
A reakció pontszáma
62
Annyira szeretem, mikor nem is az igazságról beszélsz.
V76: Tudtad, hogy később kezdtük 2 héttel és TE hívtál meg.
Amikor armát kaptam nem a duálod vágta meg, hanem átdobtad egy KUBI tagra. Neked sose volt duálod, szóval nem kell itt adni, hogy te mentettél meg. Arra visszatérve nem tudtam lenni, azért kérdeztem, hogy mi legyen :)
Nem manipulálok senkit sem, kérdezd meg a többieket, hogy mennyire voltál jó vezér. 1 nemes vonatot nem tudsz megvágni :) Pontos érkezésről már ne is beszéljünk..
Világot nem bedobtuk csak tudtad, hogy a 3 barátom mi okok miatt nem tudtak aktívak lenni :)
Nem voltam büszke arra, hogy benyo behívott csak leírtam, hogy behívott :D
Szóval megint nem én manipulálok senkit sem.
Milyen mellé beszélés?
Várni a válaszodra napokat?
Esetleg várni 1 döntésedre heteket?
2 világ óta egy armát vagy védekezést nem tudtál megszervezni.
Te annyit csináltál, hogy megalapítottad a klánt és szartál bele.
Bocs, de ebből többen nem kértek.
Lehet az én hibám minden és én az alattomos, de egyedül elhoztam volna ezeket a tagokat már ne haragudj :)

Arról miért nem beszélsz, hogy a bannos haverjaiddal vagy lebeszéltétek, hogy olvadunk vagy mi is átadjuk a faluinkat?
Te is tudtad, hogy ez lett volna a vége.
Arról miért nem beszélsz, hogy MNT alatt UW és Rallymania ráakart menni a Winterre, mert az MF armázza őket? te csak “kidobod” őket probléma megoldva.
Na erről voltál híres, a leszarom stílus majd a sok idióta elintézi neked a dolgokat te néha írsz egy levelet, hogy mizu.

Ui: Azért nem jöttek, mert megtudták, hogy te vagy a vezér. Ez nem az én saram.
Én ezzel lezártam.

Bye,
 
Utoljára szerkesztve:

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
De legalább a válaszokkal nem hazudnál a pofámba még annyiban is hagynám, de még ebben is hazudsz... mert ez az életed komolyan, szánalmas vagy és nagyon sok mindenről nem tudsz, pláne arról nem hogy ki volt/van/lesz a duálom, még szerencse hogy nem kötöttem az orrodra mert még biztos vele is kavartál volna valamit , még jó hogy gyerekkori barátom.. V67-en meg te könyörögted be a többi társadat akik ugye leléptek veled most V77-en, ennyit erről, ott is nagy reményekkel jöttetek, és amikor már nem bírtatok védekezni, akkor jött az hogy bedobjátok a szervert időhiány miatt, nos a nemesvonat vágásról meg csak annyit hogy még mindig nincs meg amikor a Hangovers jött egy armával rád és rám tetted érdekes mód előtte hajnalban a fiókot ? És top 1 védekező lettél ? És még ezzel hencegtél is a Discordon, igaz hogy hajnalban én voltam fent végig a fiókodban sőt reggel is, és kb nem is aludtam semmit sem mert, falubukás nélkül lehoztam az egész armát, az is a te dicsőséged volt igaz ? Ne hazudj ország világ előtt mert itt leírtad magad !!
Lehet hogy okosan kevered a lapokat, de tudod van az a közmondás hogy a hazug embert hamarabb utolérik mint a sánta kutyát ...
 

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
Amikor KUBI tagra tettük a fiókot akkor nem armát kaptál egyébként csak nemesvonatot, más a kettő egy picit, ne keverd össze
 

Blöff

Member
A reakció pontszáma
62
Ember milyen arma után dobtuk be, időhiányra hagyazkozva?
Az egyik Amerikában volt 1 hónapot, mi meg melóztunk vagy egyetem.

Egész este a fiókomban voltál, de egy támadás elől nem tudsz kiállni :D
Minden falumat védőre kellett tennem, mert 1 hónap alatt 1k egységet nem tudtál képezni.

De akkor jó voltam, mikor helyetted próbáltam vinni mindent és nézni 0-24ben, hogy mi történik, mert őfelsége ráhagy mindent mindenkire.
De arra nem emlékszel mikor FIGYELMEZTETTELEK, hogy sokan írjak, hogy leszarod az egészet!

Attól, hogy egy játekban többen, hogy taktikázunk nem csak az én saram és ne keverd össze a való élettel!
Nem ugyan az a kettő.
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Classic V1-n is lehetnének ilyen cicaharcok, ott persze mindenki kussol!!! Amúgy közöm nincs a 77-hez, de ez valami zseniális ami itt megy. Ilyen ritka gyenge világot is egyre gyakrabban látni mint 77, aztán tömegklánoznak még az emberek rajta XD
Inkább indítottál volna még egy nemest mert az 1:20 miatt már nem lehet támadni azt a parafenomént, biztos most a tescos akciós nemeseiddel mész
 

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
Miért nem az arma után dobtátok be amikor a fiókban voltam és levédtem az egészet és te bejelentetted hogy nem játszol tovább mert nem tudsz a vizsgák miatt, előtte érdekes mód nem említetted ezt, amikor meg Skrillexer Amerikában volt akkor is hitegettél és az a fiók is rajtam volt helyettesítésben .. döntsd már el hogy mit hazudsz végre, ne keverd össze a dolgokat, mert az hogy a fiókodat lehoztam bukott falu nélkül, az abban az esetben nem volt kivitelezhető mozgás és vágás nélkül, de gondolom ott is annyira érdekelt az egész téged hogy a jelentéseket sem nyitottad meg ..
Valószínű igen hogy egységképzés nélkül játszok igen, érdekes amikor mapit belsőztétek és indultam helyette akkor azért az jó volt nem ?
Mit próbáltál helyettem intézni ?
A winteres akciódat a háttérben ? Vagy a klánt kihasználva a falukat ?
Nem szartam le, én jeleztem neked hogy februárban jövök vissza dolgozni, csak gondolom ezt elfelejtetted, gondolhattad volna hogy akkor már nem 0-24-ben leszek
 

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
És mivel az alvezérem voltál ezért elvártam volna hogy te is támogasd a klánt igen, és folyton jeleztem hogy most költöznöm kell stb, de utánna leszek, de én nem is magyarázkodom mert felesleges ..
 

Blöff

Member
A reakció pontszáma
62
Mapi belső?
Kérdezd meg őt hányszor leírta, hogy foglaljuk el.

Skrillexer fiókja rajtad volt kemény 1 napig, utána én vittem neki azt :D
Te semmilyen támadást nem vertél le, csak bent hagytad a támadóimat, hogy megölhessék. Bár ennyit kértem küldd ki, reggel amint vagyok fordulok :)

Szóval ne a saját seggedet fényezd, hogy te mekkora király vagy és te csináltál mindent, mert közelében sem vagy.
Egyedül te kevered itt össze a dolgokat, mert azt se tudod merre vagy előre.
Mondjuk sose tudtad.

Vizsgákra visszatérve. Decemberben kezdődik a vizsgaidőszak nekem azt kötelező neked bejelenteni? Hidd el, ha nem végzős lennék, komolyabban tudtam volna venni azt is :)
Bár ígyis komolyabban vettem, mint te bármit is az életedben.
Senkit se érdekelt, hogy visszamentél dolgozni, de egyről a kettőre jutottál semmire sem. Fogni kell a kezdet huszon X évesen, hogy mizu.
Multis fiókodban meg húzod a falut, hogy előnyben legyél.
Métisz tudod :D


De legyél nyugodtan abban a hitben, hogy te MINDIG 100%-ban jó voltál mindenben.
Egó szinted az egekben. V1 óta játszol, de olyan nagyra vagy magadra, mintha te lennél az atyaúristen, egy kibaszott játékban.

Keress sokat a munkahelyeden, meg légy boldog viszlát
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Dikk ez nekem ismerős atlépés kilépés CPk hmmmmmm... miért mindig a ti klánotokal történik ez @=Ivar the Boneless= ?
Hálisten nem velünk történik most .. aztán lehet a végén megnyeri a winter ..

De mi az hogy learmáztatjuk a volt tagjainkat és csak a kis klánba férünk be DP? Bár a nagyba adhattál volna helyet ha már a saját klánjukat hátba támadták ..
 

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
Milyen kemény 1 napig ? Öcsém neked folyamatosan hazudnod kell ?
Ja valószínüleg a támadóiddal vágtam meg a nemesvonatokat nem ? Nem nekem kell fogni a kezem nem én pánikoltam be egy nemesvonattól hogy máris bedobom ezt a világot hanem te, és mit gondolsz az kit érdekel hogy te végzős vagy ? Szerinted érdekel valakit ?
Maradjunk annyiban hogy nem az én egóm van az egekben, és kérlek fejezd be az értelmetlen hazudozásaidat mert felesleges mentegetőzni, képzeld el te sem vagy tökéletes ..
 

Blöff

Member
A reakció pontszáma
62
Milyen kemény 1 napig ? Öcsém neked folyamatosan hazudnod kell ?
Ja valószínüleg a támadóiddal vágtam meg a nemesvonatokat nem ? Nem nekem kell fogni a kezem nem én pánikoltam be egy nemesvonattól hogy máris bedobom ezt a világot hanem te, és mit gondolsz az kit érdekel hogy te végzős vagy ? Szerinted érdekel valakit ?
Maradjunk annyiban hogy nem az én egóm van az egekben, és kérlek fejezd be az értelmetlen hazudozásaidat mert felesleges mentegetőzni, képzeld el te sem vagy tökéletes ..
Ember tedd már el magadat mára.
Oké legyen igazad, legalább akkor végre befogod :D

Minden úgy van, ahogy te mondod.
Hülyével felesleges vitatkozni is :D
 

godzylla

Member
A reakció pontszáma
27
Lehet az én hibám minden és én az alattomos, de egyedül elhoztam volna ezeket a tagokat már ne haragudj :)
Azért mégis egyszerűbb volt hogy a védelmünk nálad volt, amit előző nap odakönyörögtél :)
A stílus a probléma ahogy megoldottátok...
A winterben nem leszel ekkora májer, legalább tudják mire számítsanak majd tőled, aztán megesznek reggelire :)
Sok falut kedves glom, és édes győzelmet a sok barátoddal!
 

=After=

New Member
A reakció pontszáma
8
Így van a hülyékkel felesleges is, szóval itt is hagylak :)
Egoman... Ne felejts el betörölni ha megy rád egy nemesvonat te szavaiddal élve Arma :D
 
Fent