Világ 77 Csevegő

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
FC584ED8-88F8-4CD5-9E5D-98A054E9A257.jpeg

Legalább ne süllyedt volna ez az egész odáig, hogy nevet változtatva átalakultok egy BANN faluhúzó klánná

Bár megértem, mert a classic titkos fegyver vkorai legenda Anti most nem volt ott
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
7494 bővítmény megtekintése

Legalább ne süllyedt volna ez az egész odáig, hogy nevet változtatva átalakultok egy BANN faluhúzó klánná

Bár megértem, mert a classic titkos fegyver vkorai legenda Anti most nem volt ott
De most tényleg bratan? Ez a legnagyobb probléma hogy a befejezők leadják nekünk ?

Ha nem tévedek nálatok bőrpofi is belsőzi a Ks illetve még kex ajándékfalvakat ..
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
De most tényleg bratan? Ez a legnagyobb probléma hogy a befejezők leadják nekünk ?

Ha nem tévedek nálatok bőrpofi is belsőzi a Ks illetve még kex ajándékfalvakat ..
A ks az vinszent volt, arról no comment.

Leather meg volt gondolom két választása. Megy a rendkívül kecsegtető újonnan alakult BANN-18ba vagy jön menteni a menthetetlent egy 2,5 konti vs 1,5 konti harcban

Lehetett volna ez egy izgalmasabb dolog is, ha a para elfogadja a tényt, hogy azáék egyedül felszedték őket, de inkább sapkát felhúzva menekülnek csupasz fenékkel
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Nem ez nem más .. ő hozzátok ment , nincs infóm hogy a bannba akart-e jönni de szerintem elvből nem vettük volna fel .

Másrészről meg ugyanúgy még mindig ingyenfalukat kap, mint a mi frontosaink, szóval nem értem mitől más?

Lehet én vagyok balfasz, de akkor se .. kérlek fejtsd ki bővebben!

#asgcopyvagyunk??
 

-STR-

Member
A reakció pontszáma
59
Nem ez nem más .. ő hozzátok ment , nincs infóm hogy a bannba akart-e jönni de szerintem elvből nem vettük volna fel .

Másrészről meg ugyanúgy még mindig ingyenfalukat kap, mint a mi frontosaink, szóval nem értem mitől más?

Lehet én vagyok balfasz, de akkor se .. kérlek fejtsd ki bővebben!

#asgcopyvagyunk??
A különbség az, hogy még mindig nem rólatok beszélek.

Ti éltek egy lehetőséggel, amit mindenki rakjon el magában oda ahova akarja.

Mint, ahogy a képem és a mondandóm is mutatja, Paráról beszéltem, amibe ti csak a helyzetből adódóan lettetek megemlítve.

Ti is megcsináltátok az erődemonstrációt a saját kontitokon, ami a felénél átment egy toborzásba, hogy olyan sokáig ne tartson, majd jött a Para dipó.

Igazából csak azt vártam, hogy ha már egy helyre kellett volna koncentrálnia a Parának, akkor beleáll az egészbe, akár a ti védőitekkel és mutat valamit a szervergyőztes klán, aztán lesz valami.
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
A különbség az, hogy még mindig nem rólatok beszélek.

Ti éltek egy lehetőséggel, amit mindenki rakjon el magában oda ahova akarja.

Mint, ahogy a képem és a mondandóm is mutatja, Paráról beszéltem, amibe ti csak a helyzetből adódóan lettetek megemlítve.

Ti is megcsináltátok az erődemonstrációt a saját kontitokon, ami a felénél átment egy toborzásba, hogy olyan sokáig ne tartson, majd jött a Para dipó.

Igazából csak azt vártam, hogy ha már egy helyre kellett volna koncentrálnia a Parának, akkor beleáll az egészbe, akár a ti védőitekkel és mutat valamit a szervergyőztes klán, aztán lesz valami.
A toborzásról nekem is megvan a saját véleményem .. de mivel nem vagyok vezető ebbe sincs beleszólásom.

A parával meg kezdetektől Mnt volt , és így hogy más lett a vezetőség ott és a klánnév is , döntöttek a mi vezéreink és az övéik is úgy ahogy.

Továbbá, a parát az Uw szedte nagyon szét.. Az hogy vadiék aprítottak se titok, de azért volt ott mellette máshova is koncentrálni való.

Játszunk, azért vagyunk. Itt kibeszéljük magunkat , aztán lesz valahogy .

Remélem azért kapunk majd armát a Wintertől.. ne dobjátok be , harcolni szeretnénk.. és ha hátul nem lesz már hely.. elé megyek én is .. izgibb lenne .. :D
 

-Deadpool-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
311
A toborzásról nekem is megvan a saját véleményem .. de mivel nem vagyok vezető ebbe sincs beleszólásom.

A parával meg kezdetektől Mnt volt , és így hogy más lett a vezetőség ott és a klánnév is , döntöttek a mi vezéreink és az övéik is úgy ahogy.

Továbbá, a parát az Uw szedte nagyon szét.. Az hogy vadiék aprítottak se titok, de azért volt ott mellette máshova is koncentrálni való.

Játszunk, azért vagyunk. Itt kibeszéljük magunkat , aztán lesz valahogy .

Remélem azért kapunk majd armát a Wintertől.. ne dobjátok be , harcolni szeretnénk.. és ha hátul nem lesz már hely.. elé megyek én is .. izgibb lenne .. :D
Mit szeretnétek? XD
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
A ks az vinszent volt, arról no comment.

Leather meg volt gondolom két választása. Megy a rendkívül kecsegtető újonnan alakult BANN-18ba vagy jön menteni a menthetetlent egy 2,5 konti vs 1,5 konti harcban

Lehetett volna ez egy izgalmasabb dolog is, ha a para elfogadja a tényt, hogy azáék egyedül felszedték őket, de inkább sapkát felhúzva menekülnek csupasz fenékkel

Elhiszem, hogy rosszul esik, mikor diplomáciával győznek le (vagy legalábbis kerültök nehéz helyzetbe), V50-en én is haragos voltam emiatt, mikor a TOP2-3-4 összefogott ellenünk.
De, hogy lásd mi is történt - már amennyire beleláttam, lévén, hogy csak pp-zni és falut húzni voltam itt - leírom, hogyan indult az egész.
A BANN kb kezdetektől dipóban volt velünk. A mi klasszikus (vagy Classicos) csapatunk kb 1/3-a nem is játszott, illetve csak PP-zett. A maradék felhigult külsős tagokkal, a Para B meg gyakorlatilag PP-s klán volt. Ezenkívül 3-4000 pp-vel jött a komolyan játszó tagok nagyrésze, illetve eleve Classicon mindenki 3x sebesség, tőzsde nélküli szerverhez szokott. Na már most, ennyiből nyilván nagyon nehéz megnehezíteni az ellenfeled dolgát, erről a Classic V1 fórumán sokat beszéltünk is.
Itt a szintezés rátett egy lapáttal, tehát ha nem volt elég PP-d, nem csak negyed akkora sereged volt, mint az ellennek, hanem a szint is fele akkora volt. Nagyobb sereg = nagyobb farm, ez meg csak hab a tortán.
Persze voltak szarvas hibák is, de igazából te sem tudnál csodát tenni, ha van 1000 védőd, 6 szinten, az ellenség meg full tízes nukeval, fullos lovaggal meg vonattal támad és még játszani is tud :D
Korai volt még ez, még egy Classic kellett volna előtte és ezen a szerveren PP-t gyűjteni - nagyon jó lett volna, mert rengeteget lehetett kiszedni. Utólag persze könnyű okoskodni, de valahogy éreztem én is, hogy nem fog úgy menni itt.
A szervert a többiek már rég elengedték amúgy, nem ebben a pár napban.
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Alapból bejönni ilyen kis szerókra 2 fullos klánnal, akik úgy tolják a PP-t mint süket a csengőt, s még kellenek további klánok, mert igy se fértek el, azért ez már tényleg next gen move. Mi meg 73-ra is alig gyültünk ki valamennyire normális tagsággal, ha az FS ellen nem jön a fél nemzetközi fél klánt nem töltöttünk volna ki, abszurdum.
 

*LeatherFace*

Well-Known Member
A reakció pontszáma
277
Alapból bejönni ilyen kis szerókra 2 fullos klánnal, akik úgy tolják a PP-t mint süket a csengőt, s még kellenek további klánok, mert igy se fértek el, azért ez már tényleg next gen move. Mi meg 73-ra is alig gyültünk ki valamennyire normális tagsággal, ha az FS ellen nem jön a fél nemzetközi fél klánt nem töltöttünk volna ki, abszurdum.
te inkább igyál ne ide járjál okoskodni te 12 éves
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Nyugalom,ott vannak az ügynökeim a BANN klánban,csak a jelre és a megfelelő időre várnak,dolgoznak szorgosan,aztán ha kiválnak ők majd kiderül mi lesz ott:D
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Nyugalom,ott vannak az ügynökeim a BANN klánban,csak a jelre és a megfelelő időre várnak,dolgoznak szorgosan,aztán ha kiválnak ők majd kiderül mi lesz ott:D
Nyugi, ha ügynökök vannak is , amennyiben még mindig felénk áll a zászló és a win, addig amennyiért megvetted őket annyiért basznak át tetya :D
 
Fent