Világ 73 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
De ki a többség?
A 70 mező pont nem számít,felőlem átutazhat 4 kontin is.
De a templom,sokkal izgalmasabb hogy ki hogy tudja majd kihasználni
A templom persze ad egy afféle taktikai előnyt. De a templom semmiféle jó dolgot nem ad, amit kitudnál használni azon kívül, hogy köteles vagy tömböt építeni, így például a kezdőbbeknek kevesebb serege lesz, ha nem jól építik ki a templomrendszerüket. De annyi bónusza van a templomnak, ha onnan támadsz vagy azon belül kapsz támadást, akkor 100%-os morállal harcolnak a katonáid.
Így én személy szerint attól, hogy tudom a templom trükkjeit nem látom sok értelmét, mert valós értéke nincs, és annyi pluszt sem ad a játékban taktikailag, hogy érdemes legyen a szeretetre, nem hiába vannak ritkábban, mint például az őrtornyos szerverek.
Ha megkérdeznéd a többséget, akkor biztosra veheted, hogy 80%-ban arra menne, hogy ne legyen templom.


Nekem jó az 50mező is :) Ezeken az ultranagy világokon még azzal is átmész fél kontin ,ezáltal negyed világon is:)

Nem tudom, hogy hogy jött ki az, hogy fél kontin megy át, de a 70 mező is kb. 40 óra nemestáv. Ami egy front vs front harcba még talán a hátsó játékos is elérheti a frontot, de front mögé nem. 50 mezővel meg még inkább még a frontmögöttiek sem mindenhová érnének el a kb. 25-30 órás nemestávval.

Védekezni persze tökéletes, mert kevesebb gond, de a 70 mező is aligha átmegy a peremről a frontszakaszig, nemhogy az 50.
 

Thomas Shelby

Well-Known Member
A reakció pontszáma
269
Jobb a templom mint az őrtorony szerintem. A templom ad egy fajta új taktikát a lapos játékba míg az őrtorony még laposabbá teszi.
Érdekes más szervereken ki lehet venni például a gyűjtést, fiókkezelőt, de játszom most olyanon ahol a helyelés tiltott (max 1 fiókot 7 napig 2 hónap alatt). Nekem tetszene az is ha a termelés lenne csökkentve nem az egységsebesség. Biztosan érdekesebb szerverek lennének mint a mostaniak
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Jobb a templom mint az őrtorony szerintem. A templom ad egy fajta új taktikát a lapos játékba míg az őrtorony még laposabbá teszi.
Érdekes más szervereken ki lehet venni például a gyűjtést, fiókkezelőt, de játszom most olyanon ahol a helyelés tiltott (max 1 fiókot 7 napig 2 hónap alatt). Nekem tetszene az is ha a termelés lenne csökkentve nem az egységsebesség. Biztosan érdekesebb szerverek lennének mint a mostaniak
Templom:nincs
Őrtorony:nincs
Fakelimit:nincs
Nemestáv:120 mező
És extrán emelt Barbi és bónusz számmal event, tőzsde,és felezés nélkül.Mit értek az extrán emelt szám alatt? Négy konti legyen teljes konti, töltsék fel úgy.
Ez minden taktikázni vágyó klanvezer álma lehetne,illetve az emelt számú Barbi/bónusz a kezdőket is segítené,mivel felszedhetnének 5-10-15 falut mire oda ér egy nagyobb játékos,és ha ügyesek egy értelmes klán tagjaként sokat is tanulhatnak,illetve mivel nincs felezés, tőzsde,ezért az se lenne,hogy egy pp-s mamut egyből viszi őket,aki egy valag PP után irreálisan nagyra nőtt.
73on még szórakozok kicsit,de utána már nem hiszem,max egy ilyen szerver tudna motiválni.Szerintem bőven termelnek annyit a szerverek,hogy megengedhetnék maguknak ezt a "luxust",ha már hasonló szerok máshol indulnak.De szerintem nem fogjuk ezt megélni,mert szarnak az egészbe bele,csak lehúzzák róla az utolsó bőrt is aztán megy a süllyesztőbe :D
 

DeletedUser21216

Vendég
Bementem a v72-re. Akkor tuti a többi világ is ilyen kicsi.
 

DeletedUser21216

Vendég
Jól van megnéztem a TW STATs-ot. Most már képbe vagyok.
 

Goal Gero

Well-Known Member
A reakció pontszáma
260
Spárta, CNN, DSA, EW, MHC ezek még vannak?
Ezek nincsenek már jó ideje .
Most 73 pont a legerősebb szeronak ígérkezik papíron.A bánat se tudja hányszoros győztes FS(várjá' számolok 39,45,51,60,68 asszem) 5xös győztes FS(Fekete sereg) meccsel a kétszeres győztes CotL-al,ahol a legelismertebb hadvezér ősegyetemista Noobleader Márkó a főducse(nagyfőnök)
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Spárta, CNN, DSA, EW, MHC ezek még vannak?
Ezek már csak régi nagy nevek, amiket csak a régi játékosok ismernek :) Az összeshez volt szerencsém vagy tagként vagy ellenként,kivéve az MHC-t, de ezek valószínűleg már nem is lesznek sohasem. Nekünk is ez az utolsó szerverünk lesz, így soksok év után ideje lesz nekünk is visszavonulni. Aztán majd meglátjuk milyen lesz a műsor :)
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.403
Ezek nincsenek már jó ideje .
Most 73 pont a legerősebb szeronak ígérkezik papíron.A bánat se tudja hányszoros győztes FS(várjá' számolok 39,45,51,60,68 asszem) 5xös győztes FS(Fekete sereg) meccsel a kétszeres győztes CotL-al,ahol a legelismertebb hadvezér ősegyetemista Noobleader Márkó a főducse(nagyfőnök)

Még el se kezdődött a szerver már a belsőért dolgozik nem semmi teljesítmény :rolleyes::D
 

DeletedUser21216

Vendég
Ezek nincsenek már jó ideje .
Most 73 pont a legerősebb szeronak ígérkezik papíron.A bánat se tudja hányszoros győztes FS(várjá' számolok 39,45,51,60,68 asszem) 5xös győztes FS(Fekete sereg) meccsel a kétszeres győztes CotL-al,ahol a legelismertebb hadvezér ősegyetemista Noobleader Márkó a főducse(nagyfőnök)
Na akkor pont jókor néztem vissza a játékba. Meglátjuk meddig jutok el ezekkel az újításokkal. Sok sikert kívánok még egyszer minden indulónak.
 
Fent