Világ 73 Csevegő

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Fúh basszameg...

Ennyi álszent szarkeverőt visszaolvasni, asszem ez lesz az utolsó posztom szerver végéig külső fórumra, de lehet nem csak szerver végéig.

Felháborodás,hogy nekünk bárki a szerveren falut húz, vagy minket segít? Mi a ló ...-t csinál a GosR és az Akti a Cotlnek? Falut húz.
Mit csinál a szerveren a KJK 2 klánnal, a Vírus, az SBT? Bevallottan minket hátráltatnak szöviben egymással és a Cotl-el. Semmi más céljuk nincs a szerveren. Najó, az SBT pp-zik is. Mit csinál a Hangovers klán a szerveren ajnadi fiókkal az élen? Noname fiók, aki hirtelen beleöl vagy 30k pp-t a szerverbe, miközben egy rakat klánon kívüli fiók védi(a klán is noname amiben van), szinte mind a v70es szervergyőztes klánból csak a nevüket sem vállalják fel. Szarrá vagyunk spammelve botfiókokkal, akik csak védőt gyártanak, védik be mellettünk a barbikat és védik be egymást. Ti meg pattogtok itt? Van pofátok? Tisztességes mintaplayerek, akiknek fogalmuk sincs semmiről. Hányinger.

Aztán lehet csodálkozni, hogy a magyar kh ott tart ahol, nem is lehet ide írni anélkül, hogy legalább 10 megmondóember neked ugorjon, miközben amit felhoztok sokszorosan megcsináljátok, csak a neveteket nem adjátok hozzá. Beszari aljas banda.

Végeztem külsővel egy időre, használjátok nyugodtan tovább a saját egotok simogatására és mások provokálására. Ebben legalább jobbak vagytok mindenkinél.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Fúh basszameg...

Ennyi álszent szarkeverőt visszaolvasni, asszem ez lesz az utolsó posztom szerver végéig külső fórumra, de lehet nem csak szerver végéig.

Felháborodás,hogy nekünk bárki a szerveren falut húz, vagy minket segít? Mi a ló ...-t csinál a GosR és az Akti a Cotlnek? Falut húz.
Mit csinál a szerveren a KJK 2 klánnal, a Vírus, az SBT? Bevallottan minket hátráltatnak szöviben egymással és a Cotl-el. Semmi más céljuk nincs a szerveren. Najó, az SBT pp-zik is. Mit csinál a Hangovers klán a szerveren ajnadi fiókkal az élen? Noname fiók, aki hirtelen beleöl vagy 30k pp-t a szerverbe, miközben egy rakat klánon kívüli fiók védi(a klán is noname amiben van), szinte mind a v70es szervergyőztes klánból csak a nevüket sem vállalják fel. Szarrá vagyunk spammelve botfiókokkal, akik csak védőt gyártanak, védik be mellettünk a barbikat és védik be egymást. Ti meg pattogtok itt? Van pofátok? Tisztességes mintaplayerek, akiknek fogalmuk sincs semmiről. Hányinger.

Aztán lehet csodálkozni, hogy a magyar kh ott tart ahol, nem is lehet ide írni anélkül, hogy legalább 10 megmondóember neked ugorjon, miközben amit felhoztok sokszorosan megcsináljátok, csak a neveteket nem adjátok hozzá. Beszari aljas banda.

Végeztem külsővel egy időre, használjátok nyugodtan tovább a saját egotok simogatására és mások provokálására. Ebben legalább jobbak vagytok mindenkinél.

Üdvözletem nagyvezír!

Az álszent és a miegymás jelzőket inkább rád lehetne érteni egy ilyen komment után.
A ~GoS~R pp-zik a szerveren, nem tudom melyik idióta mondta, hogy az -Akti- falut húz nekünk, de közel sem igaz, ki költene annyi ppt és időt arra, hogy falut húzzanak egy klánnak? Azért, ha már okos nem vagy legalább maradnál csendben.
KJK, SBT, Vírus. A DW, KAL klánok magukba nagyobbak, mint a felsorolt három. Ugyanúgy az ATL is itt van közöttünk. Elénk is védenek barbikat az atl-esek, tudod a közeliek támogató pontjai elárulják kik védik a barbikat, és így kilehet őket szedni, bár tudom te mindent tudsz, vagy legalábbis egy-két beképzelt órádban mindent tudsz.
Farmotokból nem igazán azt látom, hogy tele lennétek spammelve botfiókokkal, ha már valamit kitalálsz legalább tudnád statisztikailag is bizonyítani. Ha szétlennétek spammelve, akkor fele ennyi farmotok sem lenne, ehelyett kiugróan magas a farmotok, ami nekem inkább azt mondja, hogy elég jó a farm a ti kontijaitokon.
Ajnadinak gratuláltunk, mert nem semmi teljesítmény volt, amit egyedül alkotott ott. Hogy kik védik, és miért nekünk ahhoz mi közünk lenne? Azért kicsit szállj le a földre, mert ez a sok szipuzás ártalmas az egészségedre. De, ha kevésbé lennétek lenézőek, akkor kevesebb sikert is ért volna el. Nem mi hívtuk, sőt senki nem tudja ki ő, csak tippelgetni tudtunk, de attól még elég szépet alkotott ott, amihez csak gratulálni tudunk.
Neked húzott falut ahogy nézem picikuckó, fog iano is, és nem kicsi faluk, de akkor még ide jössz álszentkedni, azért na, van, amihez pofa kell, az meg ez.

Most ez a kommented ezt a két fázist készíti elő:
- Ha nyertek, akkor majd tudod erre hivatkozva mondani, hogy jaj de nagy hátszéllel is megnyertük, mer ilyen jók vagyunk látjátok!
- Ha veszítetek, akkor tudod mondani, hogy mindent bevetett a cotl botokat, embereket, klánokat stbstb...

Kicsit szállj vissza az egóból, köpj egy nagyot, állj alá, aztán majd utána talán érdemleges lennél ezekre a kifogásokra.
Ha már okos nem vagy legalább lejáratni ne járj ki hetente ide magad a hülyeségeiddel.

Eddig nem álltam beléd, mert tiszteltelek annyira, hogy nyilvánosan ne tegyem, de ez, amit idehánytál a legkisebb tiszteletre se méltat.

Legyen szép napod. :*
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Mit csinal a Kal az Atl a Dw? Ezzel már a mondandód felét semmissé is tettem.
A masik felét is intézem, nyugi. Nyugodj meg nem csak ott vannak bevédve a barbárok hanem masfele is, mielőtt tév képzeteid keletkeznek.
A faluhúzást meg kommentálni is kár, elég ránézni a falukra, foglalasokra, már azzal elvagod magad alatt a szót.
 
Utoljára szerkesztve:

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Fúh basszameg...

Ennyi álszent szarkeverőt visszaolvasni, asszem ez lesz az utolsó posztom szerver végéig külső fórumra, de lehet nem csak szerver végéig.

Felháborodás,hogy nekünk bárki a szerveren falut húz, vagy minket segít? Mi a ló ...-t csinál a GosR és az Akti a Cotlnek? Falut húz.
Mit csinál a szerveren a KJK 2 klánnal, a Vírus, az SBT? Bevallottan minket hátráltatnak szöviben egymással és a Cotl-el. Semmi más céljuk nincs a szerveren. Najó, az SBT pp-zik is. Mit csinál a Hangovers klán a szerveren ajnadi fiókkal az élen? Noname fiók, aki hirtelen beleöl vagy 30k pp-t a szerverbe, miközben egy rakat klánon kívüli fiók védi(a klán is noname amiben van), szinte mind a v70es szervergyőztes klánból csak a nevüket sem vállalják fel. Szarrá vagyunk spammelve botfiókokkal, akik csak védőt gyártanak, védik be mellettünk a barbikat és védik be egymást. Ti meg pattogtok itt? Van pofátok? Tisztességes mintaplayerek, akiknek fogalmuk sincs semmiről. Hányinger.

Aztán lehet csodálkozni, hogy a magyar kh ott tart ahol, nem is lehet ide írni anélkül, hogy legalább 10 megmondóember neked ugorjon, miközben amit felhoztok sokszorosan megcsináljátok, csak a neveteket nem adjátok hozzá. Beszari aljas banda.

Végeztem külsővel egy időre, használjátok nyugodtan tovább a saját egotok simogatására és mások provokálására. Ebben legalább jobbak vagytok mindenkinél.
Az ajandi az a dév hajak meg ha nem,a botokat amiket lac a swak csinaja braziliabol ,a falukat neked meg a kucko meg ijano huza esenvagyok a 10megmondo ember.De montam hogy eldolt a szerver amintbejotem.oreget megmar tobenutajak mint engem aze ese kis tejesitmeny elismeresre melto.
#Ati,oreg ne banojatok
 

tibax

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.445
"Amikor az FS nem egy ingyen szervere megy be "

Talán kicsit bátor volt ez a 2 kontis regisztráció ,úgy hogy nem ingyen szerver ,de gondolom ez nem merült fel benned ,mert nem vagy hozzá szokva ahhoz hogy van ellenfél xD

Elnézést , javítok:

2 konti + 1-2 játékos egy harmadik kontin is
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.102
Üdvözletem nagyvezír!

Az álszent és a miegymás jelzőket inkább rád lehetne érteni egy ilyen komment után.
A ~GoS~R pp-zik a szerveren, nem tudom melyik idióta mondta, hogy az -Akti- falut húz nekünk, de közel sem igaz, ki költene annyi ppt és időt arra, hogy falut húzzanak egy klánnak? Azért, ha már okos nem vagy legalább maradnál csendben.
KJK, SBT, Vírus. A DW, KAL klánok magukba nagyobbak, mint a felsorolt három. Ugyanúgy az ATL is itt van közöttünk. Elénk is védenek barbikat az atl-esek, tudod a közeliek támogató pontjai elárulják kik védik a barbikat, és így kilehet őket szedni, bár tudom te mindent tudsz, vagy legalábbis egy-két beképzelt órádban mindent tudsz.
Farmotokból nem igazán azt látom, hogy tele lennétek spammelve botfiókokkal, ha már valamit kitalálsz legalább tudnád statisztikailag is bizonyítani. Ha szétlennétek spammelve, akkor fele ennyi farmotok sem lenne, ehelyett kiugróan magas a farmotok, ami nekem inkább azt mondja, hogy elég jó a farm a ti kontijaitokon.
Ajnadinak gratuláltunk, mert nem semmi teljesítmény volt, amit egyedül alkotott ott. Hogy kik védik, és miért nekünk ahhoz mi közünk lenne? Azért kicsit szállj le a földre, mert ez a sok szipuzás ártalmas az egészségedre. De, ha kevésbé lennétek lenézőek, akkor kevesebb sikert is ért volna el. Nem mi hívtuk, sőt senki nem tudja ki ő, csak tippelgetni tudtunk, de attól még elég szépet alkotott ott, amihez csak gratulálni tudunk.
Neked húzott falut ahogy nézem picikuckó, fog iano is, és nem kicsi faluk, de akkor még ide jössz álszentkedni, azért na, van, amihez pofa kell, az meg ez.

Most ez a kommented ezt a két fázist készíti elő:
- Ha nyertek, akkor majd tudod erre hivatkozva mondani, hogy jaj de nagy hátszéllel is megnyertük, mer ilyen jók vagyunk látjátok!
- Ha veszítetek, akkor tudod mondani, hogy mindent bevetett a cotl botokat, embereket, klánokat stbstb...

Kicsit szállj vissza az egóból, köpj egy nagyot, állj alá, aztán majd utána talán érdemleges lennél ezekre a kifogásokra.
Ha már okos nem vagy legalább lejáratni ne járj ki hetente ide magad a hülyeségeiddel.

Eddig nem álltam beléd, mert tiszteltelek annyira, hogy nyilvánosan ne tegyem, de ez, amit idehánytál a legkisebb tiszteletre se méltat.

Legyen szép napod. :*
De te takarodjá vissza tanulni olyan nyugodt voltam hogy most bármit csinálhatok a fiókban, ugyse fogod megtudni, errefel kitolod a védelmet az fs kontin lévő barbikba.
Ja, mármint ezt nem ide..
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
"Amikor az FS nem egy ingyen szervere megy be "

Talán kicsit bátor volt ez a 2 kontis regisztráció ,úgy hogy nem ingyen szerver ,de gondolom ez nem merült fel benned ,mert nem vagy hozzá szokva ahhoz hogy van ellenfél xD

Elnézést , javítok:

2 konti + 1-2 játékos egy harmadik kontin is
Há ki gondóta vóna hogy a bilgates ajandi fijok neven bejon egyedul szervert nyerni he?
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Ezt alairom, mint 67en ! Ott is sunakoltal! Goblin megmondja
Nehogy leirjam mi a véleményem rolad goblinról es még jo par itteni meno manorol
kitalaltok mindféle baromsagot hazugsagokat terjesztettek emberekrol
es meg sorolhatnam mit csinaltatok de nem fogom.
Raadasul pont olyan embernél probalkoztok aki soha az életben nem arult el senkit
es ezutan se fog .Ha nektek ez jo es oromot okoz csinaljatok de csak sajat magatotokat fogjatok lejaratni es nem engem.
Kellemes hétvégét
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Megtörtént a hadüzenet az FS részéről.

Részletek​

SzövetségesCarthago of the LeGenD
EllenségFekete Sereg
Fekete Sereg 2
RangUtolsó faluig
Startma ekkor: 18:58:25
Vége---
Időtartam0:21:46
FórumtémaJövünk.
MagyarázatÉbredj vitéz harcos, bajban a haza!
Jön a déli csorda, lomha elefántok hada,
Fennkölt,nagyhangú,zsoldos,hajcsár népek
Pusztuló véres hullócsillaga felénk téved!
Elvesznek nem kérnek, ölnek, nem adnak!
Az építés és béke helyén romhalmazt,
Emberben gyilkos búbánatot hagynak….

A teraszon pipázott, mikor a madár a levelet meghozta,
Ökölbe szorult mindkét keze, ahogyan azt olvasta.
Otthonát bezárta, sóhajtott, pajzsát felvette,
Jószágait az udvaron szélnek eresztette.
Fegyvereit és nyergét vén lovára felrakta,
Majd komor arccal azt útnak indította.

Szürkületkor hagyta el az ősi nemesi házat,
Felette hollóraj repült, léptei nyomán szélvihar támadt.
Éjszaka holdfényben lovagolt, nézett csillagképet,
Míg hirtelen be nem borult és zivatarba tévedt.

A pusztító záporon át távolba nézett a vándor
Tekintete a vérvörös hajnalban lángcsóvaként táncolt,
Ahogyan a markolatra tette viharvert kérges tenyerét,
Szíve megnyugodott, lelke morajló harcról regélt…

Homlokán minden ránc kisimult és elindult a társakért.
Fakó lova kopár,kihalt csontmezőkön táncolt,
Nem állt meg, vágtatott, míg kint fagyott, belül lángolt,
Ha kellett álláról lemorzsolt néhány jégszilánkot.
Elhagyott csatamezőkön keresztül, a végzetéhez érve,
Kimagaslott a lovagi vár tornyának fényes éke.
Ahogy megcsillant a váron a hajnal első fénye,
Ragyogó páncélok hoztak fényt a szürkeségbe.
Ahogyan közeledett és a kapura látott,
Feltűntek a lobogókon a hollók és a lángok.


A páncélosok gyűrűjébe érve lassan körülnézett,
Eddig magányos vándor volt, de végre hazatévedt.
Hű régi cimborák ölelték, veregették vállát,
Sárkányok izzó lángja őrizte az álmát.
Így volt hát,hogy a Fekete Sereg így hadi útra lépett,
Zengő kürtök szava szelte át a messzeséget.

----------

Hosszú volt az út, egyik szemünk nevet - Másik sír, kérges kézzel törjük át a könnyeket.
Sosem adtuk fel, és álltunk tétovázva - Mindig mi akartuk jobban, ez volt a vér ára.
Sok ideje már. szívünk, lelkünk szabad - Kaptunk útravalóra jót, s szörnyű vádakat.
Most, hogy mégis újra a ködfátyolba érünk -Nincs kitől tartanunk, nem remeghet térdünk...
Csak mosoly van ahogy a hű társakra nézünk, - Ez a Fekete Sereg, nincsen mitől félnünk!
Azt mondják csak egy út vezet a halálba - felettünk mégis rikoltó szélvihar nevet,
Azt mondják tudjuk mi az ára- tűzlépcsőkön vonulni fel a Valhallába.
Lehet fagy,szélvihar, izzó láva - félelemtől ordító könnyek az éjszakában,
Mi mégis elindulunk az úton - együtt - közösen - utoljára!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Nehogy leirjam mi a véleményem rolad goblinról es még jo par itteni meno manorol
kitalaltok mindféle baromsagot hazugsagokat terjesztettek emberekrol
es meg sorolhatnam mit csinaltatok de nem fogom.
Raadasul pont olyan embernél probalkoztok aki soha az életben nem arult el senkit
es ezutan se fog .Ha nektek ez jo es oromot okoz csinaljatok de csak sajat magatotokat fogjatok lejaratni es nem engem.
Kellemes hétvégét
Irdle enmindent tudok bizonyitanihakel kepelegyut barmirol ena igazat mondom aki a igazat mongya anak soha nem hisznek ezvolt a szakalas foszerel is mega dzsoni deppel is.a dileremmeg hagydbeken
 

Deleted User - 1552411

Vendég
Ne add fel Light mester, igazad van és ez a lényeg, ezt senki nem veheti el tőled!
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Irdle enmindent tudok bizonyitanihakel kepelegyut barmirol ena igazat mondom aki a igazat mongya anak soha nem hisznek ezvolt a szakalas foszerel is mega dzsoni deppel is.a dileremmeg hagydbeken
bizonyitsad de szerintem ezt te vagy valaki ugy rakta ossze ahogy szerete kulonosen nem erdekel en tudom az igazat
Tudom kik voltak a kémek es abbol sajnos ketto baratom volt akikel azotta se beszelek es nem is vagyok hajlandó
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
bizonyitsad de szerintem ezt te vagy valaki ugy rakta ossze ahogy szerete kulonosen nem erdekel en tudom az igazat
Tudom kik voltak a kémek es abbol sajnos ketto baratom volt akikel azotta se beszelek es nem is vagyok hajlandó
Egyertelmukivolt a kem a ferin kivul
 
Fent