Világ 73 Csevegő

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Kobakfőnök: mer sumák, és kémkedett aztán most tagadnia kell
Látreksz: nem ingyenvilág és túlstresszeli, ezé próbálja már most magyarázni, ha véletlenül kikapnának hogy dehát azé volt.
Én: tanuljak már ne külsőzzek, hamár a fiókba is csak szellemként járok.
Sziaháj: mer nem engedtem neki csak a fél nemzetközit elhozni :(
neked is kedves jo ismerosom hanyszor irjam le nem en voltam
nekem van gerincem de sok ember nem csak itt hanem a valoéletben sincsen
az en lelkiismeretem tiszta ha csinaltam is valamit a valos életben akkor
arra azt mondom en voltam de ha nem csinaltam semmit akkor nem fogom azt modani hogy en voltam.
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Az ember nem nézi külsőt aztán micsoda érzelmi kitörések voltak itt..

Figyelj már ide Kekszi, mivel attól, hogy kerülni fogod a külsőt napi szinten itt leszel mégis olvasni amiket írnak mások és túlpörögni és kattogni rajta..
Összevissza írsz megint mindenféle baromságot, tudhatnád igazán, hogy előbb érdemes utánajárni a dolgoknak, mielőtt kijössz vádaskodni olyasmikkel amik semmi más mint egy agyrém.

Értjük, tudjuk, hogy fáj, hogy ez nem egy szokásos ingyen FS szerver ahol nincs ellenfél, ehhez vagytok szokva. Az a nagy baj, hogy mielőtt kijössz ide, körbe nézhetnél a saját magatok háza tájékán is...

Ati.Noobék a MACHED klánként bejönnek "noob cotl" falunevekkel üzengetni(megjegyzem Ti vagytok a noobok antival együtt), több 10 account húz nektek falut, sokkal kisebb nem túl erős klánokkal kell megküzdjetek a 2 kontiért, 2 nap előnyből indultatok, majd egy random barna elhozza a "sztárplayer" plecsnistadort aki abban hisz, hogy az számít mennyi plecsni van az ember neve mellett, halkan jegyzem meg Zolax meg Anti is egy nagy noob pedig sokkal több plecsnijük van mindenkinél, nem túl jó a mérce plecsnistador. Nem védtünk mi senkit, se nem ajnadit se nem azt akin fentakadt a végtelen pénzzel rendelkező bloose.

Én nekem nem szokásom általánosítani igyekszem elkerülni, mert van nálatok nem egy olyan ember aki valóban tud játszani, és morálisan megtud maradni annál, hogy ez 1 játék, és tartja valamire az ellenfelet, nem ilyen lekezelően viselkedik mint Ti bohócok. Azt várnád, hogy tiszteljenek téged az emberek, de Te vagy az aki hülyét csinálsz magadból és a klánodból is.

Megérdemelnétek, hogy végre megtörjön az ingyen nyerési időszakotok. Nem vagytok túl nagy számok, inkább csak sokan összecsinálják magukat a nevetek láttán, de aki mögé lát az tudja, hogy egy teljesen átlag klán vagytok.
Egy dolog van amiben a CotL-el hasonlítotok, amit a mai napig nem értek, és nem is érdekel már, az, hogy orrba szájjba toboroztok mind a 2-n(CotL player vagyok, de ettől még a véleményem leírom, nem igen érdekel mit gondolnak), azt hittem ez majd egy végre acélosabb magyar szerver lesz a sok semmit érő után, erre már az elején itt is ment a winért bármit című összevissza felveszünk mindenkit aki mozdítható stílus.

Jól látszik, hogy ez valami nagyobb "szintű" szerver, a fél magyar közösség a lábát se meri betenni, ilyen rekord kicsi szervert... De aki itt nincs annak utána ne legyen létjogosultsága bárkit is szídni, ha valakinek volt arca, akár az FS-be akár a CotL-be beleállni annak itt a helye vagy maradjon csendben, mert semmit nem fog érni a véleménye még akkor se ha maga valami félisten.

Mondta itt mindenki, hogy "Easyközi" "gyenge nemzetközi", de szerintem a magyar végtelen gyenge, csak túl nagy egója van sokaknak, és ezzel takaróztok, hogy jól érezze magát az egótok, hogy mekkora "komoly színvonalú .hu-n" vagytok jók, nemzetközin meg sokakat megennének reggelire, ott tényleg végtelen pp-vel operálnak mások sokkal komolyabban kell venni mint ezt. Ki se mertetek jönni sokan oda, innentől kezdve pedig semmit nem értek. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.083
Személyes vélemény az ajnadi esetről:

Én nem értem, mi történt ott, az FS konkrétan sztárt csinál a srácból. Annyira adta magát, hogy plecsnire fog menni, erre volt benne 1500-1500 védő, mikor a másiknak majdnem nukeja volt. Ez szerintem hatalmas taktikai hiba volt, és meg is lett érte a büntetés. És adalék infó, miután befoglalta a 8500-as falut, mi megkérdeztük, hogy kell-e neki CotL védő, de azt mondta, egyenlőre nem szükséges. Ennyit arról, hogy mi védtük be (ami azért látszana a támogató listán).

Amúgy én itt Márkó helyett megteszem az offert, mi benne lennénk a technikai klánba ajnadi ellen!
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
898
Legendaryt megint meg kérte szej háj hogy istenitse a .net-et smh my head beképzelt netesek meg az egójuk tönkre teszi a magyar kh jó hírét
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Én nekem nem szokásom általánosítani igyekszem elkerülni, mert van nálatok nem egy olyan ember aki valóban tud játszani, és morálisan megtud maradni annál, hogy ez 1 játék, és tartja valamire az ellenfelet, nem ilyen lekezelően viselkedik mint Ti bohócok. Azt várnád, hogy tiszteljenek téged az emberek, de Te vagy az aki hülyét csinálsz magadból és a klánodból is.
Ez én lennék akiről szó van….just say!!!
 

kobiak

Well-Known Member
A reakció pontszáma
348
Eltelt 1 év a legutóbbi külsőre belépésem óta es erre kell belépnem?

Szerencsére nem veszem magamra, mert tudom, hogy én vagyok a legjobb khs! Persze csak goblin után

En csak feljárok ide békésen pépézgetni, erre megvádolnak. Ezért innentől núbkotló helyett núblegendary lesz a falunevem!!!
a volt falumnak nevét át írta Jacke nevu illeto hogy sumák tiszta röhej
pont ő írja hat ez jo nagyon
 
Fent