Világ 73 Csevegő

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Igen, mikor az alapból legesélyesebb klán mindenkivel összefog szerver elejétől a végéig akkor megesik az ilyen. Nem kell úgy csinálni, mintha bárki komoly harcot akart volna ott, mindenki csak nyerni akart a lehető legkisebb energiabefektetéssel. A legnagyobb különbséget az jelentette, hogy míg a cotl-nek végig ott volt egy CA és egy H, addig nekünk a velünk érintkező klánok közül jutott egy Atlantisz első 2 hónapban,annak is a legnagyobb játékosa szerver elején sprintelt a Cotl-be. Valószínűleg 1v1ben minden külső támogatás nélkül is simán buktuk volna a szervert azzal a semmilyen teljesítménnyel amit átlagban nyújtottunk, de így kb esélyünk sem volt, szerver elejétől a végéig háromfrontos háborúban voltunk hátország nélkül. De hát ez már csak ilyen...

Háromfrontos hábórút magadnak köszönheted, ha komolyan vetted volna bármelyik ellenfeled akkor időben lépéseket teszel.
Akkor a Ca eltünt volna ,mint mögülünk a Ca,de ugyanez igaz a Hangoversre is,eleinte egyedül Ajnadi volt aki aktívan jatszott a többi tag csak 1 falus volt,őket se armáztátok normálisan.
Mindenki hibás,mindenki szar,de Te jól csináltál mindent.
Kár magyarázkodni meg túl erőről papolni..
V60on 3 klánnal indultál 2kontin,a winterem kivül minden más klánnak első szervere volt..
V68on megint 2kontin indultál, egy betonerős Asg ellen. Érdekes módon azokon a szervereken nem panaszkodtál,hogy nem volt kiegyenlített a mezőny.

Engedd el az önsajnálatot,ki lehet kapni emeltfővel is.
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
Háromfrontos hábórút magadnak köszönheted, ha komolyan vetted volna bármelyik ellenfeled akkor időben lépéseket teszel.
Akkor a Ca eltünt volna ,mint mögülünk a Ca,de ugyanez igaz a Hangoversre is,eleinte egyedül Ajnadi volt aki aktívan jatszott a többi tag csak 1 falus volt,őket se armáztátok normálisan.
Mindenki hibás,mindenki szar,de Te jól csináltál mindent.
Kár magyarázkodni meg túl erőről papolni..
V60on 3 klánnal indultál 2kontin,a winterem kivül minden más klánnak első szervere volt..
V68on megint 2kontin indultál, egy betonerős Asg ellen. Érdekes módon azokon a szervereken nem panaszkodtál,hogy nem volt kiegyenlített a mezőny.

Engedd el az önsajnálatot,ki lehet kapni emeltfővel is.

Szerintem neki nem, végülis ők a legnagyobb legendák.
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Ezt csak így a végére light hszére.

7329 bővítmény megtekintése
Öröm ezt olvasni minden amit leírt light teljesült ezen a szerveren az fs ugy kikapott hogy ossz vissz a sajat kontijan kb 2x szervezett ,,armat,, plusz aki mozgott azt betoborozta …..

Ez a beképzelt levél kegyetlenül visszaütött es körülbelül ezt olvasva ezt a pofont megérdemelted a tobbiek akik veled szenvedtek azok talán nem erdemelték ezt meg
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
Nyilván pocsékok voltunk és csúnyán kikaptunk. Pontosan azt írtam én is, hogy valszeg ugyanúgy kikaptunk volna 1v1-ben ilyen teljesítménnyel, hiszen bőven alulmúltuk magunkat, tisztelet a pár kivételnek. Csupán azt jegyeztem meg, hogy nem kéne azzal jönni, hogy nem kapott a Cotl armát. Semmiben nem szorultak rá, hogy morálharcosok, kisklánok, a harcot helyettük megvívó csapatok mögé bújjanak. Főleg nem amögé a magyarázat mögé bújva, hogy hátde nem pacsiztuk le a szerver végjátékát előre, pedig ők amúgy jajj de nagyon akartak egy izgalmas szervert. Nyavaját. A Cotl egy dolgot akart, nyerni minden áron. Első perctől utolsóig. Meg is tettek érte mindent,amit csak lehetett. Megkaptuk, hogy mi miért csináltunk alklánt, miközben emberlétszámban elejétől a végéig mi voltunk hátrányban. Most is 95 fiók van még bent,akik ellenünk voltak úgy, hogy a Cotl segítette - nem támadta őket / együtt támadott velük, pedig már vége a szervernek. Legalább 50 ember kiesett már,de inkább jóval több. Megkaptuk miért toboroztunk, miközben mi rá voltunk szorulva (többnyire azért, mert a közelező dolgokat sem hoztuk és ez a mi hibánk,de attól még rá voltunk szorulva). A cotl nem volt rászorulva, hogy noname klánok morálharcosait védje, majd átvegye tőlük a falvakat 1 egység legyőzése nélkül. Arra sem, hogy mindenkivel lepaktáljon akivel csak lehet, hátra még jobban tudják gyengíteni az FS-t. Mindezt úgy, hogy egy percig nem voltak hátrányban, sőt már első hetekben fölényesen vezettek minden téren. Jobbak voltak? Nem kérdés. Egyedül győztek le minket? Nyavaját. Az FS-t egy szövetség verte meg, nem pedig a Cotl. A Cotl-nek is ment volna valószínűleg, de a tényleges harcot a Hangovers meg a CA, morálharcosok és egyéb kisklánok vívták meg helyettük, hogy utána learathassák a babérokat. Azért nem kaptak armát, mert másokkal voltunk elfoglalva elejétől a végéig. Hányszor volt nap támogatója Cotl játékos mikor ezeket a klánokat támadtuk? Hányszor kaptunk armát egyszerre egyszerre 2-3 klántól? A végeredményen nem változtat semmit,a történelmet úgyis a győztesek írják.

Ja igen vajda. Emelt fővel veszítés? Bemenekültél egy klánba, hogy ne támadjunk, majd mikor már elég erős voltál elárultad azt a klánt és átmentél az ellenségéhez,akikkel most nyersz. Valószínűleg mindezt első perctől eltervezve. Lehet jó játékos vagy, de...illik hozzád a felhasználóneved. :)
 
Utoljára szerkesztve:

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
Olyannyira elvolt tervezve,hogy amikor valaki időben szólt,hogy nemeselik,akkor egyből írtam,h9gy átveszem a fiókot és visszaveszem.
Én segíteni akartam,de a fiók tulajjal mérlegeltünk és váltottunk.Konkrétan rajtunk kivül nem volt a klánban senki aki aktívan játszott volna .
Sorba mentek úgy el a faluk,hogy semmi jelzés nem volt,hogy támadják a tagokat.
Mégis kielöl kellett volna bemenekúlnünk?
Forsaken ,akkor se ugrott volna rám 1v1-be ,ha alapból a Cotlben vagyunk..
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
" Én segíteni akartam" - Ezért átmentél a velük háborúban álló ellenségükhöz és támadtad a saját társaid. Ez már igen. Nagy segítség. Biztos nehéz döntés volt :)
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
2 játékost foglaltunk be miután átmentünk az egyik írt,hogy vigyük el a másik meg inaktív volt. :)

Akik hozzátok léptek át más klánokból és támadták a volt társaikat azokkal nem volt bajod.
Furcsa tükör.
 
Utoljára szerkesztve:

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.219
" Én segíteni akartam" - Ezért átmentél a velük háborúban álló ellenségükhöz és támadtad a saját társaid. Ez már igen. Nagy segítség. Biztos nehéz döntés volt :)

Ha jól emlékszek, akiket felvettetek a KJK-ból, betűre pontosan ezt csinálták, átmentek ahhoz akivel háborúban voltak, és elkezdték támadni a volt klántársaikat :D
 

David24

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.097
Olyan mindegy miket irkáltok, amekkorára be volt harangozva a szeró, pont annyira gyengére sikerült. A CoTL játékosok nagyja is ki volt már égve, igy minél hamarabb be akarták tudni maguknak a győzelmet, viszont az FS is pont olyan gyengén teljesitett, amekkora klánnak be volt állitva.
Egyik félnek se kellett volna a toborzás, sőt még jó pár tagot le is belsőznék, csak márkó megváltoztatta a jelszót, hogy ne tudjam kidobni őket, szerencséjük..
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Nyilván pocsékok voltunk és csúnyán kikaptunk. Pontosan azt írtam én is, hogy valszeg ugyanúgy kikaptunk volna 1v1-ben ilyen teljesítménnyel, hiszen bőven alulmúltuk magunkat, tisztelet a pár kivételnek. Csupán azt jegyeztem meg, hogy nem kéne azzal jönni, hogy nem kapott a Cotl armát. Semmiben nem szorultak rá, hogy morálharcosok, kisklánok, a harcot helyettük megvívó csapatok mögé bújjanak. Főleg nem amögé a magyarázat mögé bújva, hogy hátde nem pacsiztuk le a szerver végjátékát előre, pedig ők amúgy jajj de nagyon akartak egy izgalmas szervert. Nyavaját. A Cotl egy dolgot akart, nyerni minden áron. Első perctől utolsóig. Meg is tettek érte mindent,amit csak lehetett. Megkaptuk, hogy mi miért csináltunk alklánt, miközben emberlétszámban elejétől a végéig mi voltunk hátrányban. Most is 95 fiók van még bent,akik ellenünk voltak úgy, hogy a Cotl segítette - nem támadta őket / együtt támadott velük, pedig már vége a szervernek. Legalább 50 ember kiesett már,de inkább jóval több. Megkaptuk miért toboroztunk, miközben mi rá voltunk szorulva (többnyire azért, mert a közelező dolgokat sem hoztuk és ez a mi hibánk,de attól még rá voltunk szorulva). A cotl nem volt rászorulva, hogy noname klánok morálharcosait védje, majd átvegye tőlük a falvakat 1 egység legyőzése nélkül. Arra sem, hogy mindenkivel lepaktáljon akivel csak lehet, hátra még jobban tudják gyengíteni az FS-t. Mindezt úgy, hogy egy percig nem voltak hátrányban, sőt már első hetekben fölényesen vezettek minden téren. Jobbak voltak? Nem kérdés. Egyedül győztek le minket? Nyavaját. Az FS-t egy szövetség verte meg, nem pedig a Cotl. A Cotl-nek is ment volna valószínűleg, de a tényleges harcot a Hangovers meg a CA, morálharcosok és egyéb kisklánok vívták meg helyettük, hogy utána learathassák a babérokat. Azért nem kaptak armát, mert másokkal voltunk elfoglalva elejétől a végéig. Hányszor volt nap támogatója Cotl játékos mikor ezeket a klánokat támadtuk? Hányszor kaptunk armát egyszerre egyszerre 2-3 klántól? A végeredményen nem változtat semmit,a történelmet úgyis a győztesek írják.

Ja igen vajda. Emelt fővel veszítés? Bemenekültél egy klánba, hogy ne támadjunk, majd mikor már elég erős voltál elárultad azt a klánt és átmentél az ellenségéhez,akikkel most nyersz. Valószínűleg mindezt első perctől eltervezve. Lehet jó játékos vagy, de...illik hozzád a felhasználóneved. :)

Ezeket a kifogásokat amúgy azért tolod már hetek óta, mert ezzel az indokkal akarsz toborozni majd("na gyere velem csak a túlerő miatt kaptam ki amm én vok a legjobb") egy új világra, vagy minek áltatod magad ennyire?
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
azért ne higyétek kapott markó sok savat a H és a CA miatt a hiedelem ellenére a Cotlo tagság nagyon nagyon ingatag volt az elején nem volt front fiókunk nem tudtuk kitrakjunk oda mert 40-50fős tagságból talatunk 6 embert

a másik meg volt olyan idő szaa mikor minden második nap törölni akart ám markó töröl.JPG
 
Fent