Világ 73 Csevegő

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha csak feleannyit foglalkoztatok volna (forsakennel együtt) a saját fiókotokkal mint velünk Erikkel...
Akkor nem ott tartana nyugat, hogy egy habiszti funoló hangovers elhordja a kontit.
De ehelyett minket szidtatok privátban, elhordva mindennek...

Kár hogy forsaken nem törölte a levelezéseket mielőtt átadta a fiókját és dobbantott. Hupsz..
Ti is el lesztek hordva nyugi, csak kiválóan működött végig a taktikánk ellenetek.
 

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Szerintem meg nyugodtan írhatok ide, hogy mások előtt ne bohócot csináljatok magatokból
Arra nem lennék büszke, hogy úgy állítjátok be a szervert, mintha a cotl egyedül lenne mindenki ellen. bármelyik CA-s falu el volt víve, már ment bele a 2-3 falunyi cotl védelem.. hagyjuk már... Legalább ne nézzetek hülyének ennyi embert...a H ugyanez, csak őket nem kellett támogatni..
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Arra nem lennék büszke, hogy úgy állítjátok be a szervert, mintha a cotl egyedül lenne mindenki ellen. bármelyik CA-s falu el volt víve, már ment bele a 2-3 falunyi cotl védelem.. hagyjuk már... Legalább ne nézzetek hülyének ennyi embert...a H ugyanez, csak őket nem kellett támogatni..
Bocsmá, hogy az önként felajánlott átvédéssel éltünk páran(NEM klánszinten, 1 alkalmat kivéve). Több védőt küldtem a CA-nak mint amennyit CotL játékosnak, ami nem az én hibám, hogy 1 klánszintű támadást nem tudtatok a CotL ellen felmutatni, mert olyan harmat gyengék voltatok, hogy egy VA-val nem bírtatok akik semmilyen segítséget nem kaptak tőlünk és 20-ad akkorák voltak mint Ti legalább ha nem kisebb.. Én bennem volt annyi, hogyha valaki felmutatott valami érdemlegeset a szerveren akkor privátüzenetben gratuláltam annak az embernek, akár FS akár VA, akár CA játékos volt, vagy CotL. Nem tudom miért dramatizálsz ennyire, amikor 45-n 2vs1-ben összefogással tudtatok csak nyerni a Spárta ellen, akkor ezzel nem volt semmi baj gondolom? Nyisd már ki a szemed végre, és fogadd el, hogy mára már kiöregedett átlag játékos vagy az FS javával együtt.
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Ha ki mondta h egyedül van a Cotl? Még a statok is úgy vannak feltéve hogy a CA meg a H bele van véve.

Az más, hogy 1 raklap kakit nem értetek, és mi el tudtunk vinni saját kontinkon minden klánt amely akadályozott ti meg nem, mert nagyon egóból mentetek.

Másik meg 1 tamadast nem toltatok a Cotl klánra.
Ez mind saját magatok balfaszsága amit nem akartok beismerni pedig ideje lenne, hogy elfogadjátok a tényt, hogy olyan szinten álltok v73on, mint egy amatőr most induló klán.
 

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Gyönyörűen ütitek egymás válaszát.. :D szép.. veregessétek meg a vállatokat! :)
Amúgy meg bármilyen stratégia is volt én gratulálok.. ezt kiszoptuk, azon nincs mit szépíteni..

na üdv!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Gyönyörűen ütitek egymás válaszát.. :D szép.. veregessétek meg a vállatokat! :)
Amúgy meg bármilyen stratégia is volt én gratulálok.. ezt kiszoptuk, azon nincs mit szépíteni..

na üdv!
Moderált tartalom

Ahány ember van annyi nézőpont létezik meg vélemény.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Arra nem lennék büszke, hogy úgy állítjátok be a szervert, mintha a cotl egyedül lenne mindenki ellen. bármelyik CA-s falu el volt víve, már ment bele a 2-3 falunyi cotl védelem.. hagyjuk már... Legalább ne nézzetek hülyének ennyi embert...a H ugyanez, csak őket nem kellett támogatni..
Mondjuk annyian vagytok/voltatok a f0s ba mint az említett 3 klán összesítve, Ja igen tudom tudom a fél nemzetközi itt volt meg mindenhol 20 ember ült egy fiókba ne is kezdj Bele :D sok birka ennyire futotta, marjátok egymást továbbra is
 

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Hát Fives hozza a kötelezőt nálunk, neki ez a dolga, a másik oldalon meg most nem is értem mi történik. :D
 

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Mondjuk annyian vagytok/voltatok a f0s ba mint az említett 3 klán összesítve, Ja igen tudom tudom a fél nemzetközi itt volt meg mindenhol 20 ember ült egy fiókba ne is kezdj Bele :D sok birka ennyire futotta, marjátok egymást továbbra is
Jajj.. tudom te ki vagy.. te vagy az akit mindenki Moderált tartalom.. ugye?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Hát Fives hozza a kötelezőt nálunk, neki ez a dolga, a másik oldalon meg most nem is értem mi történik. :D
Kicsit ráléptem a tyúkszemére Maalanak és most ki jött ide megmondani a megáét xD De vigyázzatok mit mondotok, mert majd veletek is találkozni akar és megfejelni xD
 
Utoljára szerkesztve:
Fent