Világ 73 Csevegő

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Sokkal jobb kaliberű vezető egyéneitek vannak mint Kekszi, csak ezt észrekellett volna venni..., akivel a baj van azt eltűnteted az utadból, alapszabály. :D Tudtátok végig, hogy Keksz vezetésével semmire nem fogtok menni, vagy talán tévedek?
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.422
1. Kivenni az irányítást a vezér kezéből? Ezt te se gondoltad komolyan, egy lázadás ellenszegülés az biztos segített volna igazad van.
2. Hát az alábecsülést ne általánositsd, én az elejétől fogva tudtam és mondtam nagy szarba leszünk nehéz lesz. Ne beszél mindenki nevében mert egy két ember ezt mondta.
3. Az hogy mi alul teljesítettünk egy dolog de egyre jobban azt hiszem ti azt gondoljátok ti letettetek valamit. Segítek jószándékból. Ennyi teljesítménnyel és aktivitással ami nálatok volt titeket is el fog picsázni egy másik klán aki kicsit is aktív.

A 3.pontot tudnád hányszor mondtam az embereknek, de mindig azt mondták, hogyha lesz ellenfél, akkor jobban oda teszik magukat.

Egyébként lehet itt kutatgatni mi volt az oka, az aki az oka, úgyse fogja bevallani, mert mindenre lehet valami random magyarázatot találni, felesleges itt témázni róla oldalakat. Megtörtént, kész.
 

martone

Well-Known Member
A reakció pontszáma
514
Sokkal jobb kaliberű vezető egyéneitek vannak mint Kekszi, csak ezt észrekellett volna venni..., akivel a baj van azt eltűnteted az utadból, alapszabály. :D Tudtátok végig, hogy Keksz vezetésével semmire nem fogtok menni, vagy talán tévedek?
Nem! Én nem azért jöttem ide hogy minden áron bárkinek keresztbe téve nyerjek stb. Ez Light klánja, ha nem értettem egyet elküldtem a francba elmondtam a véleményem stb de amit döntött és kért én azt tettem. Mindenkinek megvan a lehetősége saját klánra ha érez magában annyit és nem érzem ezt más kárán kéne megtenni mást hátba szúrva. A győzelem nem ér meg számomra bármit.
 

-ThaR-

Active Member
A reakció pontszáma
245
A 3.pontot tudnád hányszor mondtam az embereknek, de mindig azt mondták, hogyha lesz ellenfél, akkor jobban oda teszik magukat.

Egyébként lehet itt kutatgatni mi volt az oka, az aki az oka, úgyse fogja bevallani, mert mindenre lehet valami random magyarázatot találni, felesleges itt témázni róla oldalakat. Megtörtént, kész.

Majd a CA-val lejatszuk a vegen, elosztjuk 50-50-be a falukat es hadd szóljon :D
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Esélytelenek voltatok onnantól, hogy te vezetted a klánt, és Halottas inaktívan rá volt erőltetve a játszásra.
Most nem tudom örüljek neki vagy se, hogy az elmúlt 100 oldalon kb ennél volt először megemlítve a nevem. Már azt hittem észre se vesztek. Mondjuk a külsőre írást - még ha néha nehéz is volt megállni - mellőztem, de így hogy a szerver számomra lassan véget ér (ideje lenne már) no meg a gép is beszart így van egy kis időm.

Nem is tudom hol kezdjem. Talán egy bocsánat kéréssel mind az Fs mint a Cotl felé amiert csak ennyi telt tőlem ezen a szerveren.

Volt itt Dj-töl egy elemzés, amiben megközelítőleg pontosan ratapintott a problémákra. Rémlik egy "nyugaton stratégiai bakik" rész is. Volt. Rengeteg. Sőt, hirtelen egyetlen jó döntést sem tudnék megemlíteni. Saját fiokomrol nem is beszélve, már régen rossz amikor a khban valamit azért időzítesz akkorra mert akkor lesz időd nem pedig azért, mert akkor kellene.

32-n amikor Light elindította a klant ott voltam vele, együtt építettük fel lépésről lépésre. 60on már bőven éreztem hogy bőven nincs időm a játékra. 68on egy ideig a vezetőség se tudta hogy kinél vagyok szemlélőnek. És eljött 73, amikor én marha elhittem, hogy egy utolsó szerverre össze tudom kaparni magam.
73 legnagyobb stratégiai baklovese szerintem az volt, hogy beregeltem. (Na jó csak a 2. legnagyobb, a legnagyobb az volt hogy az fs beregelt)
Nem kellett volna játszanom, valahová be kellett volna menjek dualba és csak szervezni. Itt nagyon nem a játékomra lett volna szükség ami amúgy is kifejezetten szánalmasra sikerült, hanem arra hogy ne Lightra háruljon minden. Vezetőnek is szar voltam mindig, de legalább a szervezesekbol profitált a klán. Most pedig ez kegyetlenül hiányzott, egész szerveren láttam rajta hogy azt se tudta épp hova nyúljon, keletet intézze vagy nyugatot, a H-t a CA-t a Va-t vagy a folyamatos hisztit a vezetőségtől és a tagoktól felváltva és egyszerre, miközben a szokásos "neki top fióknak kell legyen hogy bizonyítson" mentalitása hajtotta, amire már 60on légió is felhívta a figyelmét hogy hülyeség mert vezetnie kellene és nem játszani. Besokallt és sorra jöttek a megkésett vagy elfuserált döntések és én úgy érzem ez azért történhetett meg mert nem voltam ott, ahogy 45 ön és 51en ott voltam.
 

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
ne hazudj már megint. ő a megmondó ember, ő mindent IS tud.
minden a mi hibánk. PONT.
még a végén kiderül, hogy nem is lájt vezette a klánt.. ezért tartunk itt.
amúgy hiszti ricsi sem tett bele semmit ám csak sirt a vezéribe azt markó meg "lehozta" mert akkor az agya nem tud fel kelni székből mert lehúzza a sújj xd
3. Az hogy mi alul teljesítettünk egy dolog de egyre jobban azt hiszem ti azt gondoljátok ti letettetek valamit. Segítek jószándékból. Ennyi teljesítménnyel és aktivitással ami nálatok volt titeket is el fog picsázni egy másik klán aki kicsit is aktív.
na igen ha abba másik a klánba leszünk akik veri őket akkor biztos

én mondjuk boldog lennék ha kivenék a morált és nem 15 nuket kellene majd küldenem 3vf ellen de én csak magamra gondolok ugye

és amúgy is FIves volt aki lehozta mindekinek ez köztudott tény
 
Utoljára szerkesztve:

Deleted User - 1534987

Vendég
Most nem tudom örüljek neki vagy se, hogy az elmúlt 100 oldalon kb ennél volt először megemlítve a nevem. Már azt hittem észre se vesztek. Mondjuk a külsőre írást - még ha néha nehéz is volt megállni - mellőztem, de így hogy a szerver számomra lassan véget ér (ideje lenne már) no meg a gép is beszart így van egy kis időm.

Nem is tudom hol kezdjem. Talán egy bocsánat kéréssel mind az Fs mint a Cotl felé amiert csak ennyi telt tőlem ezen a szerveren.

Volt itt Dj-töl egy elemzés, amiben megközelítőleg pontosan ratapintott a problémákra. Rémlik egy "nyugaton stratégiai bakik" rész is. Volt. Rengeteg. Sőt, hirtelen egyetlen jó döntést sem tudnék megemlíteni. Saját fiokomrol nem is beszélve, már régen rossz amikor a khban valamit azért időzítesz akkorra mert akkor lesz időd nem pedig azért, mert akkor kellene.

32-n amikor Light elindította a klant ott voltam vele, együtt építettük fel lépésről lépésre. 60on már bőven éreztem hogy bőven nincs időm a játékra. 68on egy ideig a vezetőség se tudta hogy kinél vagyok szemlélőnek. És eljött 73, amikor én marha elhittem, hogy egy utolsó szerverre össze tudom kaparni magam.
73 legnagyobb stratégiai baklovese szerintem az volt, hogy beregeltem. (Na jó csak a 2. legnagyobb, a legnagyobb az volt hogy az fs beregelt)
Nem kellett volna játszanom, valahová be kellett volna menjek dualba és csak szervezni. Itt nagyon nem a játékomra lett volna szükség ami amúgy is kifejezetten szánalmasra sikerült, hanem arra hogy ne Lightra háruljon minden. Vezetőnek is szar voltam mindig, de legalább a szervezesekbol profitált a klán. Most pedig ez kegyetlenül hiányzott, egész szerveren láttam rajta hogy azt se tudta épp hova nyúljon, keletet intézze vagy nyugatot, a H-t a CA-t a Va-t vagy a folyamatos hisztit a vezetőségtől és a tagoktól felváltva és egyszerre, miközben a szokásos "neki top fióknak kell legyen hogy bizonyítson" mentalitása hajtotta, amire már 60on légió is felhívta a figyelmét hogy hülyeség mert vezetnie kellene és nem játszani. Besokallt és sorra jöttek a megkésett vagy elfuserált döntések és én úgy érzem ez azért történhetett meg mert nem voltam ott, ahogy 45 ön és 51en ott voltam.
Egy honap mulva mar csak nevettek ezen jatek az egesz
 

Lightrex

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.655
32-n amikor Light elindította a klant ott voltam vele, együtt építettük fel lépésről lépésre. 60on már bőven éreztem hogy bőven nincs időm a játékra. 68on egy ideig a vezetőség se tudta hogy kinél vagyok szemlélőnek. És eljött 73, amikor én marha elhittem, hogy egy utolsó szerverre össze tudom kaparni magam.
73 legnagyobb stratégiai baklovese szerintem az volt, hogy beregeltem. (Na jó csak a 2. legnagyobb, a legnagyobb az volt hogy az fs beregelt)
Nem kellett volna játszanom, valahová be kellett volna menjek dualba és csak szervezni. Itt nagyon nem a játékomra lett volna szükség ami amúgy is kifejezetten szánalmasra sikerült, hanem arra hogy ne Lightra háruljon minden. Vezetőnek is szar voltam mindig, de legalább a szervezesekbol profitált a klán. Most pedig ez kegyetlenül hiányzott, egész szerveren láttam rajta hogy azt se tudta épp hova nyúljon, keletet intézze vagy nyugatot, a H-t a CA-t a Va-t vagy a folyamatos hisztit a vezetőségtől és a tagoktól felváltva és egyszerre, miközben a szokásos "neki top fióknak kell legyen hogy bizonyítson" mentalitása hajtotta, amire már 60on légió is felhívta a figyelmét hogy hülyeség mert vezetnie kellene és nem játszani. Besokallt és sorra jöttek a megkésett vagy elfuserált döntések és én úgy érzem ez azért történhetett meg mert nem voltam ott, ahogy 45 ön és 51en ott voltam.

Erre reagálva nem hiszem,hogy ez a ti hibád lenne. Mikor bevállaltam az egészet tisztában voltam vele, hogy annyit azért messze nem leszel,mint régen, csak abban a hitben voltam, hogy ha én nyomom éjjel-nappal kompenzálásként akkor az elég lesz. Hát tévedtem, már a napi 16-20 óra kh-zás sem volt elég a problémákra, 30 órás napok kellettek volna. V32 óta nem volt ennyi probléma a klánnal, mint most, de talán akkor sem igényelt volna ekkora munkát, mint itt. Az alapvető gond az volt, hogy még azt is meg kellett volna mondani a tagoknak, hogy az abszolút kezdő játékosokat hogyan kellene kifoglalni, miért kell farmolni, gyűjtögetni, falukat építeni. Mind többfrontos nyomás mellett és alatt. Az azt se tudta éppen hova nyúljon rész pedig fájdalmasan találó, tényleg végig azt éreztem,hogy klónozni kéne magam,mert ezt már nem bírom. Öregszem...egyik armánál emlékszem a délutánom azzal ment el, hogy védelmet szerveztem a tagoknak (mert ugye kérvényt kellett benyújtani ahhoz is,hogy menjenek hátulról) majd hajnali 5ig címkéztem-tologattam, aludtam 8-ig,felkeltem, próbáltam vágni amivel lehetett, végignéztem az arma hogy csapódott, aztán 3 órát veszekedtem az egyik vezetőségi taggal mert nem kapott elég védőt és falut bukott...és utána már csak annyit kérdeztem,hogy miért kell ez nekem? Nem azon a plussz-mínusz pár órán múlt, amit te lehettél volna, hanem a többség nem akarásán, azon hogy abszolút minden tőlünk volt várva. Tisztelet a kivételeknek. Abban is maximálisan igazad van, hogy nem nekem kellett volna top fióknak lenni, légió mondta is, hogy nem érti hogyan lehetséges,hogy másodikak vagyunk a szerveren,pedig neki alig van ideje játszani. Viszont talán ezzel nem is volt gond, mert amúgy is annyit voltam fent kh-n az elmúlt hónapokban, hogy ráértem kattingatni. Érzésem szerint nagyobb hiba volt, hogy más játékát is próbáltam átvállalni és hagytam, hogy eközben a nagy többség ne csináljon semmit. De ugyanez igaz martone-ra, patrikra is. Volt, mikor azt se tudtuk éppen melyik fiókhelyettesítés miatt van ütközés bizonyos fiókokban támadásoknál,ráfoglalásoknál. A lényeg, hogy kevesen voltunk, mind vezetésben, mind pedig játékban. Sosem volt ilyen kevés ténylegesen húzóember és ahhoz, hogy mindent mindenki szájába rágjunk,mintha most látná először a kh felületét messze nem voltunk elegen vezetőségben sem. Ha a tagság a felét hozta volna annak,amire képes sem CA sem Hangovers nem lenne már és most egy másik végjáték előtt állnánk. Én nagyon akartam egy jó zárószervert a bandának, alapból ezért vállaltam be, nem gondoltam, hogy a 68as harcnélküli szerver méltó zárás lett volna. Bíztam benne, hogy akik eddig lapítottak,pedig sokkal többre képesek oda fogják tenni magukat, hogy a klán a régi színeiben fog tündökölni méltó ellenfél ellen. Utólag belátható, hogy ez hiú ábránd volt csak és a többség a háta közepére se kívánta ezt az egészet. Akik akartak játszottak egy jót, a többiek meg végignézték. Mindenki megy tovább a saját útjára, akárhova is vezessen. Legalább ismételten beigazolódott a játék nagy tanulsága, itt az nyer aki jobban akarja és többet tesz érte...most több mint 5 év után nem mi voltunk azok...ennyi. :)
 

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Ja csak maala állhat bele a csaby-erik-p4trick frontba, hogy nyugdíjas front és semmit nem csinálunk... Ugye?
Vagy hogy amikor éppen a ti armátokat próbáljuk levédeni.. Neki kell 30 vf azonnal, mert még nem támadják de fogják. XD
Te se tudod az előzményeket... Akkor minek magyarázod bele a hülyeséget?
Vagy a másik fele.. Valamelyik nap átnéztem kinek mennyi védője van otthon aki még játszik.. xy-nak voltak otthon védői, írtam maalanak hogy ott vannak a védők kérje be őket és vezényelje le hova mennyi kell neki.

Idézem a választ:
"most már kár védeni, egyfolytában rombolják kb. a faluim 2/3-át.. inkább dodge-olok.. aztán ha jön vonat azelé beállok.."

De nyilván ezért is én vagyok a hibás meg erikék.
:D Ez jó... még a végén én leszek a hibás... Istenem :D
6 napig védtem a folyamatos basztatást egyedül... Tőlem nem vittek falut.. sőt, pluszban zártam..Arról nem tehetek, hogy kb. körbefoglaltak mert ilyen szomszédaim vannak. És , hoyg azért kell betöröljek mert a saját klánomban fellengző pöcsök vannak az sem az én hibám.. Ez a szerver már 2 éve el lett baszva..kvra nem kellett volna belekezdeni.A kezdetek óta nyűglődtök marakodtok pocskondiáztok mindenkit erikkel együtt.. Hát ki a Moderált tartalom vagytok ti? Ócska semmirekellők!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Jahh, amúgy meg egy viccnek szánt poénért sírtok már 2 hete.. :D istenem...

Úristen... egy 1000 falus klántól mertem kérni 10 faluba alapvédelmet(persze nemkaptam.... össz 4 falunyi védelem jött 2 faluba..).. jajj.. huhh..mert körülöttem átgyalogoltak mindenkin..Hát tudod ilyen a kánháború.. előrelátás...
 

P4TrIcK

Active Member
A reakció pontszáma
114
:D Ez jó... még a végén én leszek a hibás... Istenem :D
6 napig védtem a folyamatos basztatást egyedül... Tőlem nem vittek falut.. sőt, pluszban zártam..Arról nem tehetek, hogy kb. körbefoglaltak mert ilyen szomszédaim vannak. És , hoyg azért kell betöröljek mert a saját klánomban fellengző pöcsök vannak az sem az én hibám.. Ez a szerver már 2 éve el lett baszva..kvra nem kellett volna belekezdeni.A kezdetek óta nyűglődtök marakodtok pocskondiáztok mindenkit erikkel együtt.. Hát kiafaszomok vagytok ti? Ócska semmirekellők!


Ha csak feleannyit foglalkoztatok volna (forsakennel együtt) a saját fiókotokkal mint velünk Erikkel...
Akkor nem ott tartana nyugat, hogy egy habiszti funoló hangovers elhordja a kontit.
De ehelyett minket szidtatok privátban, elhordva mindennek...

Kár hogy forsaken nem törölte a levelezéseket mielőtt átadta a fiókját és dobbantott. Hupsz..
 
Utoljára szerkesztve:

=Legendary=

SystemFaiL
A reakció pontszáma
940
Látom az új felállás, hogy FS tag szíd FS tagot. Mondtam én, hogy megy a másikra mutogatás. Mindenki hibázott nálatok, most ezen már kár fentakadni, és egymást szídni feleslegesen. Mindenki fogadja el, hogy ennyit tudott az 5x-ös győztes klán nyújtani, egy normális ellenféllel szemben. Ne járassátok le magatokat még ennél is jobban feleslegesen, nem ér ennyit az egész.
 

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Látom az új felállás, hogy FS tag szíd FS tagot. Mondtam én, hogy megy a másikra mutogatás. Mindenki hibázott nálatok, most ezen már kár fentakadni, és egymást szídni feleslegesen. Mindenki fogadja el, hogy ennyit tudott az 5x-ös győztes klán nyújtani, egy normális ellenféllel szemben. Ne járassátok le magatokat még ennél is jobban feleslegesen, nem ér ennyit az egész.
Sztem neked ebben nem osztottunk lapot..
 

Maala

New Member
A reakció pontszáma
19
Ha csak feleannyit foglalkoztatok volna (forsakennel együtt) a saját fiókotokkal mint velünk Erikkel...
Akkor nem ott tartana nyugat, hogy egy habiszti funoló hangovers elhordja a kontit.
De ehelyett minket szidtatok privátban, elhordva mindennek...

Kár hogy forsaken nem törölte a levelezéseket mielőtt átadta a fiókját és dobbantott. Hupsz..
Semmi olyat nem írtunk, ami nem lett volna igaz..Én legalább is biztos nem.. Bármit fenntartok, nyugodtan leírhatod én már nem látom a fiókot...Emlékezni meg nem emlékszem rá..
 
Fent