Világ 71 Csevegő

FarMaistro

Shadow in shadow
A reakció pontszáma
100
A szabályváltoztatás menet közben az egy dolog, viszont az már érdekes számomra,
hogy a Support csapat, és az Inno, ha egyáltalán volt tudomásuk az itt történtekről,
miért csak az egyik fél irányába akar kedvezni, és a másik felet, akik foglalkoztak a nyerési feltételekkel teljes mértékben figyelmen kívül hagyja!
Nem a szabályok lettek megváltoztatva azzal, hogy elmagyarázták végre normálisan, hogy miként működik a pontok csökkentése,
vagy pedig hogy mitől indul be a folyamat.
Jelen esetben viszont a szabályokat készülnek megváltoztatni, és nem úgy, ahogyan azt a játék megkezdése előtt le lett írva!

Nem szabályváltoztatás történt, hanem a frissítéseknek megfelelően jelentették a bugot, ami javításra került, semmi többet nem változtatott a support.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
nyugi csak ingerült a bácsi, amiért lebelsőzted két faluját 73n
Nem keverem a két világot, annak itt nincs helye.
Azt csináltam amire utasítottak, az a dolgom.
Másfelől pedig nem sértegettem senkit, vagy pedig mondtam el ilyen, vagy olyannak.
Felhívtam a figyelmet arra, hogy nem volt helyesen értelmezve a szöveg a szabályoknál,
amit más is észrevett, nem csak én, viszont mint az írtam, az nem a mi bajunk.
Nem is fogok sértegetni itt senkit, mivel ez számomra még mindig egy játék,
aminek a jelen világ kimenetelétől nem függ az életem, vagy pedig annak más fontos területei.
Természetesen mások kedvességét viszonozni fogom!
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
Ezzel a "javítással" úgyanúgy megváltoztatták a szabályokat a szerveren :)
Nem szabályváltoztatás történt, hanem a frissítéseknek megfelelően jelentették a bugot, ami javításra került, semmi többet nem változtatott a support.
És pár napja még az volt hogy ők ebbe nem tudnak belenyulni.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Nem szabályváltoztatás történt, hanem a frissítéseknek megfelelően jelentették a bugot, ami javításra került, semmi többet nem változtatott a support.
Pont hogy most fognak rajta változtatni, mivel a frissítésben világosan le volt írva, hogy ezen változtatások a végjáték megkezdésénél lépnek érvényben.
Ez a világ pedig még nem lépett a végjátékba!
 

FarMaistro

Shadow in shadow
A reakció pontszáma
100
Pont hogy most fognak rajta változtatni, mivel a frissítésben világosan le volt írva, hogy ezen változtatások a végjáték megkezdésénél lépnek érvényben.
Ez a világ pedig még nem lépett a végjátékba!

Jövőhéten nyernétek, vagy azután, stb..
Ha nincs végjátékban a szerver akkor hogy nyerhettek?
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Jövőhéten nyernétek, vagy azután, stb..
Ha nincs végjátékban a szerver akkor hogy nyerhettek?
Végjáték esetén zárják a világot, és már nem lehet rá regisztrálni.
Én még nem kaptam olyan értesítést, hogy zárták a világot, és beléptünk a végjátékba.
Nem nyert még senki, mivel nincs vége a világnak, nem is erről volt szó eddig sem,
hogy bárki is nyert volna.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Hogy jön szóba a végjáték? Nem erre hivatkozott a support, hanem a visszajelzésekre.
Ha visszajelzésekre hivatkoznak, akkor világosan azon oldal mellé állnak és azoknak akarnak kedvezni,
akik a legtöbbet reklamáltak, vagy pedig sértegették, őket értelmetlenül.
A másik felet pedig figyelmen kívül hagyják, és ellenük hoznak szabályváltoztatást.
Amúgy itt nincs arany középút, ha belenyúlnak a szabályokba menet közben,
akkor vagy az egyik, vagy a másik felet károsítják meg játékélmény és bizalom szempontjából.
 

FarMaistro

Shadow in shadow
A reakció pontszáma
100
Végjáték esetén zárják a világot, és már nem lehet rá regisztrálni.
Én még nem kaptam olyan értesítést, hogy zárták a világot, és beléptünk a végjátékba.
Nem nyert még senki, mivel nincs vége a világnak, nem is erről volt szó eddig sem,
hogy bárki is nyert volna.

Rosszul tudod. Ha 180 napja van nyitva egy világ, akkor zárják a világot(nem lehet rá regisztrálni), független a végjátéktól.
Itt az érmecsökkentés akkor van, ha a szükséges befolyáspontok 40%-át elérte a vezető klán, ha ezt veszem alapul a végjátékhoz, akkor rég végjátékban van a világ. Annak, hogy mikor zárul a szerver köze sincs hozzá. Teljesen szabályosan, és helyesen kerül ki a morál, és a 20:1, mivel ez nem dominancia alapú világ a végjátékba lépést nem az uralt területek %-ai mutatják meg, vagy hogy milyen régi a világ.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Rosszul tudod. Ha 180 napja van nyitva egy világ, akkor zárják a világot(nem lehet rá regisztrálni), független a végjátéktól.
Itt az érmecsökkentés akkor van, ha a szükséges befolyáspontok 40%-át elérte a vezető klán, ha ezt veszem alapul a végjátékhoz, akkor rég végjátékban van a világ. Annak, hogy mikor zárul a szerver köze sincs hozzá. Teljesen szabályosan, és helyesen kerül ki a morál, és a 20:1, mivel ez nem dominancia alapú világ a végjátékba lépést nem az uralt területek %-ai mutatják meg, vagy hogy milyen régi a világ.
Akkor ezt a részt én értelmeztem rosszúl, vagy pedig nem néztem utána rendesen a dolgoknak, köszi a felvilágosítást!
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Osszefoglalo:
- Szupport elcseszte tobb izben is
- KP nem csalt mert a magyar szabalyok ellen nem vetett (nekik a 20:1 igenis szabalyos volt, a moralrol nem mondtatok semmit hiaba kerdeztem 15szor, de mivel az sem ok dontik el igy maximum bug exploit lehetett a vetkuk, ha tudtak -ezt bizonyitsd-)
- Valtoztatasok szerver alatt ugyan annyira unfair mint rossz beallitasokkal inditani a szervert, boxoljatok le
- Valoban a kulfoldi piacokon mind a moral, mind a tamado:vedo arany el lett torolve. (ez a ketto ezelottis es jelenleg is ket kulon opcio ti majmok, nem hiaba jott a tiltasa ket kulon patchben a dominanciatol eltero vilagokon)
- Az elony nagy, de messze nem lehetetlen hisz 85% utan nem csokken a max pontok szama es tudtommal (javitsatok ki ha tevedek) lehet 0 pontot is hozni per nap raadasul van 1500as falu elony (amibe bele se menjunk mert sirnatok ha leirnam a velemenyemet). A propagandat aztan meg ugy alakitjatok ahogy akarjatok
- Irtam .netes szupportnak par dolog tisztazasa erdekeben mert hat a magyar legalabb a a mienk ugye
- Lehet kihagytam valamit (bocsika, akkor lesz majd editke meg juditka is) viszont rofoghettek tovabb (valszeg en is fogok)

Olyan jó vagy, hogy felállt
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Ám ha végjátékban vagyunk, akkor nem teszik át a dolgokat a "Világok Végjátékban" fórumra?
Én ezt követtem, így nem kizárt, hogy rosszúl tudom, nem pedig állítom biztosan azt aminek nem jártam rendesen utána.
 

active

New Member
A reakció pontszáma
13
Ha visszajelzésekre hivatkoznak, akkor világosan azon oldal mellé állnak és azoknak akarnak kedvezni,
akik a legtöbbet reklamáltak, vagy pedig sértegették, őket értelmetlenül.
A másik felet pedig figyelmen kívül hagyják, és ellenük hoznak szabályváltoztatást.
Amúgy itt nincs arany középút, ha belenyúlnak a szabályokba menet közben,
akkor vagy az egyik, vagy a másik felet károsítják meg játékélmény és bizalom szempontjából.
Tömeges kommentelést és ticket feladást kellett volna szervezni, nem nagy csatás falukkal foglalkozni ...?
 
Fent