Világ 71 Csevegő

reti99

Well-Known Member
A reakció pontszáma
999
Nem fogod elhinni, de annyira rá vannak feszülve a noobban ebben a kém témára.. közben meg sehol semmi valóságalapja, a szerver eleji dolgokat kivéve.
Nem tudom, és most tényleg őszintén beszélek, hogy mi a retkes élet van , a NOOB tagok lettek ennyire megcsavarva Vajda által, vagy tényleg a KP ennyire gerinctelen (amit kétlek), de ha valaki elküldi nekem a screenchotokat, ahol infókat adnak ki, azután hogy bekerültem a KP vezetőségébe (btw, ott se volt mindenre ráhatásom, rálátásom, és már nem is vagyok tagja), SOHA de SOHA nem hallottam volna azt hogy a "kémünk szerint te leszel az éles a fake az ez meg az .. :)

De ha bizonyítjátok hogy ki mekkora ász , és ki kinek kémkedett (NEM KP-bÓL , hanem KP-NAK! ez fontos ) , s mikor. Én kész vagyok a faluim LEADNI az AIH-nak. nem a NOOBnak , Nem a KP-nak , AIH-nak ! Mind, és törlök.
Tudtam én, hogy tudsz te így is kommunikálni :))
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Ne aggódj, én sem hiszek el ezeknek semmit, ahogyan ők sem nekünk.
Noob-ból/AIH-ból nem veszünk át embert. Ezt a szervert a BFD és a KP nyeri meg közösen.
Én nem aggódom, ez egy játék, nehogy már ezen aggódjak, akkor inkább nem játszom tovább.
Viszont nekem az az érzésem, hogy vannak akik átestek a ló túloldalára, és ezt elfelejtik.
Ez a sok köpködés, ami itt lemegy, és olyanoktól, akik jobbra balra pattogtak egyik klánból a másikba,
a nevüket sem felvállalva, majd azért lobbiznak a suppnál, hogy változzanak meg a nyerési feltételek,
mert nem tudnak mondatot értelmezni...aztán az ilyenek akarnak morális leckét adni másnak :/
Legalább annyi, hogy feléledt a fórum! :D
 

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
Nem olyan nehez rakattintani arra a franya "teljes kep" gombra...
Ne légy már ennyire analfabéta :D Szerinted egy printscreen bármire bizonyíték. 2 perc alatt csinálok rólad kompromitáló képeket... Úgy emlékszem egyik korábbi világon a közjósok elkezdtek terjeszteni manipulált messenger , facebook üzeneteket... A kutya meg nem mondta volna, hogy nem valódi, csak az írás stílusa buktatta le őket.... Személy szerint én láttam bizonyítékokat a kém kapcsán, de éppen ezért nem tudom eldönteni igaz-e. Bár abban olyan infók voltak, amiket tényleg csak a vezetőség tudhatott, az átlagos játékosok biztosan nem. De ezen kár rágódni, ha a support korrekt, akkor normális szabályokkal folytatódik a világ és még bármi lehet. A KP kémeket használ, ez is kétségtelen... Több esetben már kiderült, Anakin story is nagy kamu... Eleve kémnek jött oda, aztán más néven visszament a "társai" közé... Ki tudja hány profilt visz, azért ne feledjétek, hogy a BFD-be is volt már az elején több emberetek beépítve. Mindenki ismeri Rinnen féle taktikát.... Az elején beteszünk mindenhová kémeket, kis klánokat beteszünk a konkurens klánok mögé... próbálunk folyton zavart kelteni... bármilyen árulót átveszünk... de persze mindig zavarkeltéssel, akkor amikor armázunk, stb... De idegileg nem bírjuk sokáig a világot és feladjuk.... Na ez a lényeg... Ha a support korrekt lesz, akkor még folytatódik a világ, a nyárona kp és a bfd megtörik...
 

Dr. Senkiházi

New Member
A reakció pontszáma
12
Ivar *vajon tényleg betöröl és eldobja plecsnit ha kiderul hogy senkiházi haverja a kém?
Várom az estét :)

ÁÁÁÁÁHHHHH, Most komolyan?? Ferfar nem tudlak tovább védeni.... Azt hittem csak köztünk marad az egész sztori de ha kémkedsz és másokat sározol be azt már nem vállalom. Köszönjük a BFD és a KP nevében az összes infót amit tőled kaptunk... Ne tereld másra a gyanút, ez övön aluli dolog...
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
Ne légy már ennyire analfabéta :D Szerinted egy printscreen bármire bizonyíték. 2 perc alatt csinálok rólad kompromitáló képeket... Úgy emlékszem egyik korábbi világon a közjósok elkezdtek terjeszteni manipulált messenger , facebook üzeneteket... A kutya meg nem mondta volna, hogy nem valódi, csak az írás stílusa buktatta le őket.... Személy szerint én láttam bizonyítékokat a kém kapcsán, de éppen ezért nem tudom eldönteni igaz-e. Bár abban olyan infók voltak, amiket tényleg csak a vezetőség tudhatott, az átlagos játékosok biztosan nem. De ezen kár rágódni, ha a support korrekt, akkor normális szabályokkal folytatódik a világ és még bármi lehet. A KP kémeket használ, ez is kétségtelen... Több esetben már kiderült, Anakin story is nagy kamu... Eleve kémnek jött oda, aztán más néven visszament a "társai" közé... Ki tudja hány profilt visz, azért ne feledjétek, hogy a BFD-be is volt már az elején több emberetek beépítve. Mindenki ismeri Rinnen féle taktikát.... Az elején beteszünk mindenhová kémeket, kis klánokat beteszünk a konkurens klánok mögé... próbálunk folyton zavart kelteni... bármilyen árulót átveszünk... de persze mindig zavarkeltéssel, akkor amikor armázunk, stb... De idegileg nem bírjuk sokáig a világot és feladjuk.... Na ez a lényeg... Ha a support korrekt lesz, akkor még folytatódik a világ, a nyárona kp és a bfd megtörik...
hiheto dolgok egy profiltol amit 19perce hoztak letre
 

Ben Solo

Member
A reakció pontszáma
27
Ne légy már ennyire analfabéta :D Szerinted egy printscreen bármire bizonyíték. 2 perc alatt csinálok rólad kompromitáló képeket... Úgy emlékszem egyik korábbi világon a közjósok elkezdtek terjeszteni manipulált messenger , facebook üzeneteket... A kutya meg nem mondta volna, hogy nem valódi, csak az írás stílusa buktatta le őket.... Személy szerint én láttam bizonyítékokat a kém kapcsán, de éppen ezért nem tudom eldönteni igaz-e. Bár abban olyan infók voltak, amiket tényleg csak a vezetőség tudhatott, az átlagos játékosok biztosan nem. De ezen kár rágódni, ha a support korrekt, akkor normális szabályokkal folytatódik a világ és még bármi lehet. A KP kémeket használ, ez is kétségtelen... Több esetben már kiderült, Anakin story is nagy kamu... Eleve kémnek jött oda, aztán más néven visszament a "társai" közé... Ki tudja hány profilt visz, azért ne feledjétek, hogy a BFD-be is volt már az elején több emberetek beépítve. Mindenki ismeri Rinnen féle taktikát.... Az elején beteszünk mindenhová kémeket, kis klánokat beteszünk a konkurens klánok mögé... próbálunk folyton zavart kelteni... bármilyen árulót átveszünk... de persze mindig zavarkeltéssel, akkor amikor armázunk, stb... De idegileg nem bírjuk sokáig a világot és feladjuk.... Na ez a lényeg... Ha a support korrekt lesz, akkor még folytatódik a világ, a nyárona kp és a bfd megtörik...

Én meg szerinted 0-24 itt seggelek, és multizok is, vagy mi a szar? Armát szervezek, védek le, fiók-helyelek, és még persze, még arra is lesz időm, hogy másnál játsszak? Nekem van ez más elfoglaltságom is...
Ha mégis így lenne, mi alapján döntsem el, hogy melyik klán nyerjen?
Több barátom volt a Noobban, Kp-ban csak 2-3 ismerősöm volt. Nem azokkal akar az ember játszani, akiket már alapból ismer?
Ha ennyire biztosak vagytok infókkal kapcsolatban, akkor mutassatok már tényleg fel valamit, mert kezd nagyon ciki lenni, hogy jön 10 namajdmostmegmondomatutitnektek játékos és még mindig semmit nem mond semmi konkrétumról. Szeretnék én is meglepődni végre, mert ha mutatnátok valamit, azon nem csak én, de mások is meglepődnének.
De látom ebből nem lesz semmi, csak a süket dumátok.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Ne légy már ennyire analfabéta :D Szerinted egy printscreen bármire bizonyíték. 2 perc alatt csinálok rólad kompromitáló képeket... Úgy emlékszem egyik korábbi világon a közjósok elkezdtek terjeszteni manipulált messenger , facebook üzeneteket... A kutya meg nem mondta volna, hogy nem valódi, csak az írás stílusa buktatta le őket.... Személy szerint én láttam bizonyítékokat a kém kapcsán, de éppen ezért nem tudom eldönteni igaz-e. Bár abban olyan infók voltak, amiket tényleg csak a vezetőség tudhatott, az átlagos játékosok biztosan nem. De ezen kár rágódni, ha a support korrekt, akkor normális szabályokkal folytatódik a világ és még bármi lehet. A KP kémeket használ, ez is kétségtelen... Több esetben már kiderült, Anakin story is nagy kamu... Eleve kémnek jött oda, aztán más néven visszament a "társai" közé... Ki tudja hány profilt visz, azért ne feledjétek, hogy a BFD-be is volt már az elején több emberetek beépítve. Mindenki ismeri Rinnen féle taktikát.... Az elején beteszünk mindenhová kémeket, kis klánokat beteszünk a konkurens klánok mögé... próbálunk folyton zavart kelteni... bármilyen árulót átveszünk... de persze mindig zavarkeltéssel, akkor amikor armázunk, stb... De idegileg nem bírjuk sokáig a világot és feladjuk.... Na ez a lényeg... Ha a support korrekt lesz, akkor még folytatódik a világ, a nyárona kp és a bfd megtörik...
Komolyan ennyire nehéz megérteni, hogy a suppoknak ehhez semmi köze?
A kódhoz van köze, amit megírtak, ami fut a szerveren, amivel elindították.
 

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
hiheto dolgok egy profiltol amit 19perce hoztak letre
A profilnak semmi lényege. Látjuk Anakin storyt és a folyamatos névváltoztatásokat, stb... Én nem akarok emiatt konfliktust más világokon, mert sok tagotokkal vagyok egy klánban. Hozzáteszem, hogy éppen ők mutatták a bizonyítékot. Ők is más néven vannak ott, mint ezen a világon... A magyar kh már csak ilyen.... De ha kiadnám őket, akkor kinyírnának a koleszban :) Tudjátok... egy koleszban nincsenek titkok... közös ivászatnál úgyis minden kiderül...
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
A profilnak semmi lényege. Látjuk Anakin storyt és a folyamatos névváltoztatásokat, stb... Én nem akarok emiatt konfliktust más világokon, mert sok tagotokkal vagyok egy klánban. Hozzáteszem, hogy éppen ők mutatták a bizonyítékot. Ők is más néven vannak ott, mint ezen a világon... A magyar kh már csak ilyen.... De ha kiadnám őket, akkor kinyírnának a koleszban :) Tudjátok... egy koleszban nincsenek titkok... közös ivászatnál úgyis minden kiderül...
Mindenki koleszos geci? :D
Akkor már csak azt kell megtudjuk, hogy ki a koleszos a KP-ban és megvan a NOOB meg BFD meg AIH kéme egyszemélyben. Ezaz, győzelem!
Meg meg is kell ám verni, egy játékért. :)))) !!!!
 

DevCof

New Member
A reakció pontszáma
3
Én meg szerinted 0-24 itt seggelek, és multizok is, vagy mi a szar? Armát szervezek, védek le, fiók-helyelek, és még persze, még arra is lesz időm, hogy másnál játsszak? Nekem van ez más elfoglaltságom is...
Ha mégis így lenne, mi alapján döntsem el, hogy melyik klán nyerjen?
Több barátom volt a Noobban, Kp-ban csak 2-3 ismerősöm volt. Nem azokkal akar az ember játszani, akiket már alapból ismer?
Ha ennyire biztosak vagytok infókkal kapcsolatban, akkor mutassatok már tényleg fel valamit, mert kezd nagyon ciki lenni, hogy jön 10 namajdmostmegmondomatutitnektek játékos és még mindig semmit nem mond semmi konkrétumról. Szeretnék én is meglepődni végre, mert ha mutatnátok valamit, azon nem csak én, de mások is meglepődnének.
De látom ebből nem lesz semmi, csak a süket dumátok.
Ha az árulásod után maradtak barátaid a NOOB-ban, akkor éppen ők a kémek... Eddig is több kémre gondoltunk, lám akkor ez is tisztázódott... Normális, korrekt NOOB tag már nem lehetne a barátod az árulásod után...
 

Strelok

Member
A reakció pontszáma
51
A profilnak semmi lényege. Látjuk Anakin storyt és a folyamatos névváltoztatásokat, stb... Én nem akarok emiatt konfliktust más világokon, mert sok tagotokkal vagyok egy klánban. Hozzáteszem, hogy éppen ők mutatták a bizonyítékot. Ők is más néven vannak ott, mint ezen a világon... A magyar kh már csak ilyen.... De ha kiadnám őket, akkor kinyírnának a koleszban :) Tudjátok... egy koleszban nincsenek titkok... közös ivászatnál úgyis minden kiderül...
igen igen nekem is a haverom kutyajanak a testvere mutatott multkor egy ilyen screent
 
Fent