Világ 71 Csevegő

Gáti Hód

Well-Known Member
A reakció pontszáma
903
XDD sejtettem az elejetol


erre mondjuk mashogy emlekszem

Volt rajtam alvezéri 3 napig mert sance94 fiókba vakon kelett vedekezni mert nem volt és lattuk hogy vannak bejövői kértem a vezetőséget nézek meg hogy van e a támadott faluiba még fal és könnyebb volt rám dobni egy alvezérit, amit utána levettem magamról
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
A három vérző agysejteddel nem kellene másokat idiótázni tesó
Nem fogod elhinni, de annyira rá vannak feszülve a noobban ebben a kém témára.. közben meg sehol semmi valóságalapja, a szerver eleji dolgokat kivéve.
Nem tudom, és most tényleg őszintén beszélek, hogy mi a retkes élet van , a NOOB tagok lettek ennyire megcsavarva Vajda által, vagy tényleg a KP ennyire gerinctelen (amit kétlek), de ha valaki elküldi nekem a screenchotokat, ahol infókat adnak ki, azután hogy bekerültem a KP vezetőségébe (btw, ott se volt mindenre ráhatásom, rálátásom, és már nem is vagyok tagja), SOHA de SOHA nem hallottam volna azt hogy a "kémünk szerint te leszel az éles a fake az ez meg az .. :)

De ha bizonyítjátok hogy ki mekkora ász , és ki kinek kémkedett (NEM KP-bÓL , hanem KP-NAK! ez fontos ) , s mikor. Én kész vagyok a faluim LEADNI az AIH-nak. nem a NOOBnak , Nem a KP-nak , AIH-nak ! Mind, és törlök.
 

SzAtiSz

Member
A reakció pontszáma
75
Úgy a legtöbb...
Nem látjátok, hogy páran csak az olajat öntik a tűzre?
Ha már más nem, akkor annyi örömük legyen...
 

=Ivar the Boneless=

Active Member
A reakció pontszáma
119
Úgy mindenki...
Nem látjátok, hogy páran csak az olajat öntik a tűzre?
Ha már más nem, akkor annyi örömük legyen...
Mi csak szórakozunk Strelokkal, mert semmi , de úgy semmi valóságalapja nincs annak, amit sokan itt állítanak, + meg bizonyíték nélkül dobálózni olyan, mintha a egyet köpnél az ég fele s alá állnál :D
Stresszoldás :D
 
Fent