Világ 68 Csevegő

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Amugy DonG, mi nem azért nem megyünk be az fs ellen, mert nincs dákónk, csupán nincs időnk, nem hiába nem játszunk jelenleg a klán nagyrésze sehol. Záróvizsgák, szigorlatok, és emellett dolgozunk is, van bőven jobb elfoglaltságunk annál, hogy x időt rászánjunk egy játékra. Pl. reggel rakták ki a videót, de most volt csak időm végig hallgatni, pedig vasárnap van, engem nem tart el a klánom, hogy ingyen életem legyen egy f*s játékért.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Amugy DonG, mi nem azért nem megyünk be az fs ellen, mert nincs dákónk, csupán nincs időnk, nem hiába nem játszunk jelenleg a klán nagyrésze sehol. Záróvizsgák, szigorlatok, és emellett dolgozunk is, van bőven jobb elfoglaltságunk annál, hogy x időt rászánjunk egy játékra. Pl. reggel rakták ki a videót, de most volt csak időm végig hallgatni, pedig vasárnap van, engem nem tart el a klánom, hogy ingyen életem legyen egy f*s játékért.
Kam,eleted sincs
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Szoktunk mi komolyan indulni?
Bocsi nem titeket vert meg az ASG végjátékban? Xddddd Ha most az FS-t megverik így,hogy a vajda kemkedik naluk akkor semmi ok a cinkelesre,de addig elegge sok indok van rá,én addig a helyedben nem irnek semmit kulsore mig Gáborék nem vernek meg mégvalakit.Vagy bementem volna a helyedbe Gáborékra,vagy az FS-re egy gyors revansra,hogy gyorsan felejtse el mindenki azt ami történt xdd
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Egyáltalán nincs szégyelni való,olyan vezetőséggel,s tagokkal ASG felvette volna a versenyt sok nálunk összeszokottabb klánnal is.
Mindig megmosolyodok,hogy ezeket szinte mind megírták ott külsőn,meg hogy Bergen lehozza nekik a világot,de most valahogy mindenki azt hiszi az itteni ASG = az ottanival...:)

Továbbá itt amennyi vesztes van,csak csak megengedhetem magamnak mint legnagyobb vesztes, hogy én is megosszam a véleményem. :D
 

Deleted User - 1534987

Vendég
Valahogy van rà mód bekerüljek Asg-be ??? A vilag egyik legjobb khsa akarok lenni es ez csak ugy lehetseg ha a legjobb vezetosegtol tanulok
 

lackothemad

Member
A reakció pontszáma
45
Eskü el is fogadnám,ha tudnád a játéktudásbeli külömbséget.
Nyertetek 1 világot Gábornak,előtte kb 4 világon raktuk inasba Gábort,csak hogy fentebb említett szakszavakat említsem.

De persze most lehet hozakodni mindennel,de ide ASG és FS jött szervezetten.
Mi feljöttünk ide csapatot építeni,s levezetni.

Erre érdekes,hogy lassan a mi hibánk hogy a gyenge játéktudás kiütközik.

(Nem véletlen volt V65ön is a fronton Triad-bingo-angel-xelle-romeo,kik azért tényleg odatették maguk,a maradék X ember meg háttérben barbizott,vagy belső lett.)

Mhh,nincs hiányérzeted,hogy mint ASG-s szószóló te nem tartoztál ott sem ide? :)

Ui. Mivel annyira elvertetek ott is,s itt én magam kerestem meg Gábort,hogy segítjük annak érdekében hogy legyen esélyetek FS ellen... Miért nem vertetek már el itt is,hisz 2 fronton játszanánk,s mi 1 ATL ellen is szenvedünk ugye...

Korrekt voltam eddig veletek annak ellenére hogy Gábor csak bomlasztott,Toborzott tőlünk,s szavát szegve itt foglaltatott a kontin.

Sok sikert a betörléshez,vagy lehet "te sem érted amit Gábor ezzel el akar érni?"
még mindig maradnék a tanácsomnál, a szakszvakat meg ne egy elmeháborodott 15 évestől vedd át, már én is megbántam :D

3 hónappal később kezdtem és kb annyi idő alatt le is zárult a szeró (érdemi része), és igen, van hiányérzetem, mert játszani jöttem, de abból szinte semmit nem kaptam attól függetlenül, hogy te, vagy bárki más eldönti én hova tartozok

a szószegő dolgot nem is igazán boncolgatnám, meg hogy ki mennyire korrekt, mindenki nézzen magába

köszi a jókívánságokat :D
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
még mindig maradnék a tanácsomnál, a szakszvakat meg ne egy elmeháborodott 15 évestől vedd át, már én is megbántam :D

3 hónappal később kezdtem és kb annyi idő alatt le is zárult a szeró (érdemi része), és igen, van hiányérzetem, mert játszani jöttem, de abból szinte semmit nem kaptam attól függetlenül, hogy te, vagy bárki más eldönti én hova tartozok

a szószegő dolgot nem is igazán boncolgatnám, meg hogy ki mennyire korrekt, mindenki nézzen magába

köszi a jókívánságokat :D
@Már Megint én ezt nem hagynam uuuuuu
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.382
Egyáltalán nincs szégyelni való,olyan vezetőséggel,s tagokkal ASG felvette volna a versenyt sok nálunk összeszokottabb klánnal is.
Mindig megmosolyodok,hogy ezeket szinte mind megírták ott külsőn,meg hogy Bergen lehozza nekik a világot,de most valahogy mindenki azt hiszi az itteni ASG = az ottanival...:)

Továbbá itt amennyi vesztes van,csak csak megengedhetem magamnak mint legnagyobb vesztes, hogy én is megosszam a véleményem. :D

Azé remélem, hogy amikor kamuval próbálsz meggyőzni másokat, hogy mekkora király vagy, azért legbelül tudod az igazat, és nem hiszed el tényleg, amiket írsz.
 

Kappl

Kappl.pont.macsó
A reakció pontszáma
494
Amugy DonG, mi nem azért nem megyünk be az fs ellen, mert nincs dákónk, csupán nincs időnk, nem hiába nem játszunk jelenleg a klán nagyrésze sehol. Záróvizsgák, szigorlatok, és emellett dolgozunk is, van bőven jobb elfoglaltságunk annál, hogy x időt rászánjunk egy játékra. Pl. reggel rakták ki a videót, de most volt csak időm végig hallgatni, pedig vasárnap van, engem nem tart el a klánom, hogy ingyen életem legyen egy f*s játékért.
Záróvizsga?
Nincs az még neked korán? :rolleyes: :rolleyes:
 
Fent