Világ 68 Csevegő

lackothemad

Member
A reakció pontszáma
45
Én írtam az tény de az is hogy egy nyert szerotól Gábor úgy elszállt hogy lassan légvédelmi rakétával kellene lelőni:D:D:D
ezért kellene megfontolni, hogy mihez szóltok hozzá és hogyan, ismerve a történteket ezt most nektek kicsit hanyagolni kellene, nem bántásból írtam, csak egy tanács
 

lackothemad

Member
A reakció pontszáma
45
és egy másik gondolat:

mit foglalkoztok egy "hülyével", aki megetet másokat? csak nem tán még erre az emberre is irigyek vagytok? :D
 

Halottaskocsi

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.067
Mert nyertél egy analfabéta szerot úgy érzed egy napon lehet emlegetni téged az Fs-el??
Max az Atlantisszal..
Nemrég még wicsered írt olyanokat hogy bárkinek megnehezíti a dolgát. Az a wicsered aki az általad említett "analfabéta" szerot elbukta az Asg ellen. Az a wicsered aki az általad említett Atlantisz ellen is szív. Nem vicces ez egy kicsit?
 

=I LOVE Zik=

Active Member
A reakció pontszáma
167
:rolleyes:o_O
Nemrég még wicsered írt olyanokat hogy bárkinek megnehezíti a dolgát. Az a wicsered aki az általad említett "analfabéta" szerot elbukta az Asg ellen. Az a wicsered aki az általad említett Atlantisz ellen is szív. Nem vicces ez egy kicsit?
Mert Gábor nagy mellennyel mondja hogy szivunk muszi el is hinni?
 

LordArkan

Member
A reakció pontszáma
18
ennyit tudtok,mindenki pofazik Gaborrol,eskuszom ra vagytok izgulva,csinaljatok a videokat,utana meg jottok becsmerelni az embert,kezdjetek el jatszani es foglalkozzatok a sajat dolgaitokkal,ez a kulso nem a khrol szol,itt mindenki a masikat szidja,hajra!!!
Egyebkent csak kerdeznem:ha mi a egy analfabeta szervert nyertunk mennyire analfabetak voltak a vesztesek?????
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
ezért kellene megfontolni, hogy mihez szóltok hozzá és hogyan, ismerve a történteket ezt most nektek kicsit hanyagolni kellene, nem bántásból írtam, csak egy tanács


Eskü el is fogadnám,ha tudnád a játéktudásbeli külömbséget.
Nyertetek 1 világot Gábornak,előtte kb 4 világon raktuk inasba Gábort,csak hogy fentebb említett szakszavakat említsem.

De persze most lehet hozakodni mindennel,de ide ASG és FS jött szervezetten.
Mi feljöttünk ide csapatot építeni,s levezetni.

Erre érdekes,hogy lassan a mi hibánk hogy a gyenge játéktudás kiütközik.

(Nem véletlen volt V65ön is a fronton Triad-bingo-angel-xelle-romeo,kik azért tényleg odatették maguk,a maradék X ember meg háttérben barbizott,vagy belső lett.)

Mhh,nincs hiányérzeted,hogy mint ASG-s szószóló te nem tartoztál ott sem ide? :)

Ui. Mivel annyira elvertetek ott is,s itt én magam kerestem meg Gábort,hogy segítjük annak érdekében hogy legyen esélyetek FS ellen... Miért nem vertetek már el itt is,hisz 2 fronton játszanánk,s mi 1 ATL ellen is szenvedünk ugye...

Korrekt voltam eddig veletek annak ellenére hogy Gábor csak bomlasztott,Toborzott tőlünk,s szavát szegve itt foglaltatott a kontin.

Sok sikert a betörléshez,vagy lehet "te sem érted amit Gábor ezzel el akar érni?"
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
Nemrég még wicsered írt olyanokat hogy bárkinek megnehezíti a dolgát. Az a wicsered aki az általad említett "analfabéta" szerot elbukta az Asg ellen. Az a wicsered aki az általad említett Atlantisz ellen is szív. Nem vicces ez egy kicsit?

Szív?

1 nap alatt 20 falut hoztunk tőlük..
Csak 1-2 dolgot szerettek homályosítani.

Sem pp,sem szervezett tagság,sem komoly játék nem cél..
Így tekintve így is elég szégyen hogy egyáltalán a világon vagyunk...
De aki ismer az tudja,hogy bárhol indulok top20 a minimum.
Itt pár napja még 3 falus voltam 2 hónap után...
Igen,hatalmas komolysággal jöttünk hogy vérre menő harcot vívjunk az ASG ellen bosszúból,majd FS legyőzői legyünk..
Ne fárasszatok már...

Továbbá buktam már sok világon,szerinted érdekel ki ellen fogok,vagy buktam épp? :)
 

Már Megint

Well-Known Member
A reakció pontszáma
475
ennyit tudtok,mindenki pofazik Gaborrol,eskuszom ra vagytok izgulva,csinaljatok a videokat,utana meg jottok becsmerelni az embert,kezdjetek el jatszani es foglalkozzatok a sajat dolgaitokkal,ez a kulso nem a khrol szol,itt mindenki a masikat szidja,hajra!!!
Egyebkent csak kerdeznem:ha mi a egy analfabeta szervert nyertunk mennyire analfabetak voltak a vesztesek?????


Nálad nem nagyobbak,de ahogy Gábor is mondta,látszik itt nincs 1 Triad,vagy Bingó...

Rakd össze a képet...
(V65ön stat is mutatja mennyire járultál hozzá a győzelmetekhez...)
 
Fent