Világ 66 Csevegő

DeletedUser20567

Vendég
Csak hogy tiszta legyen. Ez is mehet a számlámra. ;) Komoly bajban van egy másik vezér statisztikailag /Árulás terén/.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Hát mit ne mondjak,voltak vándorlások,de hát mindenki maga dönti el hogy egy klánt amit szétbomlasztanak,aztán rámennek egy másikra is ugyan ezt csinálva,utána melyikbe szeretne játszani,viszont emlékszem egy Ragnar nevű játékosra mily örömmel ment át az Shhh-ba aztán lebelsőzték,bár én mondtam hogy a Rolo név jobban párosult volna hozzá,ha már ennyire Viking fan!
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Hát mit ne mondjak,voltak vándorlások,de hát mindenki maga dönti el hogy egy klánt amit szétbomlasztanak,aztán rámennek egy másikra is ugyan ezt csinálva,utána melyikbe szeretne játszani,viszont emlékszem egy Ragnar nevű játékosra mily örömmel ment át az Shhh-ba aztán lebelsőzték,bár én mondtam hogy a Rolo név jobban párosult volna hozzá,ha már ennyire Viking fan!

Na mesélj unatkozós ivós külsősöknek
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Na mesélj unatkozós ivós külsősöknek

Én erről nem tudok érdemben nyilatkozni,klánváltás 1!
Aztán másik nap arra ébredsz hogy ami egyik nap még világoskék volt az a másik napra sötétkék és piros lett,aztán akik ide jöttek azt mondták bomlasztás volt és ezért nem szeretnének a Shhh-be menni,a másik fele csak utált minket:D vagy bizonyos személyeket.
Aztán úgy volt hogy akkor lesz 3v3 ( egy átlósan szövetség),ami végül is megmaradt,mert tisztelet a =MF=-nek volt aki hű maradt a klánjához azután is hogy egy csomó ember kapta a levelet hogy gyertek át az Shhh-ba vagy Bkk,pirates nem tudom hogy írt-e nekik és átmentek,de ők a mai napig kitartottak!
És hiába maradtak kevesen jelenleg a top3 klán a szerveren,igaz 14 millióval lemaradva jelenleg a top2 klántól,és 36 millióval lemaradva a jelenlegi top1 klántól,de ők kitartottak!

Rúnás világ 60% kell birtokolni,ami jelenleg úgy áll hogy a =Redsnake=(Alias Diktátor:D,hát ezt nem lehet megunni) vezette klán 42% áll, az Shhh 22%,=MF= 5%!

Voltak még érdekes dolgok,vagy lehetett hallani,de ezt csak a vezetők tudják hogy igaz vagy nem!

Bár nekem hosszú idő után az első szerver ahol normális vezetés volt,kemény kezű de igazságos!
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Anti nem nyert itt se,eltünt a varázsa!4!4!! Lassan ha igy megy tényleg be fogom előzni
 

DeletedUser20567

Vendég
Én erről nem tudok érdemben nyilatkozni,klánváltás 1!
Aztán másik nap arra ébredsz hogy ami egyik nap még világoskék volt az a másik napra sötétkék és piros lett,aztán akik ide jöttek azt mondták bomlasztás volt és ezért nem szeretnének a Shhh-be menni,a másik fele csak utált minket:D vagy bizonyos személyeket.
Aztán úgy volt hogy akkor lesz 3v3 ( egy átlósan szövetség),ami végül is megmaradt,mert tisztelet a =MF=-nek volt aki hű maradt a klánjához azután is hogy egy csomó ember kapta a levelet hogy gyertek át az Shhh-ba vagy Bkk,pirates nem tudom hogy írt-e nekik és átmentek,de ők a mai napig kitartottak!
És hiába maradtak kevesen jelenleg a top3 klán a szerveren,igaz 14 millióval lemaradva jelenleg a top2 klántól,és 36 millióval lemaradva a jelenlegi top1 klántól,de ők kitartottak!

Rúnás világ 60% kell birtokolni,ami jelenleg úgy áll hogy a =Redsnake=(Alias Diktátor:D,hát ezt nem lehet megunni) vezette klán 42% áll, az Shhh 22%,=MF= 5%!

Voltak még érdekes dolgok,vagy lehetett hallani,de ezt csak a vezetők tudják hogy igaz vagy nem!

Bár nekem hosszú idő után az első szerver ahol normális vezetés volt,kemény kezű de igazságos!

Igen,a -P- is írt nekik,ahogy mindenki más is.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Igen,a -P- is írt nekik,ahogy mindenki más is.

A Lost nem hiszem hogy írt nekik,nekik megvan a kemény mag.
Egy tagot fixen átvettünk mi is de azt a 2 vezetőség megbeszélte egymás között,emelet talán még a H2 be ment 3 farkas,abból 1 vissza ment,de azok is k54 nyúltak át.Részünkről nem volt levél cunami mert nem fértek volna el,nálunk végig szövetségbe gondoltak,bár amit az Shhh csinált,gyere át hopp belső,te is gyere át hopp még belső:D.
Azt nem tudom hogy ti csináltatok-e ilyet?
 

DeletedUser20567

Vendég
A Lost nem hiszem hogy írt nekik,nekik megvan a kemény mag.
Egy tagot fixen átvettünk mi is de azt a 2 vezetőség megbeszélte egymás között,emelet talán még a H2 be ment 3 farkas,abból 1 vissza ment,de azok is k54 nyúltak át.Részünkről nem volt levél cunami mert nem fértek volna el,nálunk végig szövetségbe gondoltak,bár amit az Shhh csinált,gyere át hopp belső,te is gyere át hopp még belső:D.
Azt nem tudom hogy ti csináltatok-e ilyet?
Mi nem csináltunk. Volt akit a többiek akartak így ledarálni,de én nem engedtem. Nálunk inkább az volt hogy a többi játékos nyomására felvettünk olyanokat is akiket én nem akartam. Ott ment el a játék a számomra.
 

DeletedUser20567

Vendég
A Lost nem hiszem hogy írt nekik,nekik megvan a kemény mag.
Egy tagot fixen átvettünk mi is de azt a 2 vezetőség megbeszélte egymás között,emelet talán még a H2 be ment 3 farkas,abból 1 vissza ment,de azok is k54 nyúltak át.Részünkről nem volt levél cunami mert nem fértek volna el,nálunk végig szövetségbe gondoltak,bár amit az Shhh csinált,gyere át hopp belső,te is gyere át hopp még belső:D.
Azt nem tudom hogy ti csináltatok-e ilyet?
Nekünk azt mondták hogy csak MNT-t akartak veletek. De azt is csak akkor vallották be mikor rá kérdeztem.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
De hát igazából már mindegy,lassan vége a szervernek,most láttam a térképen hogy még egy fiók barbár lett!
Bár hosszú idő után ez volt az egyik legnyugodtabb külső rész!
 

DeletedUser20567

Vendég
Maradjon is így.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Szia slade,

A külsőt offoljuk egy jó ideje.. A csapat legnagyobb része.
A v70re, vannak bejelentkezve ha nem tévedünk az -OS-, SBT, CotR, Purpleyek csapata ha jo a sebesség. Valamint még 1 fix csapat. Meg ugye az ASG is nyílván..XD
A következő 3 világ egyikén indulunk biztosan.
Sajnos, nállunk igen is beállitás függő egy indulás. Az első megfelelő világon ott leszunk, minden ilyen kihívastól stb dologtól függetlenül. Azért köszi, hogy ránk gondoltál Te is! :) nektek sok sikert ;)

V66, ügyes volt minden játékos. A külső, rég nem látott nyugit hozott szerintünk is. Tartsuk ezt meg. ;)

Szép estét !
 

LilPurpp

Active Member
A reakció pontszáma
197
Szia slade,

A külsőt offoljuk egy jó ideje.. A csapat legnagyobb része.
A v70re, vannak bejelentkezve ha nem tévedünk az -OS-, SBT, CotR, Purpleyek csapata ha jo a sebesség. Valamint még 1 fix csapat. Meg ugye az ASG is nyílván..XD
A következő 3 világ egyikén indulunk biztosan.
Sajnos, nállunk igen is beállitás függő egy indulás. Az első megfelelő világon ott leszunk, minden ilyen kihívastól stb dologtól függetlenül. Azért köszi, hogy ránk gondoltál Te is! :) nektek sok sikert ;)

V66, ügyes volt minden játékos. A külső, rég nem látott nyugit hozott szerintünk is. Tartsuk ezt meg. ;)

Szép estét !
Azért én remélem a v70 en megjelentek, kivancsi lennek nektek mi a jo beallitas,remelem azert jo lesz csak,hogy revansot tudjak venni a 66 ert. Az itt elert sikereitekhez pedig gratulalok jol toltatok,persze kellett hozza 1-2 esemeny hogy ilyen siman nyerjetek bar igyis ugyis ti voltatok a szerver favoritok
 
Fent