Világ 66 Csevegő

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
=RedSnake=
Ismét bátorkodlak ki hívni téged és klánod v70 re.
Lassan végleges tag listánk csak miattatok ált össze így szeretnénk meg mérettetni magunkat veletek szembe.
Meg értem ha inkább nem indulnál mert egy új ellenfél riasztóbb mint a már ismert de ettől függetlenül reménykedem benne nem "félsz" ellenünk ki állni.
Minden tisztelet
 

= RedSnake =

Active Member
A reakció pontszáma
58
Szia slade,

A külsőt offoljuk egy jó ideje.. A csapat legnagyobb része.
A v70re, vannak bejelentkezve ha nem tévedünk az -OS-, SBT, CotR, Purpleyek csapata ha jo a sebesség. Valamint még 1 fix csapat. Meg ugye az ASG is nyílván..XD
A következő 3 világ egyikén indulunk biztosan.
Sajnos, nállunk igen is beállitás függő egy indulás. Az első megfelelő világon ott leszunk, minden ilyen kihívastól stb dologtól függetlenül. Azért köszi, hogy ránk gondoltál Te is! :) nektek sok sikert ;)

V66, ügyes volt minden játékos. A külső, rég nem látott nyugit hozott szerintünk is. Tartsuk ezt meg. ;)

Szép estét !
:cool::cool:
 

a Vajda

Well-Known Member
A reakció pontszáma
2.265
=RedSnake=
Ismét bátorkodlak ki hívni téged és klánod v70 re.
Lassan végleges tag listánk csak miattatok ált össze így szeretnénk meg mérettetni magunkat veletek szembe.
Meg értem ha inkább nem indulnál mert egy új ellenfél riasztóbb mint a már ismert de ettől függetlenül reménykedem benne nem "félsz" ellenünk ki állni.
Minden tisztelet
Ha ellenuk akarsz jatszani, akkor szimplan a kesz tagsagoddal bekell majd regelned oda ahol ok lesznek.
Attol, hogy heti 1 szer kihivod a klant nem fognak indulni ott ami nekik nem alkalmas,te akarsz ellenuk jatszani, akkor alkalmazkodnod kell, ennyi. :) :D
 
Utoljára szerkesztve:

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Ha ellenuk akarsz jatszani, akkor szimplan a kesz tagsagoddal bekell majd regelned oda ahol ok lesznek.
Attol, hogy heti 1 szer kihivod a klant nem fognak indulni ott ami nekik nem alkalmas,te akarsz ellenuk jatszani, akkor alkalmazkodnod kell, ennyi. :) :D
Ez olyan fs dolog?
Szerintem ha ki hívom 1 adott szerverre úgy hogy még senki nem tudja a beállításokat tisztább mintha olyan szerverre megyünk be egymás ellen ami valakinek jobban fekszik...
Szerintem de ez az én egyéni véleményem.
Természetesen nem fogunk be menni másik szerverre V70 en indulunk az a ki tűzött cél.
 

WarriorSpirit

Well-Known Member
A reakció pontszáma
262
Ez olyan fs dolog?
Szerintem ha ki hívom 1 adott szerverre úgy hogy még senki nem tudja a beállításokat tisztább mintha olyan szerverre megyünk be egymás ellen ami valakinek jobban fekszik...
Szerintem de ez az én egyéni véleményem.
Természetesen nem fogunk be menni másik szerverre V70 en indulunk az a ki tűzött cél.

Szerintem Piroska nem fog lassú szerveren indulni a Harcosokkal. Szóval ha v70en lassú szerver lesz akkor tuti hogy nem indul ott.
 

DeletedUser20998

Vendég
Hát ha kihivsz valakit, akkor alkalmazkodj. Elvegre te akarsz ellene megkuzdeni, nem o ellened. :)
Figyu má felkészítettem ellened 70 legjobb emberem, direkt ellenetek készülünk, teli vagyunk PP-vel és elvárjuk, hogy a számunkra ideális, hazai környezetben mérkőzzünk meg! Illetve égtájat is lefoglalnánk előre, elvégre mégis mi vagyunk a kihívók nem?! Továbbá az első hónapban légyszíves ne támadjátok majd a kialakuló frontunkat, mert az nem fer, hogy mi startban nem vagyunk jók, és ti akkor jösztök. Továbbiakat majd a szeró közben!
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
@Slade akkor 69re mehet a kihivas?2 es sebesseg lesz ennel gyorsabb nem lesz mostanaban xd xd
Sajnos a 2 es sebesség nem az én világom.
Plusz tibax és wicser is jelen lesz a szerveren így hát tudjuk már ki nyeri a szervert és azt is ki lesz az utolsó.
Igy sajnos felesleges lenne be menni de reméljük a pp jól fog fogyni :)
 
Fent