Világ 65 Csevegő

ferfar

New Member
A reakció pontszáma
7
Ez rengetegszer sikerülhet, amikor próbálsz tizedre a vonat elé szúrni, általában nem szoktam örülni ha így van, mert ha egy tizedbe megy mindig az előbb induló csapódik (ha jól emlékszem), de amit a képen fotóztál az nem tehetség, vagy indító csupán bénázás semmi több. Amúgy tizedre pontosan egy 1gbit/sec nettel egy 8gb ddr4 ram és jó procis géppel simán megoldható szándékosan is. De anélkül is kivitelezhető ha kitapasztalod mennyit késik a neted, az általános az 5-6 tizedes csúszás, nálam általában annyi volt, legutóbbi aktív szerveren is pl.
Egyetértek előfordulhat párszor de ez 2/2 ilyen alkalom es ez csak nalunk akik bedobtak azokrol nemtudok nyilatkozni sajnos csak érdekes volt de nem tizedre pontosan raktak hanem mind2 ha megnézed ezredre pontos érkezés a vonathoz képest úgy hogy utólag lett eleszurva
De nem ezen múlik semmise igazából csak megjegyeztem hogy érdekes igazából es pont a mostani nagy támadásnál jött ez össze
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Indits már nekem ezrednél pontosabbat de senkise mondtam h tökéletes inditasok csupán annyit h ezredre pontos ugy h utána lettek indítva miutan a nemesek az egyik pont nemessel azonos a masik meg pont 1 tizedes különbség vonathoz képest.

Ja es ugy tedd hogy ne bannoljanak érte mint általában a legtöbb világon :D
De nem vitatkozni akarok siman annyit mondtam ne jatszuk az álszentet elismertuk az armat stb... Ha kiakarnek baszni veluk névvel együtt es jelentjuk de nem tettuk
100/40* tuti sikerul nekem szval nem nehez kezugyesseg es a rutin
 
Fent