Világ 65 Csevegő

=ZEUS=

King of Asgardia
A reakció pontszáma
354
Egy 3x kisebb klán ellen indító scriptel inditgatni ezredre pontosan többször is na az a szégyen :D (kinek nem inge...) ha még a kisebb tagok csinálnák valahol jobban érthető lenne de a nagy kiraly accok akiket istenitetek azok csinálják

De köszönjük az elismerést a régi vezetosegtol ez tellet sajnos mi meg ennyire vagyunk képesek egy egész konti ellen.

Nézd nem mi üzentünk hadat már a kezdő alatt, nem mi jöttünk ki májerkodni a külsőre, nem az ASG kezdte a szardobálást! Okés ez a volt vezetőségetek hagyatéka..... ám azért egyik mostani MP-s vezér sem írt olyan levelet Dongábornak, hogy a vezetőség cserélődött a klánotokban és az új vezetőség elhatárolódik a korábbi vezérek viselkedésétől. Ugye? Persze a háború nyilván maradt volna, főleg, hogy a jelenlegi tagjaitok is alkalmazzák a sértegető leveleket, falu nevekkel való üzengetéseket. :) De az ellenfelek is harcolhatnak úgy, hogy mindkét fél becsülettel teszi oda magát és a végén méltatják egymás pozitív sikereit. Lásd: " így a kitartásukért egy grat jár. " míg ti jelenleg is vádaskodtok és egy-egy acc-ot rágalmaztok.
De megnyugtatlak semmi illegális scriptet nem használnak a "nagy király acc-ok"! A megfelelő időzítés alap már ezen a szinten. :)
 

toldi26-killer

Well-Known Member
A reakció pontszáma
586
Nézd nem mi üzentünk hadat már a kezdő alatt, nem mi jöttünk ki májerkodni a külsőre, nem az ASG kezdte a szardobálást! Okés ez a volt vezetőségetek hagyatéka..... ám azért egyik mostani MP-s vezér sem írt olyan levelet Dongábornak, hogy a vezetőség cserélődött a klánotokban és az új vezetőség elhatárolódik a korábbi vezérek viselkedésétől. Ugye? Persze a háború nyilván maradt volna, főleg, hogy a jelenlegi tagjaitok is alkalmazzák a sértegető leveleket, falu nevekkel való üzengetéseket. :) De az ellenfelek is harcolhatnak úgy, hogy mindkét fél becsülettel teszi oda magát és a végén méltatják egymás pozitív sikereit. Lásd: " így a kitartásukért egy grat jár. " míg ti jelenleg is vádaskodtok és egy-egy acc-ot rágalmaztok.
De megnyugtatlak semmi illegális scriptet nem használnak a "nagy király acc-ok"! A megfelelő időzítés alap már ezen a szinten. :)
És a kirájnak megy az időzítés?
Mert akkor ha jól értem ez a kép csak photoshop, szimplán a képzelet szüleménye. Valami troll megint csak összeszerkesztett valamit, és a kiráj önmagában képes belevágni 10ms be. Én nem kérdőjelezem meg a képességeid, hisz te magad mondtad hogy a kisujjadban több taktika van mint az egész magyar kh-ban, és én egy ilyen nagy elmének elhiszem mint te.


1621077289632.png

(A képen csak véletlen van Odin hisz ez csak egy photoshop, igazából ezt az indiai kisgyerekek szerkesztették össze a Májkroszoftnál. Ez egy elképzelt beszélgetés)
 

.PLAYBOY.

New Member
A reakció pontszáma
8
De megnyugtatlak semmi illegális scriptet nem használnak a "nagy király acc-ok"! A megfelelő időzítés alap már ezen a szinten. :)[/B]

Akkor benne vagytok egy ellenőrzésbe,hogy egy adott időben mikor egy supporter is ráér,és "nézi" mi is történik ugyan így kikülditek az 1 ezredmásodperces támadásokat ? :D


Sose késő tanulni ugye, mutassátok már meg akkor a nooboknak hogy is kell ezt :)
 

Romeo

Active Member
A reakció pontszáma
89
Akkor benne vagytok egy ellenőrzésbe,hogy egy adott időben mikor egy supporter is ráér,és "nézi" mi is történik ugyan így kikülditek az 1 ezredmásodperces támadásokat ? :D


Sose késő tanulni ugye, mutassátok már meg akkor a nooboknak hogy is kell ezt :)
ha akarod most meg mutatom neked megosztott kepernyovel XD
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Havalahova kel dualvagytrial irjatok nehavanidom azt lehozom valakinek a szerot sokatmemvalalok de a jelenletem egy gyozelemelerfel
 

ferfar

New Member
A reakció pontszáma
7
Nézd nem mi üzentünk hadat már a kezdő alatt, nem mi jöttünk ki májerkodni a külsőre, nem az ASG kezdte a szardobálást! Okés ez a volt vezetőségetek hagyatéka..... ám azért egyik mostani MP-s vezér sem írt olyan levelet Dongábornak, hogy a vezetőség cserélődött a klánotokban és az új vezetőség elhatárolódik a korábbi vezérek viselkedésétől. Ugye? Persze a háború nyilván maradt volna, főleg, hogy a jelenlegi tagjaitok is alkalmazzák a sértegető leveleket, falu nevekkel való üzengetéseket. :) De az ellenfelek is harcolhatnak úgy, hogy mindkét fél becsülettel teszi oda magát és a végén méltatják egymás pozitív sikereit. Lásd: " így a kitartásukért egy grat jár. " míg ti jelenleg is vádaskodtok és egy-egy acc-ot rágalmaztok.
De megnyugtatlak semmi illegális scriptet nem használnak a "nagy király acc-ok"! A megfelelő időzítés alap már ezen a szinten. :)
Elhiszunk mi mindent de utólagosan berakott nukeok a nemes elé ezredre pontosan ugyanarra az időre érdekes es ez csak 2 ilyen lenne még
A jatekosok szidasa uzenettel pedig tessek itt egy tegnapi bizonyitek mikor soha nem beszeltunk a taggal egy szót se es amint nem sikerült falut hozni irogat

Szerintem itt külsőn lett irva egy level raznik által mikor rolunk volt szó folyamat hogy ez nem az a vezér kar már es hagyjanak minket békén illetve hogy ne keverjenek ossze a régiekkel es ne az o dolgaikat fogják ránk.
De elismerjuk hogy szép volt gratulalok ha ez a cél de ne játszunk az álszentet nyilván soha nemtudjak a suppok kideriteni ha hasznalsz konyvejlzokbol egy indito scriptet ezert nem is jelentettuk es ezert is takartam ki a neveket.

GRATULÁLOK AZ ÁRAMHOZ!
 

Csatolmányok

  • Screenshot_20210516-070329__01.jpg
    Screenshot_20210516-070329__01.jpg
    295,9 KB · Megtekintések: 72
  • received_142061487910010.jpg
    received_142061487910010.jpg
    299,8 KB · Megtekintések: 76
  • Screenshot_20210516-070651.jpg
    Screenshot_20210516-070651.jpg
    195,5 KB · Megtekintések: 71

Dieu Noir

Well-Known Member
A reakció pontszáma
644
Elhiszunk mi mindent de utólagosan berakott nukeok a nemes elé ezredre pontosan ugyanarra az időre érdekes es ez csak 2 ilyen lenne még
A jatekosok szidasa uzenettel pedig tessek itt egy tegnapi bizonyitek mikor soha nem beszeltunk a taggal egy szót se es amint nem sikerült falut hozni irogat

Szerintem itt külsőn lett irva egy level raznik által mikor rolunk volt szó folyamat hogy ez nem az a vezér kar már es hagyjanak minket békén illetve hogy ne keverjenek ossze a régiekkel es ne az o dolgaikat fogják ránk.
De elismerjuk hogy szép volt gratulalok ha ez a cél de ne játszunk az álszentet nyilván soha nemtudjak a suppok kideriteni ha hasznalsz konyvejlzokbol egy indito scriptet ezert nem is jelentettuk es ezert is takartam ki a neveket.

GRATULÁLOK AZ ÁRAMHOZ!
Hát ha szerinted ezek pontos inditások akkor nem játszottál még profik ellen :D
 

ferfar

New Member
A reakció pontszáma
7
Hát ha szerinted ezek pontos inditások akkor nem játszottál még profik ellen :D
Indits már nekem ezrednél pontosabbat de senkise mondtam h tökéletes inditasok csupán annyit h ezredre pontos ugy h utána lettek indítva miutan a nemesek az egyik pont nemessel azonos a masik meg pont 1 tizedes különbség vonathoz képest.

Ja es ugy tedd hogy ne bannoljanak érte mint általában a legtöbb világon :D
De nem vitatkozni akarok siman annyit mondtam ne jatszuk az álszentet elismertuk az armat stb... Ha kiakarnek baszni veluk névvel együtt es jelentjuk de nem tettuk
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.384
Indits már nekem ezrednél pontosabbat de senkise mondtam h tökéletes inditasok csupán annyit h ezredre pontos ugy h utána lettek indítva miutan a nemesek az egyik pont nemessel azonos a masik meg pont 1 tizedes különbség vonathoz képest.

Ez rengetegszer sikerülhet, amikor próbálsz tizedre a vonat elé szúrni, általában nem szoktam örülni ha így van, mert ha egy tizedbe megy mindig az előbb induló csapódik (ha jól emlékszem), de amit a képen fotóztál az nem tehetség, vagy indító csupán bénázás semmi több. Amúgy tizedre pontosan egy 1gbit/sec nettel egy 8gb ddr4 ram és jó procis géppel simán megoldható szándékosan is. De anélkül is kivitelezhető ha kitapasztalod mennyit késik a neted, az általános az 5-6 tizedes csúszás, nálam általában annyi volt, legutóbbi aktív szerveren is pl.
 
Fent