Világ 64 Csevegő

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
A hozzám hasonlóak tanítottak, és vagy indítottak el az útjukon, igen sok játékost, az, hogy ilyesmire hárítod saját kezdőséged gondolkozás helyett, ne haragudj övön aluli.
A statodon és a hszeiden látszik, mielőtt belekötnél, minél hamarabb ismered be, annál hamarabb leszel képes fejlődni, és jobb játékossá válni.
Legjobtamacs mit adhatok neked hagyd aba a jatekotnemneked valo,ha megis jacanal akorjacc kemenyen fohadi lvl30 azt utana johetnek a 6 os banyak kinek kicsi a pontya anak kicsi a
Na mindegy inentolmarcsak a mondasok hatharajosz folos jacanod
Aki alszik elhordom,johec mehec goblinnaljobb nemlehecc
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
a vajda ki hagyta van e élet a agy halál után.?
csak hogy tud ez vagyok. xd
remélem tetszek xd
ha igen dobj egy liket és megy a teloszámon.
 

Csatolmányok

  • én.png
    én.png
    352,9 KB · Megtekintések: 27
Utoljára szerkesztve:

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
*Extreme.
hogy senkit nem zavar ez azért elég nagy butaság. sőt tovább megyek nem egy igen csak szépen csaló speedes sírta teli már a fb mikor ellenük csaltak . xd
addig senkit nem zavar még ő csal vagy a ő érdekeiben, de amint hátrányára már megy is a supphoz.
és én azt vallom ha már szabályosan valaki nem tud el érni valamit egy játékba legalább maradjon csendbe.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Vadember, remélem érzékeled, hogy ez a 64-es csevegő amelyik világra az újítások nem vonatkoznak, így a dual Trial ra való sarkallás egyáltalán nem volt semmilyen szabályba ütköző cselekedet (bár amúgy se lenne de így még a te fejedben levő zavaroknak is elvileg meg kell felelnie).
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
nem tudom érzékeled e hogy a nemzetközi szabályt nem most kellet volna be vezetni ha nem még 2018 ban. és nem tudom érzékeled e hogy soha nem lett volna szabad be vezetni sem.
és nem tudom érzékeled e hogy mindenek felet áll a ÁSZF
ami konkrétan ki mondja.

Amennyiben az ÁSZF, valamint a játékszabályok és játékleírások közt ellentmondás tapasztalható, az ÁSZF az irányadó

Magyarul valójában nem szabályos most sem és nem is volt az soha.
bár a support most se foglalkozik ezzel.
de nem egészen ez meríti ki a csalás tényét.
 

Tüptüptüp

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.673
Vadember, remélem érzékeled, hogy ez a 64-es csevegő amelyik világra az újítások nem vonatkoznak, így a dual Trial ra való sarkallás egyáltalán nem volt semmilyen szabályba ütköző cselekedet (bár amúgy se lenne de így még a te fejedben levő zavaroknak is elvileg meg kell felelnie).

itt mondjuk semmi sem ütközik szabályba. buff fiókozás, farmbot, minden mehet
 

Bogyó

“A jó”
A Klánháború Csapata
Supporter
A reakció pontszáma
783
Mindenkié :p van most már dühöngő ott tessék folytatni, személyeskedés nélkül és egyéb szabályok betartása mellett. :)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.223
Senki se kötelez xd csak a szabályzat a Nemzetközi és a ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
Akik képtelenek szabályosan játszani azok inkább hallgassanak szerintem xd
tisztába vagyok azzal nem írok helyesen , de ettől még értelmes vagyok. amit olvasok tudom értelmezni. és tudok kulturáltan hozzászólni bármihez.
ő viszont ha valaki értelmesen ellen véleményt mond azonnal át megy alpáriba. mert ész érv ellen nincs neki értelmes ellenérve.
ez a idézem

"Senki nem kötelez arra, hogy egyedül vidd a fiókod, ha egyedül viszed, így jártál."

ez konkrétan hülyeség.
mert mind a szabályzat mind a ÁSZF szerint mindenkinek egyedül kéne vinni a fiókot.
az hogy itt bele nyúltak 2018 ban a szabályzatba jogalap nélkül egy dolog.
de a ÁSZF azt is ki mondja ami a legföbb mérvadó.

" Amennyiben az ÁSZF, valamint a játékszabályok és játékleírások közt ellentmondás tapasztalható, az ÁSZF az irányadó. "

gyakorlatilag soha nem volt szabályos a duál,triál.
*Extreme.
hogy senkit nem zavar ez azért elég nagy butaság. sőt tovább megyek nem egy igen csak szépen csaló speedes sírta teli már a fb mikor ellenük csaltak . xd
addig senkit nem zavar még ő csal vagy a ő érdekeiben, de amint hátrányára már megy is a supphoz.
és én azt vallom ha már szabályosan valaki nem tud el érni valamit egy játékba legalább maradjon csendbe.


Egész biztos, hogy mindenkié? :D
 
Fent