Világ 64 Csevegő

Bertajoe007

New Member
A reakció pontszáma
9

Miért nem a a lezárás előttre mész vissza két héttel adathyűjtésekre? Ja, mert már eldőlt világoknál statisztika javításkor lett sok falvam elvíve? Nos, a hozzád hasonlók miatt hagyják itt sokan a játékot. Nektek presztízs, van, akinek csak játék. Igaz, én egyedül, és nem duál, triál fiókkal játszom. De érdekes, nem az a ciki, hogy egy 1446 pontos falunál mit védekezett ki valaki, hanem az, amibe került a támadónak. Nekem tuti nem érte volna meg.
 

Fives

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.003
Miért nem a a lezárás előttre mész vissza két héttel adathyűjtésekre? Ja, mert már eldőlt világoknál statisztika javításkor lett sok falvam elvíve? Nos, a hozzád hasonlók miatt hagyják itt sokan a játékot. Nektek presztízs, van, akinek csak játék. Igaz, én egyedül, és nem duál, triál fiókkal játszom. De érdekes, nem az a ciki, hogy egy 1446 pontos falunál mit védekezett ki valaki, hanem az, amibe került a támadónak. Nekem tuti nem érte volna meg.
Igazad van, az elhullott sereget sose fogjuk tudni újragyártani :( Örök sebet okoztál nekünk
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Miért nem a a lezárás előttre mész vissza két héttel adathyűjtésekre? Ja, mert már eldőlt világoknál statisztika javításkor lett sok falvam elvíve? Nos, a hozzád hasonlók miatt hagyják itt sokan a játékot. Nektek presztízs, van, akinek csak játék. Igaz, én egyedül, és nem duál, triál fiókkal játszom. De érdekes, nem az a ciki, hogy egy 1446 pontos falunál mit védekezett ki valaki, hanem az, amibe került a támadónak. Nekem tuti nem érte volna meg.

Ahogy néztem 9000pontod van, stat szerint pedig jóval nagyobb(ak) támadt(ak) +. 30%-os morálnál megfog 1400-2500 gyalogos 20 fallal 1nukeot,ha volt bent védőd akkor igen lehet sokba került neki, de attól nem lesz rossz stratégia(függetlenül attól, hogy nem ismerem a helyzetet), csakmert te egyértelműen kezdőként nem ismered fel a helyzetet. Senki nem kötelez arra, hogy egyedül vidd a fiókod, ha egyedül viszed, így jártál. Mindenkinek van lehetősége választani, hogy neki mire van ideje, és hogyan. A hozzám hasonlóak tanítottak, és vagy indítottak el az útjukon, igen sok játékost, az, hogy ilyesmire hárítod saját kezdőséged gondolkozás helyett, ne haragudj övön aluli.
A statodon és a hszeiden látszik, mielőtt belekötnél, minél hamarabb ismered be, annál hamarabb leszel képes fejlődni, és jobb játékossá válni.
Az ilyen hszeiddel csak tátott szájjal tépelődsz a f erdőbe, főleg ilyen noobok ellen. :rolleyes:
Az egyértelműen látszik a statodon, hogy normális vezetésű klánba még nem voltál, így megérthető a kezdő mivoltod, elnézést ha megsértettelek valamivel, mindkettőnknek jobb, ha fejlődsz, és utána átgondoltan, talán hetek, hónapok, lehet csak évek után már megérted, hogy miért írtam amit. Remélem segítettem, és építőjellegű volt a kommentem számodra.:)
 

Don Vito Corleone

PoA, ELME, WINTER, CotL, I.I
A reakció pontszáma
78
Ahogy néztem 9000pontod van, stat szerint pedig jóval nagyobb(ak) támadt(ak) +. 30%-os morálnál megfog 1400-2500 gyalogos 20 fallal 1nukeot,ha volt bent védőd akkor igen lehet sokba került neki, de attól nem lesz rossz stratégia(függetlenül attól, hogy nem ismerem a helyzetet), csakmert te egyértelműen kezdőként nem ismered fel a helyzetet. Senki nem kötelez arra, hogy egyedül vidd a fiókod, ha egyedül viszed, így jártál. Mindenkinek van lehetősége választani, hogy neki mire van ideje, és hogyan. A hozzám hasonlóak tanítottak, és vagy indítottak el az útjukon, igen sok játékost, az, hogy ilyesmire hárítod saját kezdőséged gondolkozás helyett, ne haragudj övön aluli.
A statodon és a hszeiden látszik, mielőtt belekötnél, minél hamarabb ismered be, annál hamarabb leszel képes fejlődni, és jobb játékossá válni.
Az ilyen hszeiddel csak tátott szájjal tépelődsz a f erdőbe, főleg ilyen noobok ellen. :rolleyes:
Az egyértelműen látszik a statodon, hogy normális vezetésű klánba még nem voltál, így megérthető a kezdő mivoltod, elnézést ha megsértettelek valamivel, mindkettőnknek jobb, ha fejlődsz, és utána átgondoltan, talán hetek, hónapok, lehet csak évek után már megérted, hogy miért írtam amit. Remélem segítettem, és építőjellegű volt a kommentem számodra.:)

Sosem hittem hogy lesz még olyan levél tőled, ahol az utolsó két sort egy ügyfélszolgálatos szám felvett hangjával fogom magamban olvasni. o_O
Írhatnál itt is ilyen forma szöveget is az ilyen játékosoknak :D
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
Ahogy néztem 9000pontod van, stat szerint pedig jóval nagyobb(ak) támadt(ak) +. 30%-os morálnál megfog 1400-2500 gyalogos 20 fallal 1nukeot,ha volt bent védőd akkor igen lehet sokba került neki, de attól nem lesz rossz stratégia(függetlenül attól, hogy nem ismerem a helyzetet), csakmert te egyértelműen kezdőként nem ismered fel a helyzetet. Senki nem kötelez arra, hogy egyedül vidd a fiókod, ha egyedül viszed, így jártál. Mindenkinek van lehetősége választani, hogy neki mire van ideje, és hogyan. A hozzám hasonlóak tanítottak, és vagy indítottak el az útjukon, igen sok játékost, az, hogy ilyesmire hárítod saját kezdőséged gondolkozás helyett, ne haragudj övön aluli.
A statodon és a hszeiden látszik, mielőtt belekötnél, minél hamarabb ismered be, annál hamarabb leszel képes fejlődni, és jobb játékossá válni.
Az ilyen hszeiddel csak tátott szájjal tépelődsz a f erdőbe, főleg ilyen noobok ellen. :rolleyes:
Az egyértelműen látszik a statodon, hogy normális vezetésű klánba még nem voltál, így megérthető a kezdő mivoltod, elnézést ha megsértettelek valamivel, mindkettőnknek jobb, ha fejlődsz, és utána átgondoltan, talán hetek, hónapok, lehet csak évek után már megérted, hogy miért írtam amit. Remélem segítettem, és építőjellegű volt a kommentem számodra.:)

Senki se kötelez xd csak a szabályzat a Nemzetközi és a ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
Akik képtelenek szabályosan játszani azok inkább hallgassanak szerintem xd
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Senki se kötelez xd csak a szabályzat a Nemzetközi és a ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
Akik képtelenek szabályosan játszani azok inkább hallgassanak szerintem xd
jaja, most jól megmondtad annak a noobnak
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
Senki se kötelez xd csak a szabályzat a Nemzetközi és a ÁSZF


  1. 5.5 A felhasználó vállalja, hogy fiókja bejelentkezési adatait, jelszavait és hozzáférési adatait (összefoglaló néven „hozzáférési adatok”) titokban tartja, és haladéktalanul értesíti az InnoGames vállalatot, amennyiben tudomására jut, vagy azt gyanítja, hogy illetéktelen harmadik fél tudomására jutottak a hozzáférési adatai. Ebben az esetben a felhasználó megváltoztatja adatait, vagy az InnoGames végzi el ezt. Ilyen esetekben az InnoGames jogosult a felhasználó hozzáférésének ideiglenes letiltására. A felhasználó hozzáférését az InnoGames visszaállítja, amint tisztátza, hogy a hozzáférési adatokkal nem élt vissza sem a felhasználó, sem valamely harmadik fél.
Akik képtelenek szabályosan játszani azok inkább hallgassanak szerintem xd

Jól van vadgaz feküdj le aludni:D
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
-NooBLeadeR-
én egy kézzel tolom szinte mindig xd mondhatni duálba xd mer a ölembe ül a csöppségem ami neked soha nem fog.de nem szeretném ha még egyszer le vadgazoznál,
mer te nem vagy arra se méltó hozzám szólj nem hogy mindenkit fikáz.
 

-NooBLeadeR-

#igazajátékosnevem
A reakció pontszáma
8.421
-NooBLeadeR-
én egy kézzel tolom szinte mindig xd mondhatni duálba xd mer a ölembe ül a csöppségem ami neked soha nem fog.de nem szeretném ha még egyszer le vadgazoznál,
mer te nem vagy arra se méltó hozzám szólj nem hogy mindenkit fikáz.

Én egy ujjal mert a többi tartja a telefont ikszdé ikszdé
Akkor foglalkozz a gyerekkel, meg ha már folyamat okoskodsz menj magyar tanárhoz mert szép a heJesírásod.
Úgy hívlak, mert nem vagy méltó sem arra, hogy rendesen leírja bárki is a neved :rolleyes:
Ikszdé ikszdé
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
tudnék erre mit írni híd el de azét én bannt kapnék még te semmiért.
attól hogy nem helyesen írok értelmezni tudom amit olvasok. vélhetően neked meg az nem megy. különben nem írnál hülyeségeket le.
De ha már a helyes írásommal gondod van akkor kérlek ezt jelez a a google helyes írás fejlesztőjének is.
 

plazma

New Member
A reakció pontszáma
6
tisztába vagyok azzal nem írok helyesen , de ettől még értelmes vagyok. amit olvasok tudom értelmezni. és tudok kulturáltan hozzászólni bármihez.
ő viszont ha valaki értelmesen ellen véleményt mond azonnal át megy alpáriba. mert ész érv ellen nincs neki értelmes ellenérve.
ez a idézem

"Senki nem kötelez arra, hogy egyedül vidd a fiókod, ha egyedül viszed, így jártál."

ez konkrétan hülyeség.
mert mind a szabályzat mind a ÁSZF szerint mindenkinek egyedül kéne vinni a fiókot.
az hogy itt bele nyúltak 2018 ban a szabályzatba jogalap nélkül egy dolog.
de a ÁSZF azt is ki mondja ami a legföbb mérvadó.

" Amennyiben az ÁSZF, valamint a játékszabályok és játékleírások közt ellentmondás tapasztalható, az ÁSZF az irányadó. "

gyakorlatilag soha nem volt szabályos a duál,triál.
 

Goblin123

Well-Known Member
A reakció pontszáma
1.374
Asokhejes iras kiraj idejott amperkodni asztan jatektudasuk megnincsen megeletukse hahahahahahaha gyerekelazolbe jacik enmegalszok delutanmeradualom viszia a fijokot hahahhaa
 
Fent