Világ 64 Csevegő

Deleted User - 1222958

Vendég
Mellesleg az ike szerver előtt 2 héttel alapult nem ki informált de elég gyatra munkát végzett 3 hónapja még az indulás se tudtuk sőt én akkor még az ii be killer hivasara gondolkodtam :) legközelebb nézz jobban utána a dolgoknak és úgy magyaráz :)
Elöbb azt mondtad nem hazudozol. Ha szerver indulás elött 2 héttel szervezted az Ikeá-t akkor engem miért hívtál a szerverre már október elején? :eek:
Plusz ha annyira Normandia ellen vagy akkor miért hívtad a szerverre? Nem igazán értem ezt a gondolat menetet :( Plusz azt sem nagyon értettem ha utálos a wintert miért vetted be vezéri szobádba a vezetőjüket. Elég érdekesen intézed a dolgokat.
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Elöbb azt mondtad nem hazudozol. Ha szerver indulás elött 2 héttel szervezted az Ikeá-t akkor engem miért hívtál a szerverre már október elején? :eek:
Plusz ha annyira Normandia ellen vagy akkor miért hívtad a szerverre? Nem igazán értem ezt a gondolat menetet :( Plusz azt sem nagyon értettem ha utálos a wintert miért vetted be vezéri szobádba a vezetőjüket. Elég érdekesen intézed a dolgokat.

És látod innen kezdődik a hazudozás :D
Össze vissza próbáljátok védeni a gerincet lek ami nincs :)
Az Ikeat 2 héttel szerver indulás előtt szerveztem téged 65 re hívtalak medves nem 64 :/ nem hittem hogy az emlékezeteddel is gond van de ezek szerint igen :/
Normandiat hívtam így van el követtem azt a hibát meg bíztam benne többé nem lesz ilyen
En nem mondtam hogy a Wintert utalom én nekem deedpolal volt nézet eltérésem amit rendeztem vele és meg beszéltük
Látod megint rosszul értesültel
Mert nem beszéltek arról a szavazásrol inkább ahol TI meg szavaztátok hogy regeljunk rá a Winterre miközben mi a kal mögé akartunk menni?
Vagy erre nem vagytok olyan büszkék?
Vagy arra hogy össze vissza hazudoztak hogy a Temp kereset titeket dipoval ez talán igaz?
Szóval szerintem ne egessetek magatok tovább :)
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Hát pedig 64-re is hívtatok :D 65-re meg nehezen hívtál október elején mert oda még akkor hívtál mikor bőven ment 60. Nem az én emlékezetemmel van probléma :))
Miért nem beszélünk arról, hogy a saját vezér társaid leírták alkalmatlan vagy vezetőnek?
Miért nem beszélünk arról hogy 5ször kb lemondtál a vezetésről majd mindig vissza vissza tértél hogy mégis csak vezér vagyok hello.
Én nem égetem magam :D
Jópáran írtátok hogy ti wintert ütnétek. Ezen hiába kamuzol. A legnagyobb kiabálok mentek legelőször a winterbe msot meg verik a nyálukat ott.
Az a baj öregem, hogy a játéktudásodnál már csak a gondolkodási képességed "nagyobb", így sok olyan tetted van amit nem értek.
De nyilván én hazudok és te mindig igazat mondasz hisz egy ekkora legenda csak igazat szólhat :eek:
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Pontosan 2 héttel szerver kezdete előtt szerveződött az ikea ezen hiába pedalozol semmit nem tudsz mondani ami ennek az ellenkezőjét bizonyítja mivel ez tény.
En nem akartam vezér lenni és most se akarok ezt nyíltan meg is mondtam viszont azt se hagyom hogy akik miadtam jöttek le belsozzetek hogy legyen elég falutok. Mert ugye az ikea volt nektek a tárgyalási alap a Winterhez be dobni béke ajándéknak
Már bocsánat feldscher mondta jaj be daraljuk a Wintert ok a leg gyengébbek a szerveren stb (tudod erre nekem van bizonyítékom is :))
Nem a nyálukat verik épp titeket vernek bucira XD
Jatek tudás XD
6 an támadtak abból 3 a nagy vezirek és 1 falut se tudtak el vinni hogy azt ne vegyem vissza ha ez a játék tudás akkor igazad van XD
4 szeres túl erobe meg voltatok fogva és a Wintert jött mindig takarítani játék tudás ennyit a nagy hodorrol...
Most meg nyaltok a Temp nek hátha ki húznak titeket a szarból amit kevertetek...
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Pontosan 2 héttel szerver kezdete előtt szerveződött az ikea ezen hiába pedalozol semmit nem tudsz mondani ami ennek az ellenkezőjét bizonyítja mivel ez tény.
En nem akartam vezér lenni és most se akarok ezt nyíltan meg is mondtam viszont azt se hagyom hogy akik miadtam jöttek le belsozzetek hogy legyen elég falutok. Mert ugye az ikea volt nektek a tárgyalási alap a Winterhez be dobni béke ajándéknak
Már bocsánat feldscher mondta jaj be daraljuk a Wintert ok a leg gyengébbek a szerveren stb (tudod erre nekem van bizonyítékom is :))
Nem a nyálukat verik épp titeket vernek bucira XD
Jatek tudás XD
6 an támadtak abból 3 a nagy vezirek és 1 falut se tudtak el vinni hogy azt ne vegyem vissza ha ez a játék tudás akkor igazad van XD
4 szeres túl erobe meg voltatok fogva és a Wintert jött mindig takarítani játék tudás ennyit a nagy hodorrol...
Most meg nyaltok a Temp nek hátha ki húznak titeket a szarból amit kevertetek...
Ember te miről beszélsz? XD Ott győzködtetek embereket hogy kérdezzék már meg nem-e indulok veletek. Én nem tárgyaltam senkivel ne keverj bele mások dolgába.
Mondjuk én úgy tudom, hogy a winter elfogadta hogy ti is mnt-t kaptok majd utána inkább kiváltatok. Nem akartál vezér lenni de folyamatosan azért könyörögtél hogy kapj vezéri rangot stb. Lehet, hogy a sok kis barátodat akiket hívtál megtudsz etetni, de engem ne keverj velük össze. Elég sok szerveren játszottam a szuper csapatod ellen és eddig nem kellett sok erőt belefektetnem, hogy falut hozzak :'D
Abba viszont ne menjünk bele ki a leggyengébb a szerveren mert egy ilyen húzás után már én is azt gondolom, hogy a winter, hisz már lépkednek át oda az II-ből is.
Az meg kicsit túlzás hogy te vetted vissza, mert ahogy te belépkedtél helyelés nélkül más accountjába úgy valószinűnek tartom hogy a tiédbe is lépkednek az emberek :'D
Arról meg majd szólj pls ha bucira vernek, hogy én is észre vegyem, mert egy ilyen alattomos sunyi támadáshoz képest ez eléggé gyenge lett. Ha valakit letámadok diplomácia alatt akkor legalább annyira letámadom hogy ne maradjon éppkézláb faluja. Bár ezt a napraforgók nem nagyon érzik, hisz mindig oda húznak ahol világosabb az oldal :D
Veled ellentétbe mi sosem nyaltunk senkinek, legalábbis én nem. Mindenkinek leírtam a nézőpontom aki megkérdezte tőletek is kérdezték nekik is leírtam.
De pls szólj majd ha valamelyik világon indulsz majd komolyan mert akkor oda majd viszek én is egy csapatot amit "2héttel" elötte össze szervezek aztán akkor megnézzük mi lesz belőle :eek:
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Jó pár hanguzenet feldscertol és jó pár Messanger beszélgetés cáfolja amit állítasz amit sajnos ide nem tehetek ki mert törlik és bannolhatnak is érte de akinek kellet tudni róla az tud is :)
Dipo alatt fejes levelebe az szerepel meg szakitottatok a dipot akkor miért alattomos?
A witer el fogadta csak feldscher pont ellenkezőt mondott hogy nem dipoznak az ikeaval.
Ki válás oka meg nem a Winter volt... Az hogy ekkora hulyeseggel etetitek a népet...
Be lepkedtem helyeles nelkul és ez semelyik suportnak nem tűnt fel? Szuport is hülye ezek szerint?
Lehet hogy nálatok ez a módi de nálunk nem ezért kérlek ne általánosíts
Nem is voltam 1 percet se hodorba hogy kaphattam volna jogot? Ez megint ellent mondás nem úgy gondolod?
Ki a leg gyengébb a szerveren? Szerintem aki be rángat a LEGGYENGEBNEK titulált klán moge majd le dipozik vele mert érzik a vesztuket :) az meg hogy ti meg most is a winterbol akartok toborozni hogy is van akkor?
A HODOR be dőlt be mutatkozott a nagy világnak.
Próbáljátok gerincesek játszani és el kerültek az Illyés fajta csúnya maloroket
 

Deleted User - 1222958

Vendég
Jó pár hanguzenet feldscertol és jó pár Messanger beszélgetés cáfolja amit állítasz amit sajnos ide nem tehetek ki mert törlik és bannolhatnak is érte de akinek kellet tudni róla az tud is :)
Dipo alatt fejes levelebe az szerepel meg szakitottatok a dipot akkor miért alattomos?
A witer el fogadta csak feldscher pont ellenkezőt mondott hogy nem dipoznak az ikeaval.
Ki válás oka meg nem a Winter volt... Az hogy ekkora hulyeseggel etetitek a népet...
Be lepkedtem helyeles nelkul és ez semelyik suportnak nem tűnt fel? Szuport is hülye ezek szerint?
Lehet hogy nálatok ez a módi de nálunk nem ezért kérlek ne általánosíts
Nem is voltam 1 percet se hodorba hogy kaphattam volna jogot? Ez megint ellent mondás nem úgy gondolod?
Ki a leg gyengébb a szerveren? Szerintem aki be rángat a LEGGYENGEBNEK titulált klán moge majd le dipozik vele mert érzik a vesztuket :) az meg hogy ti meg most is a winterbol akartok toborozni hogy is van akkor?
A HODOR be dőlt be mutatkozott a nagy világnak.
Próbáljátok gerincesek játszani és el kerültek az Illyés fajta csúnya maloroket
Te mégis miről beszélsz? XD Az hogy szervezek rád egy támadást majd indítás pillanatába közlöm hogy szevasz vége a dipónak, az nem alattomos? vagy nálad ez belefér? Legalább azt ne tagadd hogy beléptél más accountjába mikor a HODORból szóltak hogy ilyet ne csinálj mert szabálytalan és inkább helyelésből lépj be....
Nem értem, hogy tud veled bárki is kommunikálni mikor össze vissza beszélsz mindenről.... Nem mondtam voltál a hodorba de messengeren ott rinyáltál hogy te már pedig vezér vagy stb stb. Ne haragudj de ki akar a winterből toborozni? De ha már ezt így felhoztad akkor az rendben van hogy a winter tőletek átvett játékosokat holott ellenfelek voltatok? Hogy tőlünk ugyan úgy toboroztak/nak? Ne viccelj :D
Veled érdemes beszélgetni mindig megtudsz nevettettni :'D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
17 helyesírási szótár öngyilkos lett az éjszaka folyamán. A hatóságok azóta is nyomoznak, mi állhat ennek a tömeges szuicid hajlamnak a hátterében. Egyes szakértők valami nagyobb dolgot sejtenek a háttérben.
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Mi ez,rendelő hogy várni kell?
Konti választó már északnyugat,most mit számít ha oda csöppene néhány Temp tag!
 

-L.C.N.-

Well-Known Member
A reakció pontszáma
979
Matek és fizika. Magyarból sose voltam elég jó a katedrához :(

Nem számit,ez a külső,itt mindent lehet bizonyos mértékig,ha meg sok,jön a törlés,zárás és lecsap a bannolás.
Amúgy is ha egy szó első és utolsó betűje a helyén marad a többit összekevered az agyad attól még felfogja:)
 

ImKavics

Member
A reakció pontszáma
27
Te mégis miről beszélsz? XD Az hogy szervezek rád egy támadást majd indítás pillanatába közlöm hogy szevasz vége a dipónak, az nem alattomos? vagy nálad ez belefér? Legalább azt ne tagadd hogy beléptél más accountjába mikor a HODORból szóltak hogy ilyet ne csinálj mert szabálytalan és inkább helyelésből lépj be....
Nem értem, hogy tud veled bárki is kommunikálni mikor össze vissza beszélsz mindenről.... Nem mondtam voltál a hodorba de messengeren ott rinyáltál hogy te már pedig vezér vagy stb stb. Ne haragudj de ki akar a winterből toborozni? De ha már ezt így felhoztad akkor az rendben van hogy a winter tőletek átvett játékosokat holott ellenfelek voltatok? Hogy tőlünk ugyan úgy toboroztak/nak? Ne viccelj :D
Veled érdemes beszélgetni mindig megtudsz nevettettni :'D

Nem véletlen "rinyált" sztem.. Emlékezz vissza, hogy miért lett bontva velünk (IKEA) a dipó :D
Nem akartatok minket sok döntésben megkérdezni vagy csak szolni, hogy hellószia ez lesz vagy mondjatok valamit, hogy lássátok ezt a dolgot?
Lehet egymásra utalgatni, mindenkinek megvan a saját nézőpontja... Legalább tanultatok a dologból és lehetőleg nem mentek biztosra máskor, hogy 5x-6x is elkövetitek ugyanezt a hibát ;)
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.221
Nem számit,ez a külső,itt mindent lehet bizonyos mértékig,ha meg sok,jön a törlés,zárás és lecsap a bannolás.
Amúgy is ha egy szó első és utolsó betűje a helyén marad a többit összekevered az agyad attól még felfogja:)

Nem az van, hogy nem tudom elolvasni, hanem simán irritál :D Ez legyen az én faszságom.
 
Fent