Világ 64 Csevegő

DeletedUser20751

Vendég
@Who Are You? Sokan vannak ilyen tudásszinten manapság, nem szégyen, ha a Tempes fióknevedet használod! Látod itt vannak bőven még hozzád hasonlóak.

Az az egy bosszant viszont tudod, hogy miattad valaki engem gyanúsít a Te személyazonosságoddal. Ugyanis az illető csak velem beszélt, mint külsőssel.

Tisztáznád magad? Kérlek!

Fogyatékazonosító, vagy valami...
 

DeletedUser20007

Vendég
Lassan klánzáródás guys, ugye nem kellesz még 1 klán pont előtte ? :) Megérte minket szidni szerver induláskor :DDDDDD
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
5230 bővítmény megtekintése

de még így is nekunk van a legkevesebb tagunk XDDD
Nem baj menobb ledipozni egy masik klannal ellenunk aztan beszolni hogy felvettunk 4tagot ameddig ok ossze alltak kozel 120an :D

de nyilvan egyszerubb beszolni :D

varjuk mar a tamadasokat marko megjegyzesere reagalva ne aggodjatok a scriptem vedekezik majd mindenki helyett
 

44ToMo44

Active Member
A reakció pontszáma
164
Nem baj menobb ledipozni egy masik klannal ellenunk aztan beszolni hogy felvettunk 4tagot ameddig ok ossze alltak kozel 120an :D

de nyilvan egyszerubb beszolni :D

varjuk mar a tamadasokat marko megjegyzesere reagalva ne aggodjatok a scriptem vedekezik majd mindenki helyett
Szedd össze a törölközöket, ahhoz értesz úgyis .
 

Slade

Well-Known Member
A reakció pontszáma
300
Most a hodor maroknyi menekült táborát szedi össze a Temp?
IDE dipo oda dipo ez elárult az elárulta majd irány a Temp
Annyira nem volt kifizetődő az ötletük hogy rá kell regelni a Winterre mert ők a leg gyengébbek...
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Szedd össze a törölközöket, ahhoz értesz úgyis .
Amugy meg ha mar torolkozo szedesnel tartunk en legalabb addig a szerveren maradok hogy az arma vedesek utani izzadt torolkozoket ossze szedjem viszont a te esetedben nagyon meg kene magam eroltetni hol tettel le erdemi eredmenyt a klanodert egy fs szerver kivetelevel ami tudom hogy bravuros forditas volt de na..
Classicon hiszti meg sorozatos vagdalozasok utan nulla teljesitmenyt kovetoen elvittek cotl vilagon ledtad a faluid nem tul nagy karrier utan 63on is ugy remlik hogy kavartad a szart a klanodban de ha nem igy volt esetleg maradandot ott sem alkottak jatektudas teren es most itt 64en se csillogsz a tudasoddal :D
 

Fragile Reality

53 41 59 20 48 49
A reakció pontszáma
17.208
JBFOaV8.png
 
Fent