Csevegő

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
Teccenek a beállítások, max. 1 hónap alatt vége lesz a szerónak. Ki indul?
 

Deleted User - 1537543

Vendég
Sziasztok,

Mivel sok a megkeresés, sokan nincsenek tisztában a "Farmlimit" jelentésével.

Ez nem a farmolást korlátozza, hanem a védekezést.
A farmlimit az jelenti jelen esetben mivel 1000-es, mondjuk vegyünk alapul egy 30as szintű tanyát, ilyenkor a tanya 30*1000 tanya helyet foglaló egységet bír ellátni, ami 30.000 jelent. Ha ezt meghaladja a védekező csapat, akkor egyre kisebb a védekező értékük, ezt pedig a tanyánál tudjátok nyomon követni, mikor mennyi a védekezési érték.

Pontos leírást itt találhattok a Farmlimitről(Tanyaszabályról): https://help.klanhaboru.hu/wiki/A_tanyaszabály

Remélem segíthettem, és így kicsit jobbnak látjátok ezt a beállítást ;)
 

sikamaru123

You do not have to live in the past
A reakció pontszáma
967
Sziasztok,

Mivel sok a megkeresés, sokan nincsenek tisztában a "Farmlimit" jelentésével.

Ez nem a farmolást korlátozza, hanem a védekezést.
A farmlimit az jelenti jelen esetben mivel 1000-es, mondjuk vegyünk alapul egy 30as szintű tanyát, ilyenkor a tanya 30*1000 tanya helyet foglaló egységet bír ellátni, ami 30.000 jelent. Ha ezt meghaladja a védekező csapat, akkor egyre kisebb a védekező értékük, ezt pedig a tanyánál tudjátok nyomon követni, mikor mennyi a védekezési érték.

Pontos leírást itt találhattok a Farmlimitről(Tanyaszabályról): https://help.klanhaboru.hu/wiki/A_tanyaszabály

Remélem segíthettem, és így kicsit jobbnak látjátok ezt a beállítást ;)

Köszi!
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
Hát mondjuk erre kilehetne egy másik szót találni, tanyalimit vagy mit tudom én mi,
mert a farmról mindenkinek a farmkezelő jut eszébe, meg bármilyen játéknál valaminek a gyűjtése adott esteben a nyersi..
Legyen tanyalimit vagy mit tudom én mi, csak ne ilyen formában legyen, hogy farmlimit, mert magyar szerveren ebből kb mindenki magyar megfelelőre gondol nem angolra.
 

Deleted User - 1537543

Vendég
Hát mondjuk erre kilehetne egy másik szót találni, tanyalimit vagy mit tudom én mi,
mert a farmról mindenkinek a farmkezelő jut eszébe, meg bármilyen játéknál valaminek a gyűjtése adott esteben a nyersi..
Legyen tanyalimit vagy mit tudom én mi, csak ne ilyen formában legyen, hogy farmlimit, mert magyar szerveren ebből kb mindenki magyar megfelelőre gondol nem angolra.
Átírtam Tanyaszabályra ;)
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Hát mondjuk erre kilehetne egy másik szót találni, tanyalimit vagy mit tudom én mi,
mert a farmról mindenkinek a farmkezelő jut eszébe, meg bármilyen játéknál valaminek a gyűjtése adott esteben a nyersi..
Legyen tanyalimit vagy mit tudom én mi, csak ne ilyen formában legyen, hogy farmlimit, mert magyar szerveren ebből kb mindenki magyar megfelelőre gondol nem angolra.

mar csak azert is mert letezik olyan hogy farmlimit :)
Speeden is tobbszor talalkoztam mar vele es ott a farmolast korlatozza :)
kivancsi vagyok hogy akkor annak mi a neve mert szerintem ezt amit ok farmlimitnek irtak elsore mindenki mas tanyaszabalynak ismeri
 

diRicheron

.~.NseriouslyO.~.
A reakció pontszáma
3.667
mar csak azert is mert letezik olyan hogy farmlimit :)
Speeden is tobbszor talalkoztam mar vele es ott a farmolast korlatozza :)
kivancsi vagyok hogy akkor annak mi a neve mert szerintem ezt amit ok farmlimitnek irtak elsore mindenki mas tanyaszabalynak ismeri
Igen vágom, én külföldön láttam már és én is azt hittem, hogy a fosztogatás van korlátozva.
 

Deleted User - 1537543

Vendég
mar csak azert is mert letezik olyan hogy farmlimit :)
Speeden is tobbszor talalkoztam mar vele es ott a farmolast korlatozza :)
kivancsi vagyok hogy akkor annak mi a neve mert szerintem ezt amit ok farmlimitnek irtak elsore mindenki mas tanyaszabalynak ismeri

Többször nézz be speedre, ugyanis a farmlimit ott is ugyanúgy a tanya szabályt jelenti, és nem farmolás korlátozást ;)
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
Többször nézz be speedre, ugyanis a farmlimit ott is ugyanúgy a tanya szabályt jelenti, és nem farmolás korlátozást ;)
Talan mostanaban igen :)
Tudod van aki nem az elmult 1evbe kezdte a support szakmat meg a kh-t sem :)
Ha nem tudod regen milyen korok voltak es hogy voltak hivva akkor inkabb ne okoskodj plane nem supportkent.
Attol hogy az egyiketek mostanaban igy nevezte ezt el es a tobbi is igy hivja az nem azt jelenti hogy ennek ez a neve :)
Nem veletlen van a wikin is igy irva hogy tanyaszabaly es az nem mostanaban lett irva :)
 

Vadi72

Well-Known Member
A reakció pontszáma
518
De ha mar ilyen tajekozott vagy akkor kerlek tajekoztassal mar rola hogy a farmolast korlatozo beallitasnak akkor mi a neve?
Vagy nem is tudsz ilyenrol hogy lenne?

mert akkor plane nem ertem mit keresel a support csapatba es azt sem hogy mit kell itt okoskodni meg nyomatni a;) Smileyeket mintha olyan nagyra lennel magaddal :D
 

Deleted User - 1537543

Vendég
Talan mostanaban igen :)
Tudod van aki nem az elmult 1evbe kezdte a support szakmat meg a kh-t sem :)
Ha nem tudod regen milyen korok voltak es hogy voltak hivva akkor inkabb ne okoskodj plane nem supportkent.
Attol hogy az egyiketek mostanaban igy nevezte ezt el es a tobbi is igy hivja az nem azt jelenti hogy ennek ez a neve :)
Nem veletlen van a wikin is igy irva hogy tanyaszabaly es az nem mostanaban lett irva :)

A farmlimit/tanyaszabály egy és ugyanaz, amita bevezettük a játékba. :)
Ha nem lehet farmolni, akkor úgy írjuk pl: Korlátozott farmolás.

Lehet minősíteni bárkit, de ha nem ismersz valakit nem értem miért teszed. Ha esetleg jobban tudod mikor kezdtem, kérlek mond el, hogy én is tudjam :)

Ide írod nekem hogy a Wiki mit ír, ha kicsit is elolvastad volna a Tanyaszabályhoz adtam egy linket a wikire, ami írja hogy másnéven Farmlimit :)


És már rég átírtam Tanyaszabályra, hogy félreértés ne legyen.

Jó játékot
 

Syntex

Co-Community Manager
A reakció pontszáma
828
Talan mostanaban igen :)
Tudod van aki nem az elmult 1evbe kezdte a support szakmat meg a kh-t sem :)
Ha nem tudod regen milyen korok voltak es hogy voltak hivva akkor inkabb ne okoskodj plane nem supportkent.
Attol hogy az egyiketek mostanaban igy nevezte ezt el es a tobbi is igy hivja az nem azt jelenti hogy ennek ez a neve :)
Nem veletlen van a wikin is igy irva hogy tanyaszabaly es az nem mostanaban lett irva :)
Tudod kedves Én-Te-Ő, valójában igazat kell adnom neked, nekem is úgy tűnik mintha csak 1 éve lett volna 2014 - Tanyaszabály utolsó lapmódosításának ideje - de sajnos valójában ez majdnem 6 év. Ennek ellenére nagyon szépen megköszönnénk, ha előbb utánanéznél a dolgoknak, ahelyett hogy a support munkatársait provokáld. Persze ha illedelmesen megkérdezd, akkor is örömmel fogunk válaszolni - viszont ez a hangnem nem az amit keresünk :)

Bár nagyra értékeljük jelenléted a közösségünkben és hozzájárulásod ennek fejlődésében, elengedhetetlen, hogy ezt tisztelettel és udvariasan tedd. Így abban a kellemetlen helyzetben tudhatom sajnos magam, hogy udvariasságra és a kommunikációs szabályok betartására kell kérjelek.
 

Rumehor

New Member
A reakció pontszáma
16
Tudod kedves Én-Te-Ő, valójában igazat kell adnom neked, nekem is úgy tűnik mintha csak 1 éve lett volna 2014 - Tanyaszabály utolsó lapmódosításának ideje - de sajnos valójában ez majdnem 6 év. Ennek ellenére nagyon szépen megköszönnénk, ha előbb utánanéznél a dolgoknak, ahelyett hogy a support munkatársait provokáld. Persze ha illedelmesen megkérdezd, akkor is örömmel fogunk válaszolni - viszont ez a hangnem nem az amit keresünk :)

Bár nagyra értékeljük jelenléted a közösségünkben és hozzájárulásod ennek fejlődésében, elengedhetetlen, hogy ezt tisztelettel és udvariasan tedd. Így abban a kellemetlen helyzetben tudhatom sajnos magam, hogy udvariasságra és a kommunikációs szabályok betartására kell kérjelek.
Syntex te be szoktad tartani a szabályokat?
 

DeletedUser19597

Vendég
4kcqd4.jpg
 

Sisyphus

Well-Known Unicorn
A reakció pontszáma
2.870
10. 30.

TOP KLÁNOK.png
LET.png
LEV.png
LE.png
5f9b583f07f62.png

Mivel az =FN= és a DOW már napok óta békésen egymás mellett éldegél és nem ütik egymást, egybevettem őket a statban. Ha bárkinek ellenvetése van, írjatok a titkárnőmnek és holnaptól újra szétválasztom őket.

Mostanra a barbárok szinte teljesen elfogytak, most már egyre többen lesznek rászorulva, hogy játékost foglaljanak.

FARMOLÁS.png
 
Fent